Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
329

Nu jau atkal esmu atpakaļ, bet šoreiz esmu atradis rakstu kur zinātnes rakstnieks ir vairāk centies ieskatīties aiz visām šīs ģimenes izdarībām. Protams izdarot loģiskus secinājumus, bet ne oficiāli apstiprinātus, jo zinam to, ka nonākot kaut kam presē vai kādā populārāka ziņu mājaslapā, informācija tiek stipri izmainīta, un jā arī Rotšildi ir vieni no tiem kas kontrolē medijus un to ko viņi publicē svešām acīm.

Šīs būs tādas kā sazvērestību teorijas, jo savādāk to nevarētu nosaukt. Un zinam, ka liela daļa sazvērestību teoriju atklāj patiesību!

Mēģina tikai tiekties pie... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
1.

Mēģina tikai tiekties pie lielāka naudas apjoma un centieni to iegūt jebkādā veidā.

Jā tā nu ir sanācis, ka Rotšildi ir mantkārīgi cilvēki. Tad nu sāksim arī ar teorijām. Gribu arī pabrīdināt, ka būs kas vairāk arī par pašiem ebrejiem..

Rotšildi ir teikuši, lai tiktu nogalināts ASV prezidents un pateicoties tam, viņi finansē karus visā pasaulē kopš 1800. gada, bet interesantākais ir tas, ka viņi finansē abas puses, nevis tikai vienu.

Tālāk rokoties, tad nu par holokaustu, zinam ka tad tika nogalināti vairāki miljoni ebreju un pastāv teorija, ka tas ir viss darīts Izraēlas iespaidā, bet atkal cita teorija saka, ka šis darbs ir Rotšildu roka, lai gan paši ir ebreji, tas viņiem arī īpaši netraucētu iznīcināt citus savus tautiešus, jo nu ja esi bagāts un ietekmīgs, kāpēc lai nebūtu arī vienīgais tāds?!

Protams, ka viss notiekošais joprojām tiek finansēts no Rotšildu maciņa, lai tikai palielinātu savu ietekmi pasaulē.

Kādreiz ietekmīgākais Rotšilds, Neitans izteicās: "Man ir vienalga kāda marionete valda Anglijā, zemē kur saule nekad neuzaust. Cilvēks kurš kontrolē Anglijas naudas krājumus, valda pār Angliju... Un es kontrolēju naudas krājumus Anglijā!"

Stāsts par Rotscaronildiem... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
2.

Stāsts par Rotšildiem grozās tikai ap naudu.

Viss kā jau es minēju iepriekš sākās 18. gadsimtā. Viņu vēsture lielā mērā ir atbildīga par mūsdienu uzskatu, ka ebreji kontrolē visus naudas krājumus pasaulē. Visā kristīgajā Eiropā bija institucionalizēts antisemītisms- ebrejiem nevarēja piederēt nekustamais īpašums. Tāpēc ebrejiem nebiju citas izvēles, kā nodarboties ar finansēm un tirdzniecību kur nauda plūda no rokas rokā un varēja nodot to kam nepieciešams. Šādi kristieši it kā nejauši, bet piespieda ebrejus kļūt par pārbagātiem cilvēkiem kuri joprojām kontrolē naudu.

Vēl viens izcils... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
3.

Vēl viens izcils Rotšilds bija Maijers Amšels.

Nav daudz zināms par viņa agrīno dzīvi, jo viņš bija viens no tiem 10 tūkstoš atsumto no ģimenes.

Bet pieaugot viņš kļuva par mācekli kādā mazā bankā, Hamburgā kur arī viņš uzzināja par tirdzniecību. 19 gados atgriezies Frankfurtē viņš piedāvāja pats savus banku pakalpojumus pieticīgā veidā. No sākuma tirgojot retas monētas un palīdzot ar naudas noguldījumiem. Viņš bija enerģisks un gudrs un diezgan populārs apkārtējo vidū. 

Meklējot bagātus klientus viņš apvienojās ar kādu muižniecību un nodibināja svarīgus biznesa kontaktus ar muižniekiem. Tā arī turpinot darboties, beidzot sāka arī notikt starptautiski darījumi.

Scaronādi arī aizsākās... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
4.

Šādi arī aizsākās manipulācija ar citiem.

