Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
276
534

Pastāstīšu jums par Krieviju un šīs valsts nozīmi Latvijas un latviešu labklājībā un attīstībā.

Otrs lielākais eksporta... Autors: Meladze Latvija bez Krievijas nevar pastāvēt!
1.

Otrs lielākais eksporta partneris Latvijai ir Krievija un šī tirdzniecība Latvijas kasē ienes vairāk kā 1 miljardu eiro. Tādējādi Krievija Latvijā nodrošina augstāku dzīves līmeni, lielāku nodarbinātību un ekonomisko izaugsmi. Sankciju laikā jau pierādījās, ka Latvijai bez Krievijas ekonomiku ir grūti izdzīvot. Bez Krievijas tādi uzņēmumi kā Olainfarm vai Grindekss nespētu pastāvēt.

Imports pateicoties Krievija... Autors: Meladze Latvija bez Krievijas nevar pastāvēt!
2.

Imports, pateicoties Krievija Latvijā ieplūst ļoti lielas investīcijas, piemēram rafinētās naftas veidā kas 2014. gadā bija Latvijas lielākais peļņas avots. Pateicoties šiem produktiem Latvija nopelna vairākus miljardus, Latvijā ir attīstīta ostu infrastruktūra un pateicoties tai Latvija ar kuģiem spēj eksportēt arī citus produktus, piemēram, kokmatereālus. Turklāt, šeit ieplūst daudzi citi ikdienā lietojami produkti kuri ir neaizstājami, piemēram dabīgi šampūni, pārtikas produkti, tehnika utt.

Enerģētiskais imports... Autors: Meladze Latvija bez Krievijas nevar pastāvēt!
3.

Enerģētiskais imports iespējams ir svarīgākā Latvijas sadarbība ar Krieviju. Latvija no Krievijas pērk gan elektrību, gan degvielu, gan gāzi un bez šiem iepirkumiem Latvija nespētu pastāvēt kā attīstītās pasaules valsts, jo mēs esam pilnībā atkarīgi no Krievijas gāzes un elektroenerģijas, jo šobrīd Latvijā nav infrastruktūra kas atļautu to ievest no tālākām valstīm kas to pārdod un, turklāt, Norvēģija un Lielbritānija nav spējīgas nodrošināt visu Eiropu ar šiem resursiem.

Intelektuālāis ieguldījums... Autors: Meladze Latvija bez Krievijas nevar pastāvēt!
4.

Intelektuālāis ieguldījums no Krievijas puses ir milzīgs. Latvijā ir miljoniem grāmatu no Krievijas, gan daiļliteratūra, gan tehniskā literatūra. Internetā Krievu forumi un mājaslapas piedāvā gandrīz tik pat daudz informācijas kā Angļu valodā, turklāt, Krieviskais saturs internetā ir daudz jēdzīgāks un tajā var atrast tehniskas lietas kādas angliskajā nekad neatradīsi. Paaudzēm kuras ir vecākas par 35 gadiem internetā bez Krievijas nebūtu ko darīt.

Krievija nodroscaronina... Autors: Meladze Latvija bez Krievijas nevar pastāvēt!
5.

Krievija nodrošina pilvērtīgākas izklaides iespējas Latvijā, mums ir iespējams pieslēgties Krievijas televīzijai kura sastāv no vairākiem simtiem TV kanālu gan ar satelītu, gan kabeļtelevīzijas, gan ar to pašu Lattelecom palīdzību. Bez Viņiem televīzija Latvijā būtu bezjēdzīga, ar maz kanāliem un iespējams dārgāka, jo Eiropas un ASV telekanāli šeit negrib ienākt 'mazās auditorijas dēļ vai arī ienākot prasītu lielas cenas.

Ieguldījums sportā... Autors: Meladze Latvija bez Krievijas nevar pastāvēt!
6.

Ieguldījums sportā. Pateicoties Krievijai Latvijai ir pašai savs augstākā līmeņa hokeja klubs kas dod iespējas nepārāk turīgiem Latvijas jaunajiem spēlētājiem augt un attīstīties tepat, Latvijā. Kā arī Krievija regulāri rīko čempionātus dažādos sporta veidos kur piedalās mūsu sportisti attīstot prasmes un pelnot medaļas, un Krievija arī trenējas Latviešu sportisti kuriem nav alternatīvu treneru mājās.

Scaronīs nav vienīgās lietas... Autors: Meladze Latvija bez Krievijas nevar pastāvēt!
7.

Šīs nav vienīgās lietas kuras Latvijā ir ļoti svarīgas. Šeit neiztikt arī bez Krievijas kultūras, katram no mums ir kāds krievu tautības draugs un pašiem mums asinīs un DNS kaut kur ir krievs. Tāpēc cilvēki, lūdzu, nekurinam naidu, bet domājam ar galvām, katrai nācijai ir savi plusi un mīnusi.

