Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
14
444

Latvieša sapnis lasīt sēnes ir piepildījies! Uzsprāga dibens!!!!

 Autors: CilvēksArKameru Latvieša sapnis lasīt sēnes ir piepildījies! Uzsprāga dibens!!!

Pievienotie video

14
444

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [55]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 03.12.17 09:52
 
50
0

Ne tikai valst, bet arī uzņēmēji jau arī nav tik balti un pūkaini. Tas pats Rimi rauš sev tikai peļņu, bet darbiniekiem normālu algu negrib maksāt, tad ņaud, ka neviens par tādu naudu negrib strādāt. Loģiski - NEGRIB!

«Rimi Latvia» peļņa pagājušajā gadā sasniegusi € 32,079 miljonus

Panzer avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 03.12.17 16:03
 
24
2

Tuvāko 10 gadu laikā šī valsts diemžēl izmirs, ja ne ātrāk. Paldies valdības parazītiem!

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 03.12.17 16:57
 
16
0

Eh mīlīši... video un komentāros saka, ka deputāti nesaprot, nav ne jausmas kā dzīvo tauta.. ha ha, ui kā viņi saprot, viņi visu saprot, tikai viņus neinteresē kā mēs dzīvojam, viņus interesē SAVA kabata un biezais maciņš.. šajā valstī ir katrs pats par sevi, ja nebūs ko ēst, jāiet nomušīt kaimiņš un jāēd viņš nost

motorwalwes avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa TeamworkMedaļa Burvju klana biedrs
  motorwalwes 03.12.17 09:24
 
13
0

   Video labs ,man patika.Mūsu   "stulbeņi"  ,ja šitā turpinās ,varēs vieni paši plosīties pie tukšas siles,jo vairs nebūs,kas maksā nodokļus!

GargantijA avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Holly ShitMedaļa Fledermausis
  GargantijA 03.12.17 19:44
 
13
0

Latvietis darīs jebko, lai tikai izdzīvotu. Un man nav tiesību to nosodīt

Anonīms
Aviators 03.12.17 10:43
 
13
1

Tāda ir realitāte - tie 300 pāri EUR, kas paliek pāri no minimālās algas nodokļu nomaksas, tiek oficiāli uzskatīti par izdzīvošanai pietiekami summu. Un par to lemj cilvēki, kuriem pat nav nekādas nojausmas cik maksā degviela, piens veikalā utt. Arī ja alga ir 800 eur uz rokas, arī ar to cilvēka cienīgu dzīvi nav iespēams dzīvot. Tieši ap tiem 1600 eur sākas kaut kāds komforts, un cilvēks sāk pāriet no izdzīvošanas uz dzīošanu. Šī iemesla dēļ, neko nevar pārmest aizbraucējiem. Pats nebrauktu, jo ideja par darbu ārzemēs mani nevilina, kaut arī pārzinu svešvalodas uc.

Eidžā avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Uberziņa
  Eidžā 03.12.17 17:16
 
10
0

Pats jau 2.5 gadus dzīvoju tai pašā Īrijā, tikai ne uz sēnēm vai zemenēm, bet tam nav īsti lielas nozīmes. Sākumā ne par ko nevēlējos un netaisījos pamest Latviju, bet kad pabaidzu mācību iestādes sapratu ka ar visu izaugsmi maksimums cik sanāks nopelnīt būs ap 700-800euro,jā itkā laba nauda,bet ja pieskaita komunālās izmaksas,hipotekāro maksājumu, augstās pārtikas preču cenas(Īrijā ar algu lielāku kā Latvijā pārtikas cenas ir lētākas),augstās apģērba cenas,degvielas cenu(1.16euro/l Latvija 1.33euro/l Īrijā,algu starpība ir krietni ievērojamāka), tad vien radās jautājums vai ir vērts palikt? Jā Īrijā nav viss tik rožains kā liekas, it īpaši Dublinā, īres maksa +/- labam dzīvoklim maksā no 1000+ euro, bet ja dzīvo ar partneri vai ģimeni nav tik traki. Ārpus Dublinas situācija jau ir labāka var atrast labu māju maksājot menesī 600+ euro un alga nemainās dzīvo tu Dublinā vai kādā mazā ciemā, salīdzinot Latvijas situāciju cik ļoti var atsķirties alga Rīgā un Mazsalacā.  + lētāk atvaļinājumā sanāk braukt uz Spāniju nekā uz Latviju,tas tā salīdzinājumam.

