Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
20
1574

Atbilde uz „Tīņu problēmas”
Kāpēc nolēmu cept atbildes rakstu?

Ziniet kas mazliet satrauc mani? nu tā - nedaudz…

Tas, ka šie jautājumi tīnim ir nākuši kā sauciens pēc palīdzības, bet šeit pieauguši ( un jau visu šo stresu aiz muguras atstājuši) ļaudis par tādiem smejas, aizmirsuši, ka paši x gadus atpakaļ prātoja par līdzīgām lietām.
Ja paskatāmies, ka pēdējā laikā piekrišanu ir guvuši tādi raksti kā „100% tu esi to darījis" un "Saderam, ka tu arī" , kur uzskaitītas mīļas muļķības kam ticējām kā bērni - tad kāpēc naivos un nedrošos pusaudžu jautājumus uztveram kā stulbuma apliecinājumu?

Ja godīgi es arī esmu sapanikojusi pāris reizes par šīm intīmajām tēmām - bet man par laimi nevajadzēja vērsties pie žurnāla vai kādas mājas lapas, t.i. bija mamma, skolas medmāsa un vecāka māsīca, vēlāk draudzenes , internets un, protams, profesionāla ārste (ko atradu pēc ilgiem meklējumiem un daudzām nepatīkamām vizītēm)
Bet sākumā, pusaudža gados, interneta nebija un vienīgās slepeni iegūtās atbildes nāca no žurnāliem. Arī pavisam nesen, kad bija neskaidro jautājumu panika uz pirmo nemaz nezināju ko lai tai internetā meklē!? Jā, jā – padomā un uzmeklē kādus saitus, kur spriež par līdzīgām problēmām. Bet situācija ir tāda, ka mulsuma un baiļu iespaidā to jautājumu nemaz nav tik viegli noformulēt.

Daudzi jaunieši baidās uzdot šos jautājumus skaļi. Viņiem nav atsaucīgu vecāku, diezgan ticams, ka lielākajai daļai nav arī laba ārsta, kas spētu bez lieka stresa izskaidro kas un kā, kāpēc un ko darīt… Tāpēc es uzskatu, ka labāk, lai uzdod stulbu jautājumu žurnālam, nekā audzē pusaudžu grūtniecības statistiku, iedzīvojas infekcijās un grauž nagus līdz asinīm dēļ parastas pubertātes pazīmes vai sadomātas problēmas (ko visticamāk, uz ģenerējis kāds tikpat nezinošs vienaudzis)
Mēs pieaugušie, pasmaidām par šo jauniešu naivumu un varbūt dažās situācijās tā spontānā reakcija ir dabiska. Tomēr šos rakstus lasa arī daudzi pusaudži, kam šie jautājumi nemaz nešķiet tik stulbi. Drīzāk pareiza atbilde uz to nevienu nenogalinātu – pat ja tā būtu „Ko tu te ņemies – tā īsti nav problēma”

Labi – esmu izcepusi savu rīta sašutumu un nu jūtos labāk

Lai Jums jauka un sociāli atbildīga diena

Atceries cik dīvaina bija... Autors: Adnil Atceries SAVAS tīņu problēmas
1.  Atceries, cik dīvaina bija mēnešreižu gaidīšana. Kad cikls nesanāca klasiskās un grāmatās izslavētās 28 dienas. Kad dēļ sāpēm šķita, ka mirsti. Kad katru starpbrīdi skrēji uz tualeti lai skatītos, ka-tik-nevienam-nekas-nav-redzams¬, sēji jaku ap vidukli un baidījies, ka visi taču to tagad zina! Jautājumi par paketēm un tamponiem – tie ir elementāri, bet svarīgi. (ja kas – interesei VISIEM. Parēķiniet: cik jums klasē/darbā utt ir sievietes + Cik mēnesī dienu + mēnešreizes ir vidēji 3-4 dienas = cik meitenēm tās ir šobrīd)
Atceries pirmos slapjos... Autors: Adnil Atceries SAVAS tīņu problēmas
2.  Atceries pirmos slapjos sapņus. Nejaukos pārsteiguma stienīšus klasē kad jāiet pie tāfeles. Un klasesbiedri nemaz nekautrējās par to rēkt visu dienu un atgādināt līdz pat mācību gada beigām. Ak, un vēl masturbēšana – mīti, pieķeršana, kauns utt. ( OK, esmu skuķis, citas puiku problēmas man ir vāji zināmas, bet droši liekat komentāros)
Atceries savu THE Pirmo... Autors: Adnil Atceries SAVAS tīņu problēmas
3. Atceries savu THE Pirmo Reizi. Diez vai tas bija ūber-romantiski un bez dīvainām sajūtām nākamajā rītā. Pat, ja galīgi nepamatotas, iezagās bažas par grūtniecību. Da vispār pirmais sex ir frīkaina padarīšana.
Kontracepcija Bāh  vispār... Autors: Adnil Atceries SAVAS tīņu problēmas
4.  Kontracepcija. Bāh – vispār sarežģīts temats. Bieži par ārsti visu padara piņķerīgu. Un kā lai atceras neaizmirst. Utt. Ok tas vairāk meitenēm, jo kas tad puišiem – gumija ta gumija. Lai gan arī – ko nozīmē Super Thin? Jāņem XXL, lai atstātu iespaidu? Un kā lai to pajautā aptiekā? Un ja pirks Maxi-Rimi-Super-Ikki visi stulbie rindā stāvētāji zinās KO tu taisies darīt un smīnēs.
Ak un tiescaronām ndash visi... Autors: Adnil Atceries SAVAS tīņu problēmas
5.

