Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
57
4551

Kāda varētu būt pasaule, ja 2.pasaules karā būtu uzvarējusi nacistiskā Vācija...

Par Hitleru mūsdienās var... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
1.

Par Hitleru mūsdienās var runāt jebko - viņš esot bijis gejs ar vienu sēklinieku, kas gultā piekopis visslimāko sadomazohiju, nemaz nerunājot par to, ka Hitlers mūsdienās ir daudzu komēdiju varonis. Turpretī Staļins velaizvien ir daudzu cilvēku varonis. Savādāka kara iznākuma gadījumā visticamāk šīs lomas būtu mainītas.

Gandrīz neviens normāls... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
2.

Gandrīz neviens normāls cilvēks neuzdrošinās mūsdienās pa ielu staigāt ar nacistu simboliku, bet PSRS simbolika ir iecienīts stila elements daudziem cilvēkiem.

Apbrīnojami cik milzīgs... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
3.

Apbrīnojami cik milzīgs klāsts ir krekliņiem,cepurēm,suvenīriem ar PSRS simboliku, kaut vai tikai pameklējot internetā. Tomēr uzskatu,ka šie abi simboli (nacistu kāškrusts un PSRS sirpis un āmurs) ir salīdzināmi ar vienādības zīmi.

Varbūt daži vēl atceras... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
4.

Varbūt daži vēl atceras skandālu kāds izcēlās princim Harijam uz masku balli uzvelkot tērpu ar nacistu simboliku...

Nacistu uzvaras gadījumā... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
5.

Nacistu uzvaras gadījumā rasisma nozīme būtu savādāka nekā tagad. Pēc nacistu idealoģijas cilvēkus kārtās varēja iedalīt pēc ģeogrāfiskās izcelsmes.

Ebreju genocīds būtu... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
6.

Ebreju genocīds būtu progresējis un ebreji,visticamāk, būtu liels retums.

Nacisti bija lieli Darvina... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
7.

Nacisti bija lieli Darvina teorijas piekritāji un laika gaitā vēlējās izveidot supercilvēku - gudru,garu,spēcīgas un veselīgas miesasbūves,ar gaišiem matiem - ideālu āriešu rases pārstāvi.

Hitlera loģika bija... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
8.

Hitlera loģika bija vienkārša - pār pasauli jāvalda tam,kas ir centrā-Eiropa ir pasaules centrs, bet Vācija ir Eiropas centrs. Berlīnei kā pasaules galvaspilsētai vajadzēja kļūt par lielāko un skaistāko pilsētu pasaulē, kurai par pamatu kalpotu senās Romas arhitektūras stils.

Tātad pretēji tam ko rāda... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
9.

Tātad, pretēji tam ko rāda Holivudas filmās, Hitlers nevēlējās radīt drūmu, apokaliptisku nacistu pārņemtu pasauli. Starp citu 3.reihs nozīmē trešo (un kā iecerēts mūžīgo) impēriju - pirmais reihs bija svētās Romas impērija,otrais reihs - Vācijas impērija, bet kā redzams trešais reihs nebija tik varens un ilglaicīgs.

Nenoliedzami scaronāds kara... Autors: Minka Mika LV, ja Hitlers būtu uzvarējis
10.

Nenoliedzami šāds kara iznākums ļoti skartu Latvijas nākotni.

 Nenol

57
4551

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [301]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
miilumins avatars
Medaļa PandaMedaļa BotsMedaļa Seko draugiem 3000
  miilumins 29.08.11 15:38
 
401
32

Velviens naturāli totāli perfekts raksts. :) +++

grief avatars
Medaļa Adoptē maniMedaļa Adoptē maniMedaļa Adoptē mani
  grief 29.08.11 15:41
 
357
64

Nebūtu nemaz tik slikti ja Vācieši būtu iekarojuši Latviju nekā Krievi. Latvijas nākotne būtu daudz reiz labāka un atrāk attīstījusies.

   

EDIT: saņemot daudz mīnusu par šo komentāru es saprotu, ka cilvēkiem būtu bail atrasties tagat Nacistu pakļautībā, vissticamāk ka mūs Latviešu nemaz arī nebūtu, bet kas man par skādi, mēs varbūt nemaz nebūtu dzimuši.