276
534

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [304]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.12.16 21:42
 
156
8

Vispār tas viss ir tikai daļēja patiesība.. Ja nebūtu 50 gadu okupācijas, tad tā krievija nafig nebūtu vajadzīga..

Nez kāpēc '30 Latvija bija viena no attīstītākajām Eiropas valstī.. un krievija tur vispār nebija vajadzīga.. 

1.  visas normālās firmas, jau sen atteikušās no tik nestabīla un neprognozējam tirgus kā krievija, un ar katru gadu eksports uz krieviju samazinās..

2. pinīgas muļķības,  kādas investīcija benzīna veidā? Latviajā naftu nepārstrādā..  Un kokus eksportē tos ko nocērt Latvijā..

3. gāzi Latvija pērk tikai tāpēc ka bija 50 gadu okupācija, Latvijas apstākļiem ir daudz piemērotāki kurināmie.. un Degvielas tirgus daļā, krievija ir labi ja 10% ( pārējā ir Norvēģu degviela..)..

4.  muķības, tas viss ir tikai tāpēc ka bija 50 gadu okupācija, ja tās nebūtu lielākā daļa informācijas nāktu no citiem avotiem...

5. tāpat atrastos alternatīvas, un arī ārzemju kanāli labprātāk ienāktu, jo nebūtu krievijas konkurences..

6. sākumā tādas lietas kā KHL nemaz nebija, un zini izauga daudzi labi sportisti. Ozoliņš, Irbe un daudzi citi

7. Kāpēc neiztikt bez krievijas kūlturas? Es lieliski iztieku, un man nav krievu DNS..

Un bildi pie 7 labu piemeklēji, kam man tāda "kuļtura"

---

Kā redzi viss tavs teiktais ir pamatīgi pārspīlēts, un viegli pierādāms ka  ja nebūtu 50 gadu okupācijas, tad krievija vispār nebūtu vajadzīga.. 

spoku dienas doma

polis2 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Recidīvists
  polis2 06.12.16 21:43
 
139
6

Ko tu te krievu populistisko propagandu dzen?!?Kremļa troļļos iestājies esi?  

ceslix avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  ceslix 06.12.16 21:15  
 
119
10
O, kārtējais Krievu dirsslaucis. Cenšas ieborēt suņa murgu😂
jumts avatars
Medaļa JubilārsMedaļa MaģistrsMedaļa Breivīka kultenis
  jumts 06.12.16 23:03  
 
94
2
Kas tie par sū*a okupanta slavinošiem rakstiem ???

exkluzīvais avatars
Medaļa Zvaniņš skanMedaļa UberautorsMedaļa Prieks
  exkluzīvais 06.12.16 21:18
 
79
1

Lēts šņabis un kontrobandas cīgas nāk no Krievijas, viens no top iemesliem kpc Latvija pastāv.

spoku dienas joks

andzix123 avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa RecidīvistsMedaļa Trumpe
  andzix123 06.12.16 23:13  
 
65
0
Vienīgais kas ir pateicoties krievijai- mēs esam padirsuši pus gadsimtu.
Dadzītis avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Dadzītis 06.12.16 21:25
 
66
5

Klausies. Vai Tu speciāli izvēlies rakstīt par šo tēmu vai, vienkārši, troļļo? Jo, brīdī, kad nets ir pilns ar "troļļmašinas" radītām lapām, lietotājiem utt. Tu izvēlies tik skaļus rakstu nosaukumus. Un, vēl beigās raksti: "Šeit neiztikt arī bez Krievijas kultūras, katram no mums ir kāds krievu tautības draugs un pašiem mums asinīs un DNS kaut kur ir krievs. Tāpēc cilvēki, lūdzu, nekurinam naidu, bet domājam ar galvām, katrai nācijai ir savi plusi un mīnusi." Ņemot vērā, šī portāla ''vidējo'' lietotāju, jāsecina, ka viņš šo rakstu ņems pie sirds. Man, pa lielam, ir vienalga. Vēsturi zinu, pilitiskos procesus izprotu. Ok, pieņemsim, Tev ir sakrājusies žultspar to, ka visi "noliek" Krieviju. Ok, saprotami. Bet, ja gribi, lai cilvēki kaut iedziļinās lietas būtībā un Tava "mesidža" būtībā ir jālieto fakti un tikai fakti. Jo, patlaban, vienīgais ko Tu panāc ar šādiem rakstiem ir netieša (vai tīša publikas musināšana). Kas šajā brīdī, kad, ir jāadzīst, ka citas valstis/institūcijas caur internetu mēģina musināt un sadalīt jauniešus. Kaut kā baigi aizpeldēju. īsāk sakot. Izmanto faktus, citādi smird pēc propagandas. Jauku vakaru! Wuup Wuup

