Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
55
SVARI:
Viņi ir ļoti miermīlīgi, atklāti, godīgi un labestīgi. Ļoti līdzjūtīgi, draudzīgi, laipni un sabiedriski, saticīgi, pieklājīgi, mīlīgi, maigi, tendēti uz harmoniju. Izvairās no konfliktiem un cenšas tos likvidēt. Viņiem piemīt liela viltība, pat divkosība. Ļoti romantiskas personības. Viņi tiecas pēc spožuma un greznības. Viņi lieliski izjūt skaistumu, piemīt laba gaume. Viņi ir ļoti talantīgi.
Svari akcentē zinātņu lomu, patīk vākt faktus, augsti vērtē dažāda veida informāciju, informācijas slēpšanu uzskata par noziegumu.
Grib brīvi cirkulēt kā gaiss, ienīst tumsu, nicina sliktu istabas apgaismojumu, jūt vajadzību pēc cilvēkiem, zin kā tos iekarot: ar šarmu, laipnību, glaimiem, spontānu viesmīlību, dāsnumu, augstsirdību, labprāt padarītajiem pakalpojumiem, citu cilvēku viedokļu saprašanu.
Gan vīrieši, gan sievietes visu mūžu cenšas savaldzināt, gaidot no otras puses atzinību, simpātijas, mudināšanu un sajūsmu. Nevar dzīvot, nejūtot sevi par populāro, mīļo visiem, kā arī veiksmi. Jūtas kā apmānīts, ja saprot, ka viņus nemīl.
Atkarība no apkārtējās pasaules traucē viņu savdabīgumam, viņi labprāt strādā ar svešām idejām, attīstot tās. Svari ir pilnīgi, ar lieliskiem nolūkiem, brīvo raksturu.
Tendence ir izvairīties no atbildības. Viņi labprāt guļ, nevis cīnās. Nevienam un nekd nevar pateikt “nē”. Svari svārstās izvēlojoties starp kārdinājumiem un vilinājumiem. Tas varētu novest pie vienaldzības, kompromisiem, noteiktuma nepietiekamības, dažkārt arī pie zināmām grūtībām, kā rezultātā – pie vainas kompleksa.
Svari – mēra un atturīguma zīme. Viņi ir gatavi mainīties, bet negrib būt kā viduvējs cilvēks. Viņu vēsture – liels daudzums viedokļu. Viņi labprāt pazaudēs ideju, bet saglabās dzīvi. Ienīst medību sezonu. Svariem jāmācās izmantot savas jūtas, lai pieņemtu kādu risinājumu un pārvarētu pasivitāti.
Svari – sievietes veido vislabākos tērpu modeļus. Viņas ir elegances virsotne. Viņas ir uzmanīgas, jo patīk izdabāt un iespaidot. Viņas pievērš uzmanību savu apģērbu fasonam, bet nevienmēr ir pārliecinātas par to krāsu. Priekšroku dod pelēkiem, gaišziliem, gaiši zaļiem un visiem pasteļu toņiem, kā arī visām vieglajām smaržām.
Svari – vīrieši ir ļoti noraidoši pret jaunumiem modē, dažkārt snobisti, dažkārt ir manāmas sievišķīgas iezīmes apģērba detaļās.


SKORPIONS:

Viņi ir dzimuši cīņai un sava mērķa sasniegšanai. Viņi ir divu tipu. Pirmais-kareivīgs, kaujiniecisks. Tiecas pēc dažāda rakstura dēkām un piedzīvojumiem. Viņi ir nepiekāpīgi, ietiepīgi, patvaļīgi, untumaini, viltīgi, glaimīgi, iecirtīgi, asi, greizsirdīgi, rupji un skarbi. Otrs-ārēji mierīgs un noslēgts, kluss, bet caururbjošs un visu izprotošs. Viņi ir ļoti izturēti un noslēpumaini. Ir pārliecināti par savu taisnību, nekad neies uz kompromisu, nepadosies un nepiekāpsies. Abiem tipiem ir stiprs gribasspēks, viņi ir enerģiski, lepni un egoistiski, ar spēcīgām zināšanu alkām, tieksmi uz visu mistisko, okultajām un ezoteriskajām zinātnēm. Viņiem patīk viss skaistais un greznais. Mīl dabu, dzīvniekus, visu nezināmo un noslēpumaino pasauli. Tendence izteikt bezapelācijas spriedumus, aizdomas un neuzticību. Cīņā par savu mērķi tie liek lietā visādus līdzekļus un paņēmienus, tie nepiekāpjas cīņā un gandrīz vienmēr uzvar. Lielākā mērā viņi ir praktiķi un pragmatiķi, drīzāk reālisti, nevis ideālisti vai romantiķi. Viņi ir ļoti tīrīgi un kārtīgi. Viņi ātri sadusmojas, ir impulsīvi, viegli aizvainojami, kašķīgi un kritiski, godīgi un prātīgi, nosliece uz galējībām un pārspīlējumiem. Pamatīgi zobgaļi, viņiem patīk humors un satīra.
Skorpions – mīlestības un nāves zīme, ļoti iespaidojošs uz citiem. Ūdens zīme – sievišķīgs, nepastāvīgs, negants, ātrs, nerunīgs, izveicīgs, auglīgs. Devīze: mīlas dziesma kaujas laukā. Marsa vadīts Skorpions atrodas Plutona ietekmē, pašas jaunākās planētas. Skorpiona ūdens ir stāvošs, pretēji Zivju ūdenim (okeāns), Vēža (avots).
Skorpionam ir slikta reputācija. Viņu saista ar astoto māju – nāves māju, aizmirstot, ka visa māja ir bagātība, mantojums, labklājība. Mainīgs vai pastāvīgs, Skorpionam piemīt milzīga pretestība un kā Fenikss viņš prot atdzimt.
Skorpionam piemīt divi Marsam raksturīgas īpašības: erotisms un agresivitāte. Šis tips dzīvo ar pilnu spēku, mijoties panākumiem un neveiksmēm. Sauss un tveicīgs Marss piešķir Skorpionam ietiepību un karstasinību, viņam piemīt kareivisks raksturs, tapāt kā Aunam.
Skorpionam ir bīstama enerģija. Skorpionam piemīt mīlestības un nāves divējādie raksturi, enerģija, drāma, kaislība, noslēpums, individualitāte, dumpinieciskums.
Plutons simbolizē dzīves dziļumu un velnišķīgu izskatu.
Skorpionu atpazīst pēc slēptā dzīvnieka spēka. Viņš nostiprina sevi droši un bez ierunām. Tas parādās neaizskaramībā un nekārtībā, dzīves mērķa atturībā, iekšējos konfliktos, noved pie neirozes un elpas trūkuma (nežēlīgais Plutons atrod būtībai jēgu). Valdonīgs, negants, instinktīvs, nevaldāms raksturs, pat ja uguns noslēpts zem infantilitātes maskas.
Skorpions iemieso sevī spēcīgu kaisli. Viņi ir snaudoši, bet nemirstoši un šis raksturs nemainās. Apmierināts ar sevi, neskatoties uz iekšējām pārmaiņām. Vinš zin, ko grib. Viņa rakstura būtība – izlēmība. Dzīves garša nenogurstoša. Dumpējās jebkurā piespiešanā, nepakļāvīgs, ja viņam runā pretī. Individuālists, kas nicina sabiedrības viedokļus un paražas. Dzimis zem neharmoniskām debesīm. Viņa lēmumi ir negrozāmi. Prot aizsargāties, nebaidās uzbrukt, pateicoties gribasspēkam un neatlaidībai.
Skorpionam ir liela ietekme uz citām zīmēm. Viņš iekļūst citās dvēselēs ar acu skatienu: pats viņš ir neuzticīgs, nepieejams, noslēpumains. Viņš necenšas sagūstīt, bet viņam piemīt jūtīgums un prasīgums. Savu vēlmju īstenošana viņu atbrīvo, nomierina un paceļ augšā.
Nerunīgs un neekspansīvs. Skorpions ir strādīgs un mazākā vai lielākā mērā sadists – mazohists. Agresivitāte un erotisms – vispusīga un auglīga zīme.
Sievietes – Skorpioni – lieliskas kulināres,izskats – vidēja auguma, druknas, ar spēcīgām ekstremitātēm, ar druknu seju un milzīgu darbaspēju. Skorpioni pēc dabas ir aktīvi, lepni, savaldīgi, prasīgi, ziņkārīgi, ātri sakaitināmi, aizdomīgi, brāzmaini. Pētītāji un vērotāji, skaudīgi un ironiski, pretrunīgi. Viņus var viegli aizkustināt, spējīgi būt labsirdīgi, piemīt magnetizms un spēcīga seksuālitāte; reformisti, dažreiz gaišreģi, mīl cīņu, nekad nepadodas, pārvarot grūtības. Viņiem ir daudz bērnu. Starp tiem var satikt tādu rakstura tipu kā liktenīgā sieviete. Var būt apņēmīgi un ar skaidru prātu, ar labu spēju uzstāties auditorijas priekšā. Daži daudz ceļo, kā domās, tā arī īstenībā, citi kolekcionē kaut ko. Viņam piemīt augstais gars. Var kļūt par pazīstamiem egomaniakiem.