Sākoties starptautiskajiem darījumiem, Rotšildu vārds pavīdēja starp tiem kuri manipulē ar naudu kara aizsegā.  Maijers bija ļoti ticīgs un uzstāja biznesā izmantot savus dēlus, tobrīd viņam to bija 5. Viņa darbi bija piemērs citiem ebrejiem, daudzi kļuva par spēcīgiem finansistiem. Ko tad viņš izdarīja tu jautāsi? Pavisam vienkārši sāka ar to, ka sadalīja dēliem katram pa vienam finanšu centram Eiropā, Frankfurtē, Vīnē, Londonā, Neapolē un Parīzē. Bizness jau tad tika dalīts starp vairākiem cilvēkiem, lai nebūtu izteikti redzama ietekme.

Atgriežamies pie Napoleona... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
5.

Atgriežamies pie Napoleona, no iepriekšējā raksta.

Tātad jau no vēstures zinam, ka Napoleons gāja cauri visai Eiropai un viens no populārākajiem pieņēmumiem ir, ka kāds muižnieks deva Maijeram naudu, lai tikai viņš tiktu pasargāts no Napoleona. Maijers naudu slēpa to nosūtot vienam no saviem dēliem uz Londonu kur savukārt šī nauda tikai aizdota britu armijai, lai finansētu kaujas Spānijā un Portugālē pret Napoleonu.  Patiesībā viss ko šis muižnieks iedeva Maijeram bija pāris svarīgu dokumentu. Visa dotā nauda jau sen bija ieguldīta Londonas bankā un aizdota britiem. 

Tāpat jau šī muižnieka tēvs arī iepriekš ir darījis tikai finansējis Amerikas kolonijas pāris dekādes iepriekš, jo viss ko viņi vēlējās, būt pasargātiem no draudiem.

 

Bet atgriežoties pie ieguldījumies ko veica Maijers, tad šī nauda ļoti labi atmaksājās atpakaļ un viņa bagātību nu jau pārsniedza šī muižnieka mantisko vērtību, šis iezīmēja Rotšildu dinastijas dzimšanu.

Četriem no pieciem dēliem... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
6.

Četriem no pieciem dēliem bija pašiem savi dēli.

Protams arī šie dēli tika nosūtīti uz finanšu centriem citur Eiropā. Visi turpināja iesākto un precējas tikai ar pirmās un otrās pakāpēs brālēniem, māsīcām, saglabājot biznesu drošu pret svešam acīm. Jau tolaik apvienojot visas viņu bagātības kopā, tās būtu grandiozas un iespaidīgas naudas izteiksmē. 

19. gs. Rotšilds ar saviem dēliem jau pārstāvēja un pārvaldīja starptautisko valūtas fondu. Kas deva vēl lielākus ienākumus viņu kontos. Viņi jau tad tapa par valūtas valdniekiem un lielā daļā arī tagad to pārvalda.

1 un 2 Pasaules karscaron... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
7.

1. un 2. Pasaules karš nesa beigas šim biznesam.

Šie abi kari prasīja milzīgas finanses kuras sedza Rotšildi, pašiem neapzinoties šo karu sekas viņi savu biznesu valūtas fondā beidza. Nacisti arī nebaidījās iebrūkot Austrijā iznīcināt Rotšildu īpašumus un konfiscēja visus aktīvus. Rotšildi bija spiesti bēgt uz ASV zaudējot visu nacistiem tostarp vairākas pilis un mākslas darbus. Arī bankas kļuva par nacistu īpašumu, šādi arī Rotšildi finansēja holokaustu pret saviem sabiedrotajiem.

 

 

1940 gads un Izraēlas... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
8.

1940. gads un Izraēlas izveidošanās.

Ap šo laiku jau biju vairāki simti Rotšildu pēcteču daudzi joprojām pārvaldīja finanses bankās vai aktīvos. 

Tas bija laiks, kad Rotšildi sadalījās, vieni atbalstīja Izraēlas izveidošanos, citi bija kategoriski pret, šajā laikā pat negāja runas par ģimenes apvienošanos. Nebija šaubu, ka tika šis pasākums finansēts no kāda Rotšilda un daudzām citām bankām, šis ir aizgājis tik dziļi, lai izpētītu kā tad ir, ka par šo visu nekas vairāk par konspirāciju nav atrodams visiem nezinošajiem.

1815 gada Vaterlo... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
9.

