Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
1
43

Atradu interesantu info par bīstamākajiem ceļiem. Man jau gribētos pabraukāt.

Diemžēl rolleris ir lielākais ar ko varu braukt tapēc nebūtu tik traki. Vienalga. Lai laba lasīšana.

Scaronis ir ziemeļjungas... Autors: Fosilija Pasaules bīstamākie ceļi
1.

Šis ir ziemeļjungas ceļš. Dēļ vairāk kā 200 nāves gadījumiem gadā, tiek uzskatīts par bīstamāko ceļu uz zemes. Bildes jau izsaka daudz, bet izskaidrošu sīkāk. Arī par nāves ceļu dēvētais 65 kilometrus garais ceļa posms ir tieši tik plats, lai tur varētu izbraukt īpaši platas smagās automašīnas. Bet pārējie? Nu tie lai mokās gar ceļa malu, aiz kuras ir pat kilometru dziļa aiza. Pa šo ceļu brauca arī raidījuma Gāzi grīdā komanda. Labās ziņas: ceļam ir uzbūvēts jauns un moderns alternatīvais variants, un tagad šo posmu izmanto pārsvarā velosipēdisti.

Guoliangas tuneļceļs ir otrs... Autors: Fosilija Pasaules bīstamākie ceļi
2. Guoliangas tuneļceļs ir otrs bīstamākais ceļš. Ne tik bīstams kā augstākminētais, un tomēr. Ar īpaši lielāku platumu šis neizceļas. Vienīgais iemesls ir asfalta segums, un ap 20 centimetrus augsta apmale ārmalā. Ceļš ved arī caur vairākiem (skatieties bildi) tuneļiem, kādēļ radās nosaukums. Interesanti, ka tuneļi ir veidoti ar roku (un lāpstu) un strādnieki bijuši vietējie. Daudzi gāja bojā vēl pirms ceļš bija pabeigts.
Šis neizskatās tik bīstams... Autors: Fosilija Pasaules bīstamākie ceļi
3. Šis neizskatās tik bīstams, un tā arī būtu, ja vien neatrastos tuksnesī, kur policija ir retums. Tas ir iemesls, kādēļ pa Čīles ceļu 5, mašīnām patīk braukt ātri, un tā kā ceļš ir ielejas malā, kura lai gan nav stāva, savās \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'dzīlēs\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' tur daudz jo daudz automašīnu vrakus.
Jakutskas šoseja Ceļš neved... Autors: Fosilija Pasaules bīstamākie ceļi
4. Jakutskas šoseja. Ceļš neved gar stāvām kraujām, un nav arī tik kvalitatīvs lai brauktu ātri. Galvenā problēma ir gandrīz 10 mēnešus garā ziema, kuras laikā ceļš ir piesnidzis, apledojis utt. Pēctam nāk atkusnis, kura laikā ceļš ir dubļos tīts, un pēc tik garas ziemas, dubļi ir lieli. Ceļš ir svarīgs, jo ir galvenais transporta ceļš uz Jakutsku, pilsētu ar vairāk nekā 250 tūkstošiem iedzīvotāju.
Sihuanas  Tibetas lielceļš... Autors: Fosilija Pasaules bīstamākie ceļi
5. Sihuanas - Tibetas lielceļš. Lai gan atrodas kraujas malā, tas kas ir uz leju no ceļa, nav tik bīstams kā saturs uz augšu no tā. Ķīniešu braukšanas kultūra ir labāka nekā mūsējā tādēļ šeit galvenais bīstamības faktors ir regulāri nogruvumi. Tie te notiek vismaz reizi mēnesī, un izraisa ap 50 cilvēku nāvi gadā.
Šie ir pieci pasaules... Autors: Fosilija Pasaules bīstamākie ceļi
6. Šie ir pieci pasaules bīstamākie ceļi. Ja būs atsaucība, ielikšu 6-10 bīstamākos. Ceru ka patika.

Pievienotie video1
43

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
niigraijs avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoki flame
  niigraijs 23.06.11 03:02
 
1
0

Un kr tad Latvijas bedrainie ceļi ?

Crazy18 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Sākumskolnieks
  Crazy18 23.06.11 00:25
 
0
0

4 noteikti ir kvalitatīvs :D

SAMSS avatars
Medaļa PatriotsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  SAMSS 09.09.17 16:06
 
0
0