spoku dienas doma

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 07.12.16 00:58  
 
48
2

atbildot uz Tukmens komentāru " Arī tajos laikos Latvija tirgojās ar Krieviju... " Ak dievs, ko tu muldi... Kurā vietā Krievija kr tehnoloģiski attīstīta? Viņiem teju ne visās valsts iestādēs ir padomju aparatūra, datori ir kastes, viņu militārais aprīkojums ir sūds ( nekas, ka daudz ) - viss izrūsējis, braucot vai nu sadalās, vai sāk degt, lielākā daļa ir nelabojamā stavoklī. Lielākā daļa Krievijas "jaunāko" tehnoloģiju jau ir 10 līdz 40 gadu vecas ierīces, kuras nošpikotas no citām valstīm ( ASV, Zviedrija, Vācija, Ķīna ). Ekonomika Krievijā arī ir ārprātīgā stāvoklī. To rāda tikai TV, ka krīze ir beigusies un Putins smaida un ir tautas varonis. Nav Latvijai Krievijas - un? Jā, no sākuma ekonomika slīdēs, bet automātiski paverās citi reģioni, kuriem tirgot. Ķīnā ir ļoti pieaudzis Latvijas produktu pieprasījums. Mūsu produkti ir atrodami ASV, Eiropā, Āzijā un pieprasījums tikai aug. Tas, ka Krievija mùs, it kā, uztur pie dzīvības ir sviests un kārtēja dezinformācija... Un nemuldi - krievu asinis nav visos latviešos ( es runāju par latviešiem, kuru senči ir latgaļi, kurzemnieki, zemgaļi un vidzemnieki, nevis pseido "latviešiem" kuri šeit tika iesūtīti, lai atšķaidītu latviešus un tagad dzīvo ar Latvijas pilsonību )... Kā arī - viņu kultūra mums arī bezmaksas nav vajadzīga. Mums ir sava, skaista kultùra, nebūsim mēs nekāda multikulturālā valsts. NEBŪSIM!

spoku dienas doma

Alex Vikingo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Alex Vikingo 06.12.16 21:10
 
46
4

pārāk populistisks raksts... tā pat kā bērns bez mammas pupa nevar iztikt.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 07.12.16 00:36  
 
44
3
atbildot uz Janis Pelakais komentāru " Vispār tas viss ir tikai daļēja patiesī... "Tāpēc, ka Ulmanis, lai arī bija diktators, bet viņš bija tautas cilvēks, kuru rūpēja lauksaimniecības un ražotājsaimniecības attīstīšana. Nevar nosaukt viņu par spīdekli, bet viņš Latviju pacēla augstu, visai Eiropai un PASAULEI par piemēru. Mūsu "jauko" kaimiņu dēļ mēs patreiz atrodamies tur, kur atrodamies un tāpēc, pie varas ir komunisti un padomijas vecie štangas...

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 17.12.16 12:10
 
40
0

Latvija pirms PSRS bija top 4 lauksaimniecības valsts Eiropā un Top 10 ekonimika Eiropā. Kur Latvija ir pēc PSRS sabrukuma?

Jā, Krievu literatūra (ja runa ir par klasisko- Čehovs, Dostojevskis, Tolstojs, Gogolis) ir vērtīga, taču tas nav nekas bez kā nevar iztikt.

Krievija kā eksporta tirgus ir ļoti neuzticams partneris, jo nepārtraukti atrod problēmas savu partneru produktos un aizliedz tos tirgot (interesantākā sakritība, ka tas vienmēr notiek, kad valsts, kurai kaut ko aizliedz tirgotir atradusi, kādu baļķi Krievijas acīs), turklāt kopumā eksports uz Krieviju ir tikai pāris % IKP Parādi datus- oficiālus nevis pļūtītus, kur parādās, ka tie ir miljards eiro.

Piekritīsu, ka krievu humors ir smieklīgs, taču Krievijas kabeļtelevīzija ir pilna ar propogandu un cilvēkam, kas neprot to nodalīt tā ir smadzeņu skalošana.

Elektrību gan paši ražojam, gan pērkam no citiem ne tikai Krievijas. Ar gāzi būs tas pats un degvielu ja nemaldos arī pērk ne tikai no Krievijas.

Krievs mums DNS ir dēļ okupācijas. Grūti neatrast kādu krieva DNS lāsi asinīs ja ir bijis jāpavada 50 gadi zem viņu jūga.

Sports- dalība krievu līgās ir čakars ar diviem galiem. Teorētiski, kā tu saki sliktāki sportisti nopelna, taču bieži no tā cieš kopējais jeb izlase. Un par to vai nopelna arī ir jautājums ja KHl ar vien biežak paceļās parādu jautājums, plus DInamo īpašnieka Savicka izteikumi to visu padara vēl ļaunāku.

Tam visam pa virsu Krievijas regulārā agresivitāte tieši pie mūsu