1815. gada Vaterlo kauja.

Rotšildu kurjeri un ziņneši varēja piegādāt ziņas par britu uzvaru dienu pirms to izdarīja valdības ziņneši. Neitans(viens no dēliem) iegādājās obligācijas par zemu cenu un svārstīgu nenoteicamu vērtību nākamajā dienā, bet uzzinot ziņas dienu vēlāk valdība iepriecināja visus un obligāciju cenas pieauga, protams, Neitans bija ieguvējs, bet lai sāncenši nesagrābtos naudu, viņš viņiem paziņoja, ka viņa ziņneši teikuši, ka briti zaudējuši karu.

Patiesībā nav pat vēsturiska ieraksta saistībā ar šo, bet ir 1940. gada vācu filma "Die Rothschilds Aktien auf Waterloo"  par trešā reiha antisemītisko manifestu. 

Bet nauda arī bija likta likmēs par ilgstošu karu, tad nu šī peļņa no obligācijām bija tāds kā mierinājums par zaudējumu derībās.

Slavenākais darījums 1825... Autors: Noslēpumainais Rotšildu ģimenes sazvērestības
10.

Slavenākais darījums 1825. gadā.

Tas bija laiks, kad Anglijas nepārstāvētās bankas iegrima krīzē, jo viņi nepārzināja procentu likmes tik labi, lai noturētos tirgū. Neitans jau iepriekš bija pircis zeltu no šīm bankām par lētām naudām pirms krīzes un pārdeva Francijas bankām.

Bankas sāka jau ciest likvidēšanas krīzi un vienīgais ko viņi varēja darīt bija, aizņemties naudu no Neitana, tādejādi novēršot katastrofu. Daudzi to uzskata kā "Rotšildi pārņem Anglijas bankas". Patiesībā tika dots tikai aizdevums kurš tika atmaksāts arī atpakaļ. Vēlākajos gados, tāpat viens no Rotšildiem sēdēja Anglijas banku valdē uz kādu laiku, kamēr tika atdots parāds protams.

 

Šai reizei viss, bet nekas nebeidzas, ja ir interese ir turpinājums.

Izmantotie avoti:
http://skeptoid
1
329

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [28]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.10.16 23:19
 
6
0

atbildot uz Count Monte Black komentāru " Ir dzirdēta arī teorija, ka Rotšīldi ko... " Runā, ka kuģi nogremdēja speciāli, jo brauca visi bagātnieki kuģi un lai varētu tikt pie bagatības.

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 20.10.16 22:57
 
6
0

Ir dzirdēta arī teorija, ka Rotšīldi kopā ar Rokfelleriem ir vainojami pie Titānika bojāejas - ar viņu pirkstu kuģis ir ražots no daudz vājāka metāla nekā norādīts papīros un tieši tāpēc aisbergs to sagrieza kā nazis sviestu.

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 21.10.16 07:45  
 
2
0
atbildot uz Raziels komentāru " "Cilvēks kurš kontrolē Anglijas naudas ... "Supply ir krājumi nevis plūsma es domāju..

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 28.10.16 04:22
 
1
0

atbildot uz chibricks komentāru "Saule arī neuzaust Anglijā, tas ir tāds teicien... "

Un tu sāksi man mācīt inglišu jaunās skaņās... Tāda teiciena nav, un varu tev mierīgi apzvērēt, ka katru dienu Anglijā uzaust saule. Rotšīlds savā teicienā uzsvēra Anglijas varenību. Vai nu tā ir Britu Impērija, vai Anglija, teiciena jēgu nemaina. Izmantoji krievu valodu kā sava raksta oriģinālvalodu?

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 29.10.16 23:55
 
1
0

atbildot uz chibricks komentāru ""England- land where the sun never rises" ... " Mmm, tu esi pārtukojis pareizi, taču šis ir, iespējams, oriģināls: 

Baron Nathan Mayer Rothschild boasted:

• "I care not what puppet is placed upon the throne of England to rule the Empire on which the sun never sets. The man that controls Britain's money supply controls the British Empire, and I control the British money supply."

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 22.10.16 02:53
 
1
0

atbildot uz chibricks komentāru "Nevis dibināta, bet ieguva neatkarību un tas bi... "

Nu, un kas ir tā dēvētā "Neatkarīgā Latvija" līdz 1940. gadam?  Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas...

