Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
80

Hey!

Pēdējā laikā cenšos ceļot uz tādām lielākām pilsētām Eiropā (pēdējo 4 mēnešu laikā Brisele, Stambula, Parīze - viss manā kanālā un pa kādam video arī šeiit), tad nu arī pienāca kārta Londonai. Brauciens bija ļoti spontāns - tieši brīdī, kad Angliju skāra gadsimta stiprākā ziema - interesants fakts - Anglijā pret sniegu izturās like tā - "Oh my God, 2cm of snow.... well, no school for 2 days". Tieši tā arī bija. UK nav ziemas riepu, cilvēki pat īsti nezina kā notīrīt sniegu no auto. Reisi uz/no Īrijas bija pilnīgi visi atcelti. Mūsu reiss kavēja stundu. Mums tas likās mazliet komiski, tāpēc visa brauciena laikā UK bija mūsu mazais MEME.

Ierodoties un ieraugot maziņus sniega pleķīšus nevarēja nesmieties. Mūsu šoferis vēl bija šokā par pēdējo 3 dienu sniegu un salu. -2 grādi viņu esot pamatīgi nošokējuši. Ak, ja Jūs būtu redzējuši viņa seju, kad pateicām, ka tikko atlidojām no Latvijas, kur torīt bija - 28 grādi un tā jau 2 nedēļas.. haha.

Tā nu mazliet pafilmēju Londoniņu un kalām jau nākamos plānus. Pēc 2 nedēļām dodamies uz Tuvajiem Austrumiem! Vairāk pie sirds iet fotografēšana, taču arvien vairāk domāju pievērsties Travelling Video veidošanai

 Autors: Se0ne 24 stundas Londonā

Pievienotie video

1
80

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
anna77776 avatars
Medaļa Praida olaMedaļa Jaunavas vainagsMedaļa Lai dzīvo sievietes!
  anna77776 13.03.18 18:42
 
2
0

  

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 14.03.18 12:27
 
1
0

  

abolzinis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Burvju klana biedrs
  abolzinis 13.03.18 23:42
 
0
0

"UK nav ziemas riepu"   

...tas, ka vairums nevēlas tās lietot, nenozīmē, ka UK to nav. 

Personīgi es savām mašīnām esmu sagādājis ziemas riteņu komplektus, un tos vienmēr lietoju tiklīdz vidējā gaisa temperatūra nokrītas zem +7'C, vasaras riteņus lieku atpakaļ, kad temperatūra ir attiecīgi virs +7'C.   

SAMSS avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraks recidivists
  SAMSS 14.03.18 06:56
 
0
0

  

Anonīms
Sikopats17 31.03.18 05:51  
 
0
0
Kā jau zināms tad sniega stihijai esmu gatavs katru gadu.Volvo automātiski aprīkojas ar MS riepām...un kad uzsnieg tad var pārliecināties par ieguldījumu.Var ari nopelnīt...kā taxi...bet es tikai pasmaidiju...