Skarleta avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoks
  Skarleta 29.08.11 15:44
 
212
20

Par to feminismu... nu nezinu gan kas tur labs, ka mēs - bijušās PRRS- valstu sievietes esam vienīgās sievietes Eiropā kas ieaudzinātas strādāt smagus darbus kamēr dažs labs vīrietis (nerunāju par visiem) var gulēt dīvānā un skatītiies kā sieva visu dara... :(

MSI Sparco avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  MSI Sparco 29.08.11 15:42
 
175
10

atbildot uz 7thSin komentāru " Nebūtu nemaz tik slikti ja Vācieši... " ja kara vispār nebūtu bijis, latvija vispār būtu viena no pirmajām pasaules valstīm ! :)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.08.11 15:44
 
119
11

Laikam tomēr spokos ir vērts uzturēties šādu rakstu dēļ. labi, vēl nedzēsīšos ārā.

Ņem plusu ^_^

OverDose avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Nedēļas redaktors
  OverDose 29.08.11 15:44
 
108
1

pat ja Hitlers būtu uzvarējis,tas nenozīmē,ka vēl šodien pastāvētu nacistu impērija,jo kā zināms arī spēcīgā PSRS vienā jaukā dienā sabruka.

Faradejs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Faradejs 29.08.11 15:51
 
113
7

salīdzinot labklājības līmeni Vācijā un Krievijā, neliktos nemaz tik slikti.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.08.11 16:32
 
57
0

Raksts ir labs tādā ziņā, ka tas ir maksimāli vienkāršots priekš cilvēkiem, kuriem ir nabadzīgas vēstures zināšanas, kaut gan pašai autorei izpratne ir par notiekošo. Starp šiem cilvēkiem, kuri joprojām nezina, gar ko īsti šīs lietiņas grozījās 20.gs. un senāk, ir gan tie, kuri saka "slava nacismam", gan tie, kuri saka "Hitlers sūkā olas". Atrodoties kādā no galējībām, lietas nekad nevarēs saprast.

Velna beka avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Spoki flameMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Velna beka 29.08.11 16:56
 
58
3

Raksta autoram vēl varētu ieteikt apdomāt vienu lietu - "kultūras jautājumu". Redz, krievus pasludināja (un joprojām Krievijai lojālie krievi tā uzskata) par kultūras ienesējiem, respektīvi - tā "kultūriņa", ko mēs joprojām varam redzēt apkārt. Ne jau krievu inteliģenci šeit ieveda, bet mazkvalificētu darbaspēku, kam bija paredzēts papildināt strādnieku rindas. Vēl tāpat ir daudz "vecajo latviešu" stāstu par to, kā šie ienāca izsūtīto latviešu dzīvokļos, tualetes podos mazgāja traukus (jo nezināja, ka tas paredzēts citiem mērķiem) un naktskreklos gāja uz operu.

Nu būtu savādāka mūsu vide, ja te būtu vairāk vāciskā, es domāju, ka tikai uz pozitīvo pusi. Protams, abiem šiem režīmiem ir pietiekami daudz mīnusu, bet vācieši kā nācija bija un ir krietni inteliģentāka un pieklājīgāka.

Randoms avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa PamatskolnieksMedaļa Recidīvists
  Randoms 30.08.11 09:10
 
43
3

Hitlers plānoja Latviešus kā tautu atstāt suverēnus un nepārvācot, jo mums labi gēni ir/bija. Viņš cienīja mazās valodiņas un kultūras. Nebūtu viņš uzbrucis Polijai un nebūtu slepkavojis tos ebrejus, ja godīgi, Hitleriskais režīms būtu bijis daudz brīvāks, labāks, eiropā šobrīd būtu mazāk demogrāfijas un imigrācijas problēmu. Staļinisms definēja zvērības pret visiem, vācijai vismaz bija kāds pamatojums, lai cik nežēlīgs tas nebūtu. Vācija arī nebūtu sabrukusi tik ātri vai vispār, jo, kaut totalitāra valsts, vācija saglabāja aktīvu ekonomisko saistību ar pasaules tirgu, tātad bankrots valstij nepienāktu pilnīgi noteikti, kā tas lēnam notika ar psrs. Ceru, ka kāds izlasīs >_<

4ewa avatars
Medaļa BotsMedaļa Admins iesakaMedaļa Twittera eksperts
  4ewa 29.08.11 15:42
 
33
1

Lielisks raksts! Tiešām interesanti palasīt. 

gonewild avatars
Medaļa BotsMedaļa Dienas joksMedaļa Oligarhs
  gonewild 29.08.11 15:37
 
34
8

nekādu iebildumu....