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 30.10.16 21:00
 
0
0

atbildot uz teufelin komentāru " Nesatraucies, tā nav tava kļūda, bet tā, kurš... " Es nesatraucos, vienkārši tulkoju kā bija, protams, nav mana kļūda. 

Cenšos vienmēr atbildēt visiem!

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 30.10.16 20:01
 
0
0

atbildot uz chibricks komentāru "Jā bija tāds teksts, tikai nevis sets, bet rise... " Nesatraucies, tā nav tava kļūda, bet tā, kurš rakstīja oriģinālo tekstu. Es, principā, nemēdzu piesieties, taču tā jau bija ne-loģika. Neiederējās kontekstā... paldies, ka atbildēji...

 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.05.17 06:24
 
0
0

Labs raksts. +

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 29.10.16 04:31
 
0
0

atbildot uz chibricks komentāru "Ir tāds teiciens pateicoties tam, ka tur visai ... " Vari man citēt oriģinālu? Please!

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 28.10.16 09:52  
 
0
0
atbildot uz teufelin komentāru "atbildot uz teufelin komentāru " Izraēlu dibin... "Es zinu kad nodibināja, bet runa gāja par neatkarības iegūšanu...

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 28.10.16 09:51  
 
0
0
atbildot uz teufelin komentāru "Un tu sāksi man mācīt inglišu jaunās skaņās... ... "Ir tāds teiciens pateicoties tam, ka tur visai bieži ir apmācies laiks un līst, es zinu kā ir un nevajag man par to mācīt.

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 28.10.16 04:24
 
0
0

atbildot uz chibricks komentāru "Vēsturē arī taču mācijies ka Latvijā bija tad u... " Latviju nodibināja 1918. gada 18. novembrī

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 22.10.16 08:57  
 
0
0
atbildot uz teufelin komentāru "Tas gan ir tas, ko uzrakstīji tu un ko eso... "Saule arī neuzaust Anglijā, tas ir tāds teiciens, nav nekādas kļūdas...

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 22.10.16 03:00
 
0
0

atbildot uz chibricks komentāru "Nevis dibināta, bet ieguva neatkarību un tas bi... " Izraēlu dibināja pēc otrā Pasaules kara 1948. gadā. Pirms tam nekāda valstiska veidojuma ebrejiem neesot bijis teju vai 19 gadsimtus... Vai tu savu, khm, rakstu vispār esi pats izlasījis, jo tur tu raksti tieši par Izraēlas "izveidošanos", kas ir sinonīms dibināšanai...

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 22.10.16 02:44
 
0
0

atbildot uz chibricks komentāru "Oriģināls skan pavisam savādāk nekā tu uzrakstī... "

Tas gan ir tas, ko uzrakstīji tu un ko esot teicis Rotšilds... Es pēc tava raksta tā sapratu. Oriģinālu netulkoju, taču katrs ar loģisko domāšanu apveltīts cilvēks nenoticēs tavam apgalvojumam, ka Anglijā saule nekad neuzaust... Loģikas kļūda, vai ne?

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 21.10.16 18:34
 
0
0

atbildot uz badroot komentāru " "Tālāk rokoties, tad nu par holokaustu,... "

Nevis dibināta, bet ieguva neatkarību un tas bija 1948. gadā!

Latviju arī dibināja 1918. gadā, bet neatkarība mums ir tikai no 1991. gada.

badroot avatars
Medaļa BakalaursMedaļa RūdisMedaļa Bila acs
  badroot 21.10.16 13:48
 
0
0

"Tālāk rokoties, tad nu par holokaustu, zinam ka tad tika nogalināti vairāki miljoni ebreju un pastāv teorija, ka tas ir viss darīts Izraēlas iespaidā"

Nu izraēla cik zināms tika dibināta pēc holokausta 1947.gadā. 

 

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 21.10.16 07:46  
 
0
0
atbildot uz teufelin komentāru " Sorry, šitais gan ir reāls pi*ģec - Ang... "Oriģināls skan pavisam savādāk nekā tu uzrakstīji..

teufelin avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  teufelin 21.10.16 03:00
 
0
0

Sorry, šitais gan ir reāls pi*ģec - Anglija, zeme kur saule nekad neuzaust... Oriģinālā tas skan: "The sun never sets on the British Empire". Kas nozīmē 'nenoriet'...