alens beischans avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa SpoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  alens beischans 03.12.17 10:41
 
10
0

Tiem koalicionāriem nav vajadzīgs, lai šeit būtu valsts un kārtība, jo viņi labi dzīvot var tikai pie šādas kārtības. Nav jau tā, ka viņi nezina ko dara. Piemēram, iztirgojot cukura ražošanas kvotas dāņiem (Godmanis Freiberga u.c) cukura ražošana bija jālikvidē. Tādam pasākumam kalpo zaļie PVD un tamlīdzīgi dienesti. Tā notiek ar vissu kas tiek likvidēts. Tev nav, bet koalicionāri dzīvo labi.

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 04.12.17 10:57
 
9
0

atbildot uz kakasy komentāru " Pilnīgas blēņas! Nevajag naudu notrallināt m... "

Tik cik autors mīksts miesās,tik pat mīksts raksturā un garā. Par to ka jamāk nauda menedžēt piekrītu, par cik esmu ievērojis ka grib dzīvot pāri savam resursam, un pēc tam ņerkst ka naudas nav

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Jubilārs
  aris1188 03.12.17 14:03
 
14
5

te dažš labs kakasy grib iestāstīt ka latvijā redz neesot nabadzīgi cilvēki redz ja viņš nevienu nabadzīgo nepazīst tad redz nav te nabagi

aloka avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa 鬼心
  aloka 03.12.17 11:18  
 
8
0

Uzsprāga dibens!      

Vispār vairāk vai mazāk tavam teiktajam var piekrist!

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 04.12.17 17:44
 
7
0

atbildot uz Huh komentāru " Par Rimi, Maxima utt., reāli uz papīra algas... "

Un Kāpēc Lietuvā un Igainojā RIMI peļņa ir vien pārsimtstūkstoši eiro? Tāpēc ka latvieši ir ņuņņas. Nekas, ienāks Lidls Latvijā un RIMI reāli samīzīsies, jau tagad samīzies.

Anonīms
yzy 03.12.17 10:51
 
6
0

Šobrīd visus strādājošos barojamar ilūzijām, cik gan liela pensija Jums būs,

ja kārtīgi maksāsāsiet visus nodokļus.Tajā pašā laikā uzturŗam milzīgu

armiju to cilvēku kas saņem algu no valsts vai pašvaldību budžetiem. Liksim

mierā militāro sfēru, pievērsīmies pārējiem budžetniekiem, ja viņu skaitu

samazinātu līdz patiesi nepiečiešamajam skaitam, minimālo algu varētu

pārtraukt aplikt ar nodokļiem. Tas atdzīvīnātu pakalpojumu sfēru un valstī

būtu daudz vieglāk atrast darbu. Nu ja! Šāda reforma līdzinātos revolūcijai.

Tā iznīcinātu dīkdieņu slāni, kas valstī veidojies kopš 1945 gada!

Anonīms
Huh 03.12.17 13:58
 
5
0

atbildot uz jacky komentāru " Ne tikai valst, bet arī uzņēmēji jau ar... "

Par Rimi, Maxima utt., reāli uz papīra algas ir tuvu attīstīto EU valstu pārdevēju algām BET tajās valstīs neapliekamais minimums ir +/-1000-1200 un to nopelnot praktiski tādu pašu summu saņem uz rokas (atskaitot ~10-12% nodokli, kā kurā valstī), LV no 1000 nodokļos valstij jāatdod ~450eur un TAS ir reālais iemesls mazajām algām ar kurām knapi var izdzīvot. Pietiek vainot darba devējus pie LV līkās likumdošanas.

Ja kādam gribas saprast vairāk ierakstiet Youtube " Nodokļu maksātāju forums 2016", tur visas organizācijas kurās tik ļoti LV gribēja iestāties OECD, Pasaules banka utt., norāda uz nesamērīgo nodokļu slogu zemo algu saņēmejiem. Vai kas mainījās? Nē, jo nodokļu reforma pārvērtās par prastu ČIKS.