Ak, un tiešām – visi nebeidzamie kad var un kad nevar palikt stāvoklī? Kad ir un kad nav par vēlu? Kā noteikt? Kā pateikt vecākiem? Un, protams, atbildes un visām naivajām panikām.

Nē nudien nesaskatu šajos... Autors: Adnil Atceries SAVAS tīņu problēmas
6.  Nē nudien nesaskatu šajos jautājumos nekā pa īstam smieklīga, lai gan dažreiz spontāna ķiķināšana sanāk. Galu galā, kad tas viss ir aiz muguras – var smieties. Bet tajā brīdī… Njā, diez kas nav. Jebkurā gadījumā ceru, ka kādu dienu es varēšu būt laba mamma saviem bērniem – lai viņi zina, ka atbildes uz saviem jautājumiem var meklēt pie manis nevis internetā vai žurnālā.
20
1574

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [70]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
fuckingscared avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Žurnālists
  fuckingscared 19.06.11 11:43
 
313
8

nekad nav īsti bijis kauns no prezervatīviem : D atceros,ka pat speciāli gribēju samulsināt savu draugu aptiekā : D bijām iegājuši iekšā pēc plāksteriem,piegāju pie prezervatīvu stenda,paņēmu paciņu un pa visu aptieku skaļi bļāvu 'mārci,vai šie būs labi?' un viņš atradās otrā galā : D bet jā,problēmas tiešām aktuālas. +

spoku dienas joks

4ewa avatars
Medaļa BotsMedaļa Admins iesakaMedaļa Twittera eksperts
  4ewa 19.06.11 11:50
 
198
7

Beidzot, kāds to pateica arī skaļi. 

Šokolādes saldējums avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Man patīk Facebook 7000
  Šokolādes saldējums 19.06.11 11:39
 
153
13

Un nesaprotu, kāpēc spokos, ja tev ir 13, 14,15 gadi, tad tu neko nesaproti, esi tizls un neko nezinošs, iedomīgs bērnelis. Katram kādreiz ir bijuši vai ir tie 13, 14,15 gadi. Nu kāpēc jūs esat tik neiecīetīgi?

gumijlaaciits avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  gumijlaaciits 19.06.11 11:38
 
90
1

lielisks raksts!

saigo avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flame
  saigo 19.06.11 11:51
 
67
0

No tā, kas ir dabisks, nav jakaunās..

Radiiba avatars
Medaļa SpoksMedaļa Veiksmes lāde
  Radiiba 19.06.11 11:47
 
63
2

Nu šur tur var jau piekrist, bet tomēr dzīvojam laikā, kad visu itin viegli var sameklēt internetā vai žurnālos un tad vēl visi šitie "vai no gurķa var palikt stāvoklī?" (diemžēl visai bieži jautājumi liecina nevis par informācijas trūkumu, bet par attiecīgu intelekta līmeni)

Tas, protams, neattiecas uz visiem, bet uz lielu daļu

Pati nekad neesmu neko tādu rakstījusi, varbūt tāpēc, ka esmu pieradusi pati tikt galā ar savām problēmām

proko avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Zebra
  proko 19.06.11 11:33
 
47
0

mūžīgie jautājumi

tā viņš ir ++

AluJolim avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa AmorsMedaļa Nolaidies manā bāze
  AluJolim 19.06.11 12:27
 
38
0

Protams, par normāliem, sakarīgiem jautājumiem nevajag smieties, bet nereti te lasu tādus jautājumus kā ''vai, ja nesākšu seksuālo dzīvi līdz 19 gadiem, man aizsaugs vagīna?'' - tādi jautājumi parāda tikai to, ka vai nu cilvēkam intelekts ir zem nulles, vai arī vienkārši ākstās. Māte google visu zin - lai jautā tai. Kā arī, 4.-5. klasē ir veselības mācība, kur viss tiek skaidri un gaiši izskaidrots. Man arī bija pilna galva ar tizliem jautājumiem tajos 13-14 gados, bet problēmas atrisināju pati.

