Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
104

Tuvojas Valentīndiena. Kāds teiks, ka tie ir komērcsvētki, kāds pateiks, ka mīlestību ir jāsvin katru dienu, bet jebkurā gadījumā, vai nav patīkami saņemt kādu nieciņu no mīļotā, no ģimenes vai no draugiem? Lai iepriecināt kādu, nav jātērē liela nauda, bet gan tikai nedaudz sava laika.

Saka ka galvenais ir... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
1. Saka, ka galvenais ir uzmanība. Mīļotam cilvēkam noteikti būs patikami saņemt dāvanu ko otra pusīte uztaisīja paša rokam. Uztaisīt šo dāvanu ir ļoti vienkarši: jāuzāda vai jāsatamborē nelielu (vai lielu) sirdi, uz tās piešūt dekoru (dekoratīvas pogas, vai ko citu pēc gaumes), izšūt vai uzraksīt mīlestības vārdus un... pasniegt mīļotam cilvēkam.
Ja dāvanas saņēmējam garšo... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
2. Ja dāvanas saņēmējam garšo saldumi, tad noteikti patīks šāda dāvana: smukā kastītē salikt vienas krāsas – pa godu svētkiem vispiemērotāka krāsa būs sarkana – konfektes un ielikt zīmīti ar mīļiem vārdiem. Konfekšu vietā var izmantot sukādes vai jeb kādu gārdumu, kas garšo.
Tiem kas grib pārbaudīt... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
3. Tiem, kas grib pārbaudīt savus konditora prāsmes, laba idēja dāvanai būs šokolādes figuriņa. Tā var būt jeb kurā formā, galvenais, lai patiktu dāvanas saņēmējam un atbilstu iemeslam. Taču tie, kas nejūtas virtuvē tik droši, var aiziet veikalā un nopirkt šāda veida dāvanu – tādu dāvanu tāpat būs patikami saņemt.
Sentimentāla un ļoti... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
4. Sentimentāla un ļoti romantiska dāvana – glezna. Tā var būt īsta glezna, kuras sižete ir saistīta ir mīlestības tēmu, vai ierāmēts rokdarbs, vai fotogrāfija... Galvenais, lai dāvana atspoguļotu mīlestības tēmu.
Vēl viena ideja rokdarbu... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
5. Vēl viena ideja rokdarbu meistariem: spilvens sirds formā. Šī ir patīkama un praktiska dāvana, tā kā kalpos ilgu laiku arī pēc svētkiem un izraisīs siltas jūtas un romantiskās atmiņas.
Kā jau bija teikts dāvanai... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
6. Kā jau bija teikts, dāvanai nāv jābūt dārgai, jo galvenais ir uzmanība. Uzdavināt var kaut vienu šokolādes plītiņu (labi būtu izvēlēties cilvēka mīļāko šokolādi), bet iesaiņojumu uztaisīt pašam. Tādu iesaiņojumu, pēc šokolādes apēšanas, var atstāt kā suvenīru un atgadinājumu par mīļota cilvēka jūtam un kā atmiņas par skaistiem brīžiem.
Katram patīk dzirdēt... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
7. Katram patīk dzirdēt mīlestības vārdus, kā arī tos lasīt. Valentīndienā pierastas SMS vietā labi būs uzdāvināt mīļotam cilvēkam paštaisītu kartiņu, kur iekšā ir vārdi par mīlestību un visu to jaukāko, kas ir attiecībās. Lieliem lāsītājiem kartiņas vietā (vai papildus pie kartiņas) patīkami būtu saņemt grāmatas zīmīti: tā būtu mīļa un prakstiskā dāvana, kas kalpotu ilgu laiku.
Pierastas konfekšu kastes... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
8. Pierastas konfekšu kastes konfektes var pasniegt arī iesaiņojot katru konfekti atsevišķā kastītē, kurā arī var ielikt zimītes ar atzīšanam mīlestībā. Tā arī varētu būs laba dāvana ģimenei: uz kartas kasītes uzrakstīt saņēmēja vārdu un iekšā ielikt novēlējumu tieši tām cilvēkam.
Ja mīļotais cilvēks dzer... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
9. Ja mīļotais cilvēks dzer kafiju vai kakao, vai pārsteigt dzērienu par mīļu uzrakstu uz putiem. Šo izdarīt ir diezgan vienkarši: ir jāpaņemt plastmasas korķis, uz tā uzrakstīt tekstu un ar asu nāzi izgriezt burtus. Tādā veidā var dekorēt arī desertus un kūkas.
Pat pierastas lietas var... Autors: Dilers 10 idejas Valentīndienas dāvanām
10. Pat pierastas lietas var padarīt par īpašam. Valentīndienas rītu var sākt ar mīļu pārsteigumu: piemēram, uzcept pankūkas sirds formā un pasniegt tos ar augļiem un saldo mērci, kura garšo mīļotam cilvēkam.
Izmantotie avoti:
http://google.lv
0
104

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.02.12 14:09
 
1
0

Vienkārši un skaisti 

sillyme avatars
Medaļa StudentsMedaļa TulpīteMedaļa Man patīk Facebook 7000
  sillyme 11.02.12 17:10
 
0
0

Man te der laikam tikai tas ar kafiju :)

Dilers avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Dilers 11.02.12 18:27
 
0
0

atbildot uz sillyme komentāru " Man te der laikam tikai tas ar kaf... " man arī tas visvairāk iepatikās :)

ikiteens avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa SviestmaizeMedaļa O!Zorro
  ikiteens 10.02.13 21:37
 
0
0
uzrakstu uz "putiem" --- sasmējos!
edzus55 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoki flame
  edzus55 13.02.12 16:49
 
0
2

dzērienu par mīļu uzrakstu uz PUTIEM.

 

tu esi krievs, vai ne tā?