SemirsGerkans avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Bakalaurs
  SemirsGerkans 29.08.11 15:39
 
49
23

Nebūtu labi tā, un pavisam noteikti nebija  labi,kad PSRS uzvarēja :(

Bet vsm mums būtu labākas mašīnas!!! :)

Mētra avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Mētra 29.08.11 15:46
 
46
21

viņa tīrā skaistā "āriešu rase" vispār ir mēsls, viņš galīgi uz blondu ar zilām acīm nevelk. būtu viņam vairāk laika, krāsniņās tiktu arī latvieši, pret kuriem viņam bija iebildumi, tāpat arī pret slāviem, . Padomājiet, cik daudziem no mums ir dažādu tautu senči, tātad mēs skaitītos "netīras rases" un diezvai varētu normāli dzīvot, cepuri kludami.

Tā kā nedomājiet, ka latviešiem tā būtu paradīze zemes virsū, bet labak domājiet par to, ka tagad mums, laigan reizēm šķiet, ka par maz, bet salīdzinoši ir vairāk iespēju. Es nekādā gadījumā nevēlētos dzīvot vietā, kur tā mierīgi uz ielām iznīcina kādu tautu un jāpielūdz ūsains vīrelis, kas proklamē, ka visiem jābūt blondiem, kamēr viņš pats līdzinās ebrejam. Protams, ir baigi forši domāt, kā būtu, ja lolo dažādas ilūzijas, taču mums ir jāsaprot, ka diktatūra nenozīmē, ka visu izdarīs mūsu vietā un mēs baigi forši čillosim, vēljovairāk, mēs, latvieši. Kāpēc gan Hitlers kaut ko darītu tautas labā, kas viņam riebās?

Sci Fi avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Draugu draugsMedaļa Redaktors iesaka
  Sci Fi 29.08.11 18:57
 
26
2

Vispār pēc ģenerālplāna "Ost" latgaļus bija paredzēts iznīcināt pilnībā. Tādēļ es nesaskatu, ka būtu bijis diži labāk (un, manuprāt, tās runas par to, zem kura tupeles būtu bijisi labāka dzīve, ir tizlas). Esmu tikai par neatkarīgu Latviju - ne mums fričus ne mums vaņkas...

Bet raksts kā jau vienmēr - lielisks

Velna beka avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Spoki flameMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Velna beka 29.08.11 16:37
 
18
1

"Nacistu uzvara karā nenāktu par labu feminismam, jo tieši komunisms izcēla sieviešu vienlīdzību - tas parādīja sievietes kā spēcīgas būtnes, labas smagu darbu darītājas utt., kamēr nacistiskajā Vācijā sievietes loma sabiedrībā būtiski nemainijās."

Nu nedomāju, ka daudzas sievietes tajā laikā īpaši ieguva strādājot to smago darbu fermās un rūpnīcās. Attiecīgā vecuma sievietes Latvijā kļuva pārāk vīrišķīgas, bet daudzi vīrieši mērķtiecīgi nodzērās, jo pēc kara skaitījās saudzējami (tur gan ir pašu sieviešu vaina). Sievietes tikmēr strādāja (viņas taču to var!!). Darbs gāja uz priekšu, pie tam, vēl sievietēm nācās uz saviem pleciem vilkt bērnus, kas joprojām ir novērojams daudzās ģimenēs mūsdienās, kad īstenībā mamma ir galvenais spēks un dzinējs. Vai tāds ir feministu mērķis? Es domāju, ka nē.

elements avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Pirmavots
  elements 29.08.11 16:01
 
16
1

Mikas raksts - kā vienmēr labs un interesants

GoodWillHunting avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  GoodWillHunting 29.08.11 15:48
 
14
1

Grūti spriest kā būtu, ja būtu, mani minējumi, ka pa lielam viss būtu līdzīgi, valstiņas tā pat būtu ar laiku atdalījušās, tikai domāju, ka Vācijai ar demokrātiju būtu pašvakāk, varbūt Krievija būtu tagad demokrātiskāka un draudzīgāka. Tas, ka ebreji, melnādainie un citi Eiropā būtu mazāk, tas arī fakts. Raksts labs, kā jau viss no Mikas.

WhoThatChick avatars
Medaļa SpoksMedaļa CacaMedaļa Sviestmaize
  WhoThatChick 29.08.11 16:01
 
18
8

LATVIJA!

ZveersPoŽizņ avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  ZveersPoŽizņ 29.08.11 15:57
 
10
0

Un tomēr par to kā būtu bijis labāk domas dalīsies vienmēr. Cik cilvēku tik viedokļu.

« 1  2  3  4  5 »