Pirdeejkaamis avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Pirdeejkaamis 19.06.11 11:36
 
35
0

Lielākā daļa spoku apmeklētāju ir šis problēmas tagad, jo tie ir pusaudži, vēl lielākaj daļai tie ir vēl neizpētīti jautājumi, jo vēl ir pirmspusaudžu vecumā, un vēl pavisam maza daļa lietotāju ir piauguši cilvēki, kas ir bērna prātā, tapēc par šo te pasmiesies. Ir arī tādi, kas visu šito saprot, piaugušie,pusaudži , kas nesmiesies par tavu viedokli, taču visticamāk viņi pat nav reģistrējušies šeit. + no manis! :)

Adnil avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Redaktors iesaka
  Adnil 19.06.11 11:43
 
19
0

atbildot uz Šokolādes saldējums komentāru " Un nesaprotu, kāpēc spokos, ja tev... " nu ja - tas ir tas par ko es šorīt sašutu… Visi kādreiz bija naivi nezinīši, kas savu pieredzi un zināšanas ieguva vairāk vai mazāk tizlā veidā

Pirdeejkaamis avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Pirdeejkaamis 19.06.11 11:43
 
17
0

atbildot uz Šokolādes saldējums komentāru " Un nesaprotu, kāpēc spokos, ja tev... " tas ir netikai spokos, tas ir vispasaules stereotips. :D

dedinieks avatars
Medaļa Spoks
  dedinieks 19.06.11 18:40
 
15
0

atbildot uz saigo komentāru " No tā, kas ir dabisks, nav jakaunā... " Un ko tu saki par sieviešu apmatojumu intīmajā zonā, padusēs un uz kājām? tas taču arī ir dabisks, bet vīrieši ļoti bieži izspļauj: ''fuj, viņa tač ir noaugusi" vai "viņa neskujās" un kā ar pašiem? -Garas bārdas, spalvainas kājas un paduses un + mežs starp kājām, kā arī vēlāk dažiem izaug uz krūtīm..Ir vīrieši kas visu to padarīšanu skuj (Izņemot kājas) bet ir arī tādi kas saka: "Es esmu vīrietis, nevis pediņš, nah** man jāskujās? " Ir sievietes kurām patīk spalvaini vīrieši, bet ir arī tādas kas dod priekšroku saost kko patīkamu, nevis sviedru smaku, apguļoties viņam blakus..Kā tas būtu ka noaugusi sasvīdusi sieviete nomestos blakus vīrietim gultā? viņš protams aizspiestu degunu un sāktu bļaut virsū ka viņa smird vai ir nekopta.. A redz vīrietis tā drīkst darīt..pff.. Ja jau viss ir dabīgs, tad kpc sievietei savs dabīgums jāmaina jo vīrietim nepatīk? Protams ir nēerti staigāt apaugušai ja reiz ir pieradusi pie gludas-nespalvainas ādas.. Kur paliek dabīgums?

Lotty avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa PamatskolnieksMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Lotty 19.06.11 11:43
 
15
0

Taisnība.  Liels + Tev. 

Adnil avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Redaktors iesaka
  Adnil 19.06.11 12:10
 
14
0

atbildot uz CaraCal komentāru "tad jau visu ko daram pirmo reizi var uzksatīt ... " Jup - dzīve vispār tāda frīkaina lieta… (arī pirmo reizi pīkstinot e-talonu iekšā rāva skolniecisks ķiķins)

Lai nu kā

YOSLOWAG avatars
Medaļa Gada Spoks 2010Medaļa TestētājsMedaļa Paparazzi
  YOSLOWAG 19.06.11 17:14
 
15
1

Mēnešreižu gadīšana bija smaga, vel jo projām nav izdēvies sagaidīt.. vienreiz likas, ka ir, bet nē tas bija asiņojošais celis!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.06.11 13:11
 
13
0

Un ja pirks Maxi-Rimi-Super-Ikki visi stulbie rindā stāvētāji zinās KO tu taisies darīt un smīnēs.

jaaaa tā manuprāt ir pilnīga taisnība nu nejau visi bet kāds jau nosmīnes :D

Adnil avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Redaktors iesaka
  Adnil 19.06.11 12:06
 
11
0

atbildot uz CaraCal komentāru " WTF? Kapēc lai pirmais sex būtu fr... " Tev ir 100 % taisnība

Un tagad pasaki CIK daudziem izdodas to visuy realizēt pēc tava māsterplāna? runa ir nevis par "ideālo variantu"  bet par realitāti - un tajā 99% pirmā reiize ir vairāk vai mazāk frīkaina (kaut vai sajūtas, cerēts VS. realitāte, pēc alko atpjēgšana utt)

TeaCaca avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  TeaCaca 19.06.11 11:32
 
11
1

Patiesība

hema92 avatars
Medaļa Spoks
  hema92 19.06.11 12:47
 
8
0

vēll no nebeidzamajām tīņu problēmām cīņas un strīdi ar vecākiem!

kad liekas ,ka katrs no savas planētas!

Sehmeta avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoks
  Sehmeta 19.06.11 15:23
 
6
0

Vispār pie googles tantes vai forumos arī ne vienmēr ir saprātīgi vērsties, jo tur var pilnīgas muļķības atrast/sastāstīt.

« 1  2  3  4 »