Arī daudzās vēsturiskās bildēs patiesība ir nedaudz apslēpta, lai izskatītos labāk.

Šis gandrīz vai ikoniskais... Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
1. Šis gandrīz vai ikoniskais ASV prezidenta Abrahama Linkolna portrets ir Linkolna galvas un cita tālaika ASV politiķa Džona Kalhūna ķermeņa miksējums.
Staļinam ļoti patika izdzēst... Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
2. Staļinam ļoti patika izdzēst no viņa fotogrāfijām cilvēkus, kas viņam nepatika. Šajā gadījumā tas ir kāds komisārs, kurš bija ar kaut ko ieriebis Staļinam un tika nogalināts.
Vadoņiem vienmēr nepatikušas... Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
3. Vadoņiem vienmēr nepatikušas lietas, kas liek viņiem izskatīties vājākiem. Tad lūk šajā fotogrāfijā, lai padarītu savu tēlu varenāku, Benito Musolīni lika izdzēst cilvēku, kas pieturēja zirgu, lai tas nesāk trakot.
Orģināls Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
4. Orģināls
1960 gada olimpiskajās... Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
5. 1960. gada olimpiskajās spēlēs ASV hokeja izlase jeb Brīnums uz ledus" pieveica Padomju Savienības Sarkano mašīnu, pirmo reizi iegūstot zeltu. Diemžēl uz pirms turnīra paredzēto oficiālo fotografēšanos netika trīs spēlētāji. Tā kā šai vajadzēja kļūt par ASV hokejam vēsturisku foto, tika pieņemts lēmums foto nedaudz pielabot. Tad lūk, Bils Klīrijs(pirmajā rindā trešais no kreisās), Bobs Klīrijs( otrajā rindā pirmais no kreisās) un Džons Majasičs( augšējā rindā pirmais no kreisās) tika iestrādāti fotogrāfijā mākslīgi attiecīgi uz Boba Dipuī, Larija Alma un Herba Brūksa attēlā iekopētiem ķermeņiem.
Fidels Kastro ļoti necieta... Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
6. Fidels Kastro ļoti necieta nodevējus. Kad viņa padotais Karloss Frankui atteicās veikt kādu Kastro doto uzdevumu, viņš tika izsūtīts no Kubas un izdzēsts no visām Kastro fotogrāfijām.
Orģināls Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
7. Orģināls
1971 gada septembrī... Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
8. 1971. gada septembrī Rietumvācijas kanclers Villijs Brands tikās ar Komunistu partijas sekretāru Leonīdu Brežņevu. Uz galda bija alkohola pudeles un cigarešu paciņas, notika sirsnīga iemešana un uzsmēķēšana, bet avīzēs orģinālā fotogrāfija nenonāca
Orģināls Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
9. Orģināls
1989 gadā Opra Vinfrija tika... Autors: ainiss13 Slavenākās apstrādātās fotogrāfijas
10. 1989. gadā Opra Vinfrija tika uzlikta uz kādas populāras TV programmas vāka. Tomēr tās redaktoriem laikam īsti nepatika Vinfrijas augums un viņas sejai tika piemontēts aktrises Annas Margrētas augums. Interesanti, ka par to nezināja ne Vinfrija, ne Margrēta. Tas atklājās tikai vēlāk, kad Margrētas stilists atpazina tieši Margrētai šūto kleitu
1  2