 

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 03.12.17 15:17
 
6
1

atbildot uz aris1188 komentāru " te dažš labs kakasy grib iestāstīt ka l... "

 Te dažs labs airis domā (ja to var saukt par ka "normālās" valstīs nav neviena nabaga. Esmu pārliecināts, ka pat Monako atradīsi gan bomžarikus, gan citus trūkma cietējus. Kur var tik neaptēsta domāšana vispār būt? Ideāli nav nekur, tikai pasakās! Tā ir, ka zāli par daudz pīpē, grib dzīvot kā pasakā

Prominent avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  Prominent 03.12.17 20:49
 
5
1

Uzsprāga dibens   

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 04.12.17 14:09
 
4
0

atbildot uz ķesters komentāru " Tik cik autors mīksts miesās,tik pat mīksts r... "

Un ja tas resurss arī ir mazāks kā citiem, par to nav jākaunās ne grama! Ne visi var un ne visiem jābūt biezajiem. Lielai daļa tik vien kā pakaļskriešanas mānija citiem. Un ja mazāk naudas, tad parasti vairāk laika, kas arī ir vērtība, ko var iemācīties izmantot lietderīgi. Uzskatu, ka trūcīgs cilvēks bez parādiem ir bagātāks nekā turīgs par kredītiem kredītu galos!

Anonīms
man po 04.12.17 19:39
 
3
0

mja biju norvegijā tur tas pats un visi man teica ai ko tu tur pa tadu mazu algu nemaz paēst nevarēsi kas man bija 1500 euro uz rokas ja strādaju minimālās stundas bet realitate dzīvoju svaigi remonteta majās leduskapis pilns un vel pa logu superīgs skats un vel videjis 1000 euro uz rokas paliek ko terēt savam vajadzībam tas pērc pārtikas un īres izmaksām....

Tas ir ir pilnīgi WTF latvijā strādat,  un manā gadijumā norvēģijā bija kā perfekti jo priekšnieki nevis tev kapj uz galvas un rāda ar pirkstu ka pierast latvijā bet gan vispār tev liek mieru iedos tev jebko ko tev vajag lai padarītu savu darbu un viss, cik ātri tu to izdari vai cik labi tas atkarīgs no tevi tur nēksistē trīsstūra efekts ka katrs kapj otram uz galvas.     

Neatiecas uz CAK. (man neintresē jūsu domas par to kapēc tad es neapliku norvēģija - nav tava darīšana) 

Anonīms
Zemnieks 04.12.17 13:46
 
3
0

atbildot uz kakasy komentāru " Pilnīgas blēņas! Nevajag naudu notrallināt m... "

Pilnīgi tev piekrītu...pārāk daudz sliņķu un čīkstuļu mums Latvijā un par katru šādu pīkstuli, kas aizbrauc prom es tikai un vienīgi priecājos!!! Latvijā var normāli dzīvot, ja galva uz pelciem un rokas no īstās vietas aug, kā jau tu teici - jāmāk kruķīties - un strādāt no sirds un tad nekādu problēmu nebūs. Es ar vēl pāris gadi krāšu naudu un tad šākšu māju būvēt - un pats ar savām rokām un ar kādu palīgu - tas ir izdarāms, tur nav nekā briesmīga un sarežģīta.

RUSH B KURWA avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  RUSH B KURWA 03.12.17 15:00
 
4
1

atbildot uz Huh komentāru " Par Rimi, Maxima utt., reāli uz papīra algas... "

Ja tu Algu saņem uz rokas 600, tad darba devējam tas izmaksā vēl 700. Nav precīzi, bet noapaļojot. Nodokļu reforma nesīs labumu tikai valdībai. Parastajam cilvēkam tā nesīs tikai zaudējumus. Akcīze ceļas, cenas ceļas, neapliekamais minimums atkal tiek samazināts, lai gan uz papīra tas aug. Man no 70 ar kaut ko nokritīs uz 36 eur. Kur tad ir tie 200eur neapliekamais ko solīja ?

Tā aptuveni paskatoties tos kalkulatorus par algām, man valdības uzburtās ilūzijas ieguvums ir 16 eur, bet izdevumi uz visām cenām būs trīskārši tiem 16.

« 1  2  3 »