Bet, kā negatīvie, tā arī pozitīvie , aktīvie un pasīvie viņi uztraucas par stāvokli sabiedrībā, grib iespaidot, un, lai iespaids paliktu uz ilgu laiku, sapņo atstāt kaut ko nozīmīgu nākotnē pēc sevis. Vairāk par citiem cilvēks – kentaurs grib būt par pilnīgo cilvēku, bieži sasniedz to brieduma gados, dažreiz ne agrāk par 60 gadiem, kad jūtas sauc vietu un ļaužu maiņai.

STRĒLNIEKS:
Tipiski gara pārstāvji un nākotnes sludinātāji. Jautras dabas, impulsīvi, līdzjūtīgi, spēcīgi, ar izteiktu pašcieņu. Viņu jūtas ir intensīvas, darbība-ekspansīva. Viņi ir cēli un augstsirdīgi, godīgi un taisnīgi, atklāti un tieši, neatlaidīgi un uzstājīgi, labvēlīgi un garīgi devīgi. Viņi ir ļoti spējīgi un talantīgi. Viņi ir cīnītāji par sociālo taisnību, par personisko un garīgo brīvību un neatkarību. Viņiem piemīt spēcīga intuīcija, paredzēt spējas, saprātīgums un pamatīga apdomība. Viņiem ir organizatora un oratora spējas. Viņi ir ļoti aktīvi.
Pieaudzis Strēlnieks – brieduma zīme, pabeigts, sievietes bieži sasniedz konkrēto augumu – fizisku, sociālu, garīgu. Var līdzināties amazonei, tiecas pārspēt vai līdzināties vīriešiem šaušanā ar loku. Pazīstama Sieviete – Strēlnieks, kura amputēja abas krūtis, lai nokļūtu Tibetes klasterī un uzrakstītu rakstu par mūku dzīvi.
Daudzas lesbietes ir dzimušas Strēlnieka zīmē. To raksturo gaume ģērbties, pēc uzvalka, sporta biksēm un žaketēm, īsām frizūrām un dārglietām. Neskatoties uz stilu, viņām patīk kvalitāte.
Sportistiem vīriešiem patīk importa svīteri un šalles, bet var izskatīties arī kā diplomāti. Likteņa zīme, atriebības, filozofijas, pasaules dibināšanas, laika nežēlības, attālināti saistīts ar instinktiem un izmanto mērenību un savaldību iekšējās pašaizsardzības sistēmas ziņā.

 Autors: ziepesNaOH Horoskopi:Svari, Skorpions, Strēlnieks
7
55

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [12]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Anonīms 04.01.09 04:32
 
4
0
nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)
Anonīms
Anonīms 09.11.08 12:58
 
2
0
nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)
Graafs Dikula avatars
Medaļa Spoks
  Graafs Dikula 09.11.08 03:05
 
2
0
Lielaakaa dalja ir pateisa. Nu varetu teikt viss tikai dazzi teikuminji. :D
onsixs44 avatars
Medaļa Spoks
  onsixs44 09.11.08 01:48
 
2
0
Daļai teiktā es piekrītu daļai nē
Kļavas lapa avatars
Medaļa BakalaursMedaļa BakalaursMedaļa Bakalaurs
  Kļavas lapa 09.11.08 01:44
 
2
0
Un tagad izlasot šo rakstu visi skorpioni varēs lepnuma pārņemti sist sev pie krūtīm un unisonā kliegt: "Ev es tak esmu, nu gluži kā grāfa Draculas/Drakulīnes, kalnieša un aukstasinīgo bruņurupuču ņiņdzju krustojums...tikai vēl krutāks un "vēsāks"" lai gan...fck...ko tur liegties, diezgan precīzi aprakstīts...skumji...

puķu meitene avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Tahikardija
  puķu meitene 08.11.08 23:20
 
2
0
ārprāts ,pilnīgi atbilst. - skorpions

Jingla avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Tīģeris
  Jingla 15.01.09 17:25
 
1
0
strelnieks - labaka palubomu

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.12.08 14:22
 
1
0
Nav nevienas īpašības, kas man neatbilstu. Toties zini, ka dzīvē daudz sasniegsi
lkjhgfds avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Nostradams
  lkjhgfds 08.11.08 23:22
 
1
0
dalja par maniim ir patiesiiba....

ziepesNaOH avatars
Medaļa Žurnālists
  ziepesNaOH 08.11.08 23:19
 
1
0
Es arī
gatis avatars
Medaļa Seko draugiem 3000Medaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  gatis 08.11.08 23:16
 
1
0
es esmu SKORPIONS !!!

lauvas avatars
Medaļa Spoks
  lauvas 27.09.11 01:10
 
0
0

atbildot uz Jingla komentāru " strelnieks - labaka palubomu ... " Da Nu Tu Ko,Strelnieks,salidzinot ar "Skorpionu" ir tikai cukura graudins :D