Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
49

KĀPĒC? Vai viņa centās uzņemt mūzikas videoklipu tai dziesmai, kas sastāv tikai no tās mazās meitenes kaitinošajiem smiekliem? Kratīt savu pakaļu ceļa malā ir ļoti stulba ideja! Kā var redzēt šajā video - tas var beigties ļoti bēdīgi!

Scaronīs meitenes... Autors: matilde Meitenes dejošana ceļa malā izraisa smagu negadījumu. Cieš motociklists!
1.

Šīs meitenes dejošana ir iemesls tam, kāpēc tika novērsta automašīnas vadītāja uzmanība no ceļa. Rezultātā - mašīna nedaudz iebrauca pretējā joslā. Tā kā pretī traucās motociklists un viņš nepaspēja piefiksēt to, ka automašīna ir nedaudz iegriezusies viņa joslā, notika sadursme! 

Oriģinālais video nosaukums bija šāds: Vadītāja uzmanību novērsa dejojošā meitene. Motociklists ir dzīvs, bet ar traumām - lauzts iegurņa kauls un vaļējs kājas lūzums!

Pievienotie video

1
49

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 19.04.17 14:51
 
7
1

Labs clickbait.. video var redzēt ka mašīna centās nogriesties, un motociklists pārsniedza ātrumu. 

Pilnīgi piekrītu par tiem smiekliem, bet tas nav mūzikas videoklips, drīzāk meitene vienkārši gribēja ielikt sevi netā un kļūt populāra ar to ka krata pakaļu, un apsveicam meiteni, jo sliktas sagadīšanās dēļ, viņa ir tagad populāra vismaz 5 min 

LGPZLV avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Nostradams
  LGPZLV 19.04.17 15:48
 
3
0

Nedomāju ka tā meitene vispār ir pie kā vainīga. Parasts negadījums, mašīna iebrauca pretēja joslā un motociklists vienkārši nepaspēja noreaģēt. 

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 21.04.17 18:29
 
0
0

atbildot uz Jānis Kalnevics komentāru " Principā Tu saki ka Tu nezini, cik ir atļauta... " Nu labi keyboard warrior, varbūt es kļūdījos par ātrumu, bet tomēr lai gan motociklistyiem nav aizliegts vilkt tumšu apģērbu, tomēr problēma ir tā, ka no attāluma motociklists nav pamanāms, un ja tu nesaprati no pirmā komentāra es tieši vairāk centos paskaidrot ka raksta nosaukums ir clickbait.

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas joks
  Jānis Kalnevics 21.04.17 14:22
 
0
0

atbildot uz kibulis komentāru " Varbūt es neesmu nekāds inženieris, bet zinot... " Principā Tu saki ka Tu nezini, cik ir atļautais ātrums tajā ceļa posmā, Tu pieņem, ka motociklists pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, nezinot cik liels tas ir un nezinot cik ātri brauca motocikls. Un tad sanāk ka motociklistam, kurš pārvietojas taisni pa ceļu, kurš kā izskatās ir galvenais, ir jāraustās par to vai kāds kurš griežas pa kreisi neieliks viņam purnā?

Realitāte ir tāda, ka ja Tu pārvietojies pa galveno ceļu, vai šajā gadījumā teiksim cauri vienādnozīmes krustojumam un viņa labajā pusē ''ir brīvs'' tad viņam ir jāvar netraucēti turpināt kustību neizmainot trajektoriju vai pārvietošanās ātrumu.

Šajā gadījumā cilvēks kurš brauca ar mašīnu nedeva ceļu motociklistam, neredzēja vai domāja ka paspēs nav attaisnojums, kā arī pēc sekām un video ieraksta nav iespējams noteikt cik ātri pārvietojas motociklists, tāpēc tā ir tīra spekulācija.

Ja es katru reizi braucot bremzētu, lai pārliecinātos, ka man vienmēr tiks dots ceļš, tad es droši vien izvēlētos iet ar kājām - būtu ātrāk. Ceļu satiksmes noteikumi ir, lai tos ievērotu, nevis interpretētu. Ja arī motociklists būtu braucis uz pusi lēnāk rezultāts būtu bijis tas pats, vienīgā atšķirība ir tā, ka viņš būtu ielicis tai mašīnai sānā, jo palikt nebija vairs kur. Ja gribi teikt - varēja braukt pretējā joslā, tad ja tur pretī brauc mašīna, tad sekas ir smagākas, kā arī motociklists ir vainīgs.

  

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 21.04.17 12:35
 
0
0

atbildot uz Jānis Kalnevics komentāru " Ar kādu ātrumu uztverošu ierīci Tu nomērīji m... " Varbūt es neesmu nekāds inženieris, bet zinot kā parasti motocilki tiek sašķaidīti lielos ātrumos un motociklista lidošanas attālumu, var redzēt, ka motociklists nebrauca ar atļauto ātrumu, un nemaz nebremzēja, lai pārliecinātos, ka automašīnas šoferis nav stulbs un neuzskries virsū viņam.  

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas joks
  Jānis Kalnevics 21.04.17 10:06
 
0
0

atbildot uz kibulis komentāru " Labs clickbait.. video var redzēt ka ma... " Ar kādu ātrumu uztverošu ierīci Tu nomērīji motocikla pārvietošanās ātrumu un kur Tu redzēji atļautā braukšanas ātruma zīmi?   

Rūtiņš Tūtiņš avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Sertificēts spoks
  Rūtiņš Tūtiņš 20.04.17 16:06
 
0
0

Idiotes, ar ko viņas vispār domā ? Gribēt zināt tā dejotāja pabeidza pamatskolu ?

iceks avatars
Medaļa Praida olaMedaļa DoktorantsMedaļa Žurnālists
  iceks 20.04.17 11:52
 
0
0

Krievīja ,jau reti kurš māk braukt pēc noteikumiem .. !          

Jā un šmaras tur ņipričom ,jo es šaubos ,ka tādā ātrumā ,kā tas mocis sākumā nesāš viņš visspār tur tik tālu būtu ko pamanījis !!          

un ..visdrīzāk,vāga šoferis gribējis piep#%*ies šmakovkām ,lai aizvestu uz vietēju "kūltūras klubu"padancināt !!          

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 19.04.17 23:33
 
0
0

atbildot uz blame_motorcycle komentāru " Vai tomēr automašīnas vadītājs nespēj novērtē... " Cik no tā video var noprast, tad motociklists nav ģēŗbies atbilstoši, jo reizēm tiek teikts, ka jāģerbjas tā lai var redzēt, sarkana vai kāda cita koša krāsa, bet melna krāsa no attāluma nebūs redzama, reizēm pat grūti pamanīt velosipēdistus, kad viņi brauc.

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 19.04.17 15:49
 
0
0

Masha Tu nu tiešām esi stulba.