Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
140

Pēdējā sērija manam braucienam ir klāt. Dodamies prom no Melnkalnes caur negaisiem caur Horvātiju un Bosniju. Cik labi, ka laiks sabojājās tieši tad, kad ceļojums beizās . Vakarā ap 22iem ierodamies Budapeštā UN PIRMAJĀS SEKUNDĒS JAU BIJA SKAIDRS, KA ATGRIEZĪSIMIES. Iebraucot pilsētā viss ir izgaismots, katra ēka un pilis visās malās. Kamera jau bija tik karsta, ka noliku un baudījām mirkli. Ar kuģīti izbraucām pa Donavu un šis bija neaizmirstami. Es rekomendēju katram reiz aibraukt uz Budapeštu. Esmu bijis Parīzē un citās krāšņās pilsētās, bet šī atstāja visspilgtāko iespaidu. Nevarējām atturēties un paralēli klausīties George Ezra - Budapest. Šis bija goals, kas jāizdara esot Budapeštā.

Otrajā dienā Ungārijas ziemeļos pabaudījām termālos klinšu alu baseinus un izbraucām ar katamarānu. Kopumā šis ceļojums deva milzīgu pieredzi par Balkānu reģionu kā tādu + vienmēr labam ceļojumam ir svarīgi tas, kādas ir beigas. Ja mēs būtu tā vienkārši no Melnkalnes skrējuši uz Latviju, ar visu to pēcceļojuma depresiju un diskomfortu ceļa laikā mēs morāli pamirtu - Bet mums bija Budapešta! Un lieliska atpūta baseinos. Tas ir svarīgi, lai viss beigtos ar tādu kā odziņu. Skatāmies!

 Autors: Se0ne Horvātijas fjordi un iespaidīgā Budapešta

Pievienotie video

0
140

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
HaystackHalo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  HaystackHalo 30.04.17 21:18
 
1
0

Budapešta vispār ir bonbonga cik dzirdēts. Nākamgad gribu aizlaist uz Sziget festivālu, nedēļa jautrības   

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 30.04.17 21:56
 
1
0

  

Mārtiņš Freibergs2 avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Trumpe
  Mārtiņš Freibergs2 30.04.17 22:47
 
1
0

+ no manis, man patika. Pats esmu bijis Budapeštā, arī noteikti tur vēl aizbraukšu Interesanti būtu tomēr uzzināt ar kādu tūrisma kompāniju brauci?!

Se0ne avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  Se0ne 01.05.17 16:08  
 
0
0
atbildot uz Mārtiņš Freibergs2 komentāru " + no manis, man patika. Pats esmu bijis... "Jā, Budapeštai vajag atvēlēt daudz vairāk laika. Iespaidīga pilsēta. Travel RSP, kurā no piedāvātajām ekskursijām atteicāmies (izņemot Albāniju) un paši izaicinājām sevi un darījām uz savu galvu 😁 nedaudz tur pārspīlē ar cenām

Mārtiņš Freibergs2 avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Trumpe
  Mārtiņš Freibergs2 05.05.17 16:17
 
0
0

atbildot uz Se0ne komentāru "Jā, Budapeštai vajag atvēlēt daudz vairāk laika... " Man jau likās ka Travel RSP, mani ceļojumi ar bija ar Travel RSP, ļoti patika