Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
320

Sveiki visiem!

Nolēmu uzrakstīm par neticamām sakritībām, kuras notikušas pasaulē.

Lai gan lielai daļai cilvēku liksies, ka ir ļoti maza iespēja, ka šāda sakritība var notikt, patiesība ir pavisam savādāka.

Ir maza iespēja, ka kas tāds var notikt ar mums, bet iespēja, ka tas var notikt ar kādu citu, ir ļoti, ļoti liela.

Ting Hai Effekts Honkongas... Autors: Kaskijs Neticamas sakritības pasaulē
1.

Ting Hai Effekts Honkongas akciju tirgū

Domāju, ka lielākajai daļai ir zināms, ka akciju tirgus ir mehānisms, kurā var tirgot akcijas. To augšana vai sarukšana ir atkarīga no miljoniem sociāliem, ekonomiskiem vai politiskiem faktoriem.
Vairāki pasaules labākie matemātiķi un analītiķi jau gadiem ir mēģinājuši precīzi paredzēt to augšanu vai sarukšanu... Nevienam no viņiem tas nav izdevies.

Lai nu kā, jaunas filmas vai seriāla iznākšanai to nevajadzētu ietekmēt... Tomēr, 1992. gada 5. oktobrī iznāca pirmā sērija seriālam ''The greed of man'', kurā galveno varoni attēloja Ādams Čengs (Adam Cheng). Iznākot šai sērijai, kopējā Honkongas akciju vērtība nokritās par 600 punktiem. Pēc diviem gadiem savu debiju Honkongas televīzijā piedzīvoja seriāls ''Instinct'', kurā vienu no galvenajām lomām atkal spēlēja Ādams Čengs. Šoreiz kopējā akciju vērtība Honkongā nokritās par 2000 punktiem. Trīs gadus vēlāk, Ādams Čengs spēlēja kādu no lomām ''Once upon a time in Shanghai'' un uzminiet, kas notika... akciju vērtība atkal nokritās, bet šoreiz tikai par 300 punktiem. Tā tas notika vairākas reizes pēc kārtas, bet neviens nav spējis izskaidrot tam visam iemeslu. Šis viss tika nosaukts par Ting Hai efektu. (Ādama Čenga atveidotā varoņa
vārdā no seriāla ''The greed of man). Tagad katrs jaunais paziņojums par jaunu seriālu vai filmu, kurā piedalās Ādams Čengs, Honkongā ir liels notiks, jo īpaši investoriem.

Četrinbsppasaulē zināmi... Autors: Kaskijs Neticamas sakritības pasaulē
2.

Četri pasaulē zināmi līderi Vīnē vienlaicīgi

Ādolfs Hitlers, Josifs Staļiņs, Ļevs Trockis un Zigmunds Freids vienlaicīgi dzīvoja Vīnē, pirms viņi visi kļuva bēdīgi slaveni. Viņi bieži esot staigājuši pa vienu un to pašu parku un pat apmeklējuši vienu un to pašu kafejnīcu.

P.S. Attēlā Staļins un Hitlers (Tiem, kuri to nezina)

ASV prezidenti kreiļi10 no... Autors: Kaskijs Neticamas sakritības pasaulē
3.

ASV prezidenti, kreiļi

10% no vispasaules iedzīvotājiem ir kreiļi. Ja runa iet par ASV prezidentiem, tad 50% no iepriekšējiem 12 bija kreiļi, kas ir piecas reizes vairāk. Tomēr tas varētu būt kas vairāk kā tikai vienkārša sakritība. Daudzi zinātnieki uzskata, ka kreiļiem ir ātrāka un plašāka domāšana, tāpēc nav brīnums, ka viņi spēja kļūt par prezidentiem. To apstiprina arī fakts, ka tādi zinātnieki kā Einšteins vai Ņūtons arī bija kreiļi.

Enrike VilsonsKad Ņujorkas... Autors: Kaskijs Neticamas sakritības pasaulē
4. Enrike Vilsons Kad Ņujorkas ''Yankees''  zaudēja 2001. gada pasaules sērijas izcīņā, Enrike pārcēla savu lidojumu. Šis gājiens izglāba viņa dzīvību, jo lidmašīna, ar kuru viņš bija plānojis lidot, avarēja un nebija neviena izdzīvojušā
Enzo Ferrari un Mesuta Ezila... Autors: Kaskijs Neticamas sakritības pasaulē
5.

Enzo Ferrari un Mesuta Ezila neticamā līdzība

Enzo Ferrari, vīrs kurš dibināja Ferrari kompāniju, nomira 1988. gadā. Mēnesi vēlāk piedzima futbolists Mesuts Ezils. Skatoties uz viņu portretiem attelā, varētu nodomāt, ka viņi ir dvīņu brāļi. Vai šī ir sakritība vai pierādījums reinkarnācijai? Spriediet paši

Brūsa Lī dēla nāveBrūss Lī... Autors: Kaskijs Neticamas sakritības pasaulē
6.

Brūsa Lī dēla nāve

Brūss Lī filmā ''Game of death'' atveidojis aktieri, kuru nošāva filmēšanas laikā ar ieroci, kurā bija jābūt tukšām lodēm.  
Tieši šādā veidā nomira viņa dēls Brendons Lī filmējoties filmai ''The crow'', kas notika pēc ''Game Of Death'' uzņemšanas

1
320

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 03.09.17 14:11
 
5
0

Tādām cīņām prasījās garāku ,bet nu plusiņu iedošu, veiksmi!

Kaskijs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa RedaktorsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  Kaskijs 03.09.17 14:15
 
4
0

atbildot uz ArchiiTips komentāru " Tādām cīņām prasījās garāku ,bet nu plu... " Doma bija taisīt garāku, bija pat materiāls sagatavots, bet tad pamanīju, ka liela daļa no tā jau ir spokos un nācās ātri meklēt papildus materiālu   

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 03.09.17 14:38
 
4
0

atbildot uz LvStarsLv komentāru " Doma bija taisīt garāku, bija pat materiāls s... " Jā, izlasot virsrakstu jau nodomāju, šis tak viss bijis, bet nu atmiņā neuzleca konkrēti šie gadījumi.  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 03.09.17 00:11
 
3
1

 

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Patīk komentārsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 03.09.17 09:29
 
3
1