Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
388

Neskatoties uz Rietumu sankcijām, kas smagi ietekmējušas rubļa vērtību un IKP, kas ir gandrīz divreiz mazāks nekā Francijai un desmit reizes mazāks nekā ASV. Tā tomēr vēlas demonstrēt, ka ir lielvara ar kuru pasaulei ir jārēķinās. Līdz ar to Putina vadībā krievu armija ir tikusi pie jauniem ieročiem, no kuriem pasaulei vajadzētu baidīties! Bet vai tiešām?

nbsp nbspSāksim mierīgi ar... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
1.

   Sāksim mierīgi, ar krievu Kalašņikova kompānijas radīto elektromotociklu, kurš paredzēts policijas un armijas vajadzībām. Šādi motocikli spēj pārvietoties ar vairāk kā 100km/h lielu ātrumu un pilnība uzlādēti nobraukt pat 150 km garus ceļa posmus. Tiesa nav zināms kā šādus motociklus ietekmē ziemas spelgonis un vai ari tad, ar tiem ir iespējams nobraukt 150 km. 

   Armija un policija vēlas šādus motociklus tāpēc, ka tie ir ārkārtīgi klusi un ļautu izlūkiem ātri un nemanāmi pārvietoties, nepiesaistot lieku uzmanību.

nbsp nbspScaronī nelielā... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
2.

   Šī nelielā bumbiņa ir aprīkota ar četrām kamerām, kas ļauj karavīriem un drošības iestāžu darbiniekiem no drošas apkārtnes novērot vēlamos mērķus. Piemēram iemet mājai pa logu ar šo granātveidīgo kameru un vari droši uzzināt, kas notiek iekšā. Vai ari izmanto īstu granātu un tad nav būtiski, kas bija mājā. 

nbsp nbspScaronī gada... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
3.

   Šī gada pirmajā martā krievu aizsardzības ministrija lepni paziņoja, ka valsts bruņojumā ir pieņēmusi lāzer ieročus. Lai ari nav skaidrs cik tieši šādas sistēmas ir krievu armijai un ari tas, uz ko tieši šis sistēmas ir spējīgas, ir skaidrs, ka šis ir liels solis krievu armijas modernizācijas virzienā. Krievu armijas eksperts Viktors Murakšovs apgalvoja, ka šī sistēma revolucionizēs pretgaisa aizsardzības sistēmas, jo tā spēj iznīcināt ienākošās raķetes, artilērijas šāviņus un pat lidaparātus, lētāk un precīzāk, nekā konvencionālas pretgaisa aizsardzības sistēmas.

   Rietumu speciālisti ir gan nedaudz piesardzīgāki un saka, ka labākajā gadījumā šī sistēma var sabojāt lidaparātu optiskos sensorus, notriekt lēni lidojošus bezpilota lidaparātus un apdraudēt helikopteru pilotu redzi. Bet šis lāzer ierocis viss ticamāk nav tik spēcīgs lai notriektu raķetes vai artilērijas šāviņus, jo tie pārvietojas ļoti ātri un pavada ļoti īsu laiku šī ieroča, “redzamības” zonā. 

nbsp nbspTāpat krievi ir... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
4.

   Tāpat krievi ir izstrādājuši jaunu pretdronu ieroci, šis ierocis spēj bloķēt GPS signālus, traucēt vai pilnībā pārtraukt drona komunikāciju ar tā pilotu. Tāpat ari sabojāt tā elektroniskās sistēmas. Tā efektivitāte ir demonstrēta uz civilajiem droniem, bet nav zināms cik šis ierocis ir efektīvs pret militārajiem droniem, kuri izmanto daudz modernākas vadības un sakaru sistēmas, kuras ir veidotas tā, lai viņas būtu daudz grūtāk traucēt un apslāpēt. 

   Tiesa, nesen amerikāņi atzina, ka Krievi ir mēģinājuši ietekmēt amerikāņu dronu darbību virs Sīrijas, tiesa viņi nenorādīja cik efektīgi ir bijuši šie pūliņi. Bet atzina, ka tas ir kas tāds, ar ko turpmāk ir jārēķinās un jāņem vērā.

nbsp nbspKinžalKh47M2... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
5.

   Kinžal(Kh-47M2) ir jaunā krievu hiperskaņas raķete, kas spēj lidot ar ātrumu, kas ir tuvu 12 000km/h. Tā spēj sasniegt mērķus 2000 km attālumā un trāpīt mērķiem ar 10 metru precizitāti. 

   Šī ir gaiss-zeme tipa raķete, tas nozīmē, ka šīs raķetes tiek palaistas no lidmašīnām. Krievi šo uzdevumu pašlaik ir uzticējuši MiG-31BM un iespējams ari nākotnē SU-57.(SU-57 ir jaunais krievu piektās paaudzes iznīcinātājs, no kura izstrādes projekta izstājas Indija, jo tas neatbilda viņu izvirzītajām prasībām)

nbsp Tāpat krievi lepni... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
6.

  Tāpat krievi lepni paziņoja, ka tagad viņiem ir RS-28 Sarmat starpkontinentālā ballistiskā raķete, kas ir spējīga nogādāt otrā pasaules malā pat 50 megatonnas spēcīgu kodolgalviņu, vai ari līdz pat 34 neatkarīgam kodolgalviņām(MIRVs). Šī 220 tonnas smagā raķete spēj sasniegt pat 25 000 km/h lielu ātrumu ceļā uz savu mērķi, tiesa, šis ātrums tiek sasniegts, kad raķete ir iegājusi pēdēja uzbrukuma fāzē un kaujas galviņas atgriežās atmosfērā. 

nbsp nbspTāpat krievi... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
7.

   Tāpat krievi apgalvo, ka ir izstrādājuši jaunu raķeti, kuru darbina miniatūrs kodolreaktors, kas šai raķetei ļaujot sasniegt jebkuru vietu uz zemeslodes un lidot uz šiem mērķiem pa neparedzamiem ceļiem. Šīs raķetes kodolreaktors ļaujot šai raķetei pavadīt ceļā pat vairākas dienas, apceļojot visu pasauli un uzbrukt mērķiem vietās, kurās pretinieks to vismazāk gaidītu. 

   ASV ari bija līdzīgs projekts Aukstā kara laikā, tiesa viņiem bija ideja bumbvedēju darbināt ar kodolreaktoru, tiesa amerikāņi pārtrauca šo projektu, jo tas bija pārāk dārgs un nedrošs.

nbsp nbspTāpat krievi... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
8.

   Tāpat krievi paziņoja, ka viņi ir uzbūvējuši kodoltorpedu/zemūdens dronu, kas ir apbruņots ar 100 megatonnu kodolgalviņu. Šis ierocis ir īpaši bīstams tāpēc, ka tas pārvietojas zemūdens un to nav nepieciešams detonēt tiešā pilsētas tuvumā,  bet tā eksplozija pat vairāku simtu kilometru attālumā radīs cunāmī viļņus, kuri nopostīs pretinieku piekrastes pilsētas. Un takā ASV vairums lielo pilsētu atrodas piekrastē, tad šāds ierocis varētu radīt ļoti postošas sekas.

   Tā pat šo ieroci padara īpaši bīstams tas, ka salīdzinot to ar super ātrām raķetēm, raķetēm, kas aprīkotas ar kodolreaktoriem un lāzer ieročiem, šādu zemūdens dronu krieviem būtu salīdzinoši vieglāk uzbūvēt.

nbsp nbspBet neuztraucaties... Autors: Mao Meow Bīsties! Jaunie krievu “super” ieroči!
9.

   Bet neuztraucaties un nesāciet rakt sev zem mājas bunkuru, šādi ieroči Krievijai ir tikai uz papīra un viņiem vismaz pašlaik nav tādu resursu, lai šāda tipa ieročus sāktu ražot masveidā. Lai ari viņi regulāri paziņo pa milzu sasniegumiem militārajā nozarē, ne vienmēr šie sasniegumi pārvēršas realitātē un praksē izmantojamās tehnoloģijās!  

 

(Šis raksts ir daļā no Autoru karu pirmās dienas)   

0
388

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [16]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 25.04.18 01:54
 
28
0

ļoti vēlos , lai krievi  ar savu mīļo putleru pļutkinoviču priekšgalā, sevi paši uzsper gaisā ar savām jaukajām kodol pi*pja -galviņām   

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Rasika olaMedaļa Dienas joks
  kartupelis ar mugurkaulu 25.04.18 22:31  
 
9
0
Labāk lai krievu kopiena krievijas federācijā beidzot nodibina savu nacionālo republiku,savādāk pēc sabrukuma krievi riskē palikt bez savas nacionālās republikas!!!9.Vatanam gan smuka nakolka!!!Pietrūka vēl tikai baznīcu kupoli!!!

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 27.04.18 11:22
 
6
0

Slima valsts, neko vairāk tur pateikt nevar, tauta no bada ēd avīzes, bet tas nekas, galvenais ka valsts ir pietiekami bruņota   

LedusTēja avatars
Medaļa LācītisMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Namejs
  LedusTēja 25.04.18 13:51  
 
6
0
nu kā vienmēr izrāda savus krāniņus...

JānisKJK avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  JānisKJK 25.04.18 22:50
 
4
0

atbildot uz VienkāršiRoberts komentāru " ļoti vēlos , lai krievi  ar savu m... "

Tas viss ir tikai multenēs, realitātē militāri atpaliek par gadiem 20 no pārējās pasaules. Sapucēts neliels skaits militārās tehnikas uz parādēm no kuras parādes laikā vairākas tehnikas vienības venkārši izbeidzās un to pamato, ka tā ir jābūt Pārējā tehnika ir nederīga, personāls nodzēries.

Jebkurā gadījumā Putints ir tikai seja, valsti vada baņķieri tai skaitā visas pasaules un grupa vietējo. Krievīja jau kopš Gorbačova laikiem tiek iztirgota, meži resiursi, nevienam nekas nav jāiekaro, paši krievi strādā rietumu labā, lētais darba spēks. Baro viņus ar patriotismu un iespējamo karu, ar to pietik ķerpilām.

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 25.04.18 04:33
 
4
0

  

KatHunter avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joksMedaļa Nostradams
  KatHunter 27.04.18 20:18
 
3
0

Lauvas tēviņš mazu dzimumlocekli kompensē ar milzīgu rēcienu!   

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 27.04.18 20:16
 
3
0

atbildot uz baltaisPērkons komentāru "Ja Krievija nejustos apdraudēta, tādas lie... "

Neesmu nekāds nacionālists

Esi laikam aizmirsis kapēc krieviem sāka likt sankcijas...

Krieviem nav nekādas impērijas un nekad tādas tur nebūs, viņiem ir viena vienīga mafija. Kā anekdotē - Katrā valstī ir pa kādai mafijai, bet krievijā mafijai ir sava valsts

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 25.04.18 21:05
 
2
0

Interesanti    

Anonīms
Pūdelis 25.04.18 09:32  
 
2
0
Labs raksts, pamodināji manī zvēru.
Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 29.04.18 06:35
 
1
0

atbildot uz baltaisPērkons komentāru "Ja Krievija nejustos apdraudēta, tādas lie... "

Nevajag dirst. Rietumi uzlika sankcijas konkrētiem oligarhiem,nevis Krievijai. Kremlis pārlika tās uz uz prasto iedzīvotāju pleciem...tādi pigori  

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 29.04.18 06:30
 
1
0

Autors aizmirsa pieminēt vēl vairākkārtīgi lietojamās granātas un mīnas,kā arī jaunā tipa izpletņus,kas ilgākas kalpošanas nolūkos,veras vaļā tikai katru 3šo reizi  

Anonīms
pff 29.04.18 06:20
 
0
0

Man pagraba stav izstradats likieris kuru esmu gatavs likt galda jebkuram lugtam kaiminam! Tas aiznes ar tadu atrumu ka ne lidz gultai netikt!! 

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa RIPMedaļa Sudraba ninja
  Crop 29.04.18 05:53
 
0
0

Drakonvīrs avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa MobiļņiksMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 27.04.18 23:48  
 
0
0

Uz visiem krievu militārajiem jaunumiem skatos dikti skeptiski. Idejas jau ir labas, taču krieviem vienmēr ir bijušas problēmas ar praktisko ieviešanu..

baltaisPērkons avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Bronza
  baltaisPērkons 27.04.18 14:03
 
1
3

atbildot uz veiksmīGais komentāru " Slima valsts, neko vairāk tur pateikt n... "

Ja Krievija nejustos apdraudēta, tādas lietas nebūtu nepieciešamas. 

Visi apliek šo ar sankcijām, Amerikānis un Izraēla turpina iznīcināt Tuvos Austrumus, kas tikai apdraud Krievijas pozīcijas. Saprotams, kāpēc Krievi palīdz Asādam, sabiedrotie ir vajadzīgi. 

Es protams neizstāvu Krieviju, bet neliecies te par baigo nacionālistu. Amerika, ES un Izraēla nav mazāki draudi par Krieviju un tas ir jāsaprot. 

Vieni grib Globālismu, bet ietiepīgais Krievs grib pats savu impēriju, nebūs neviena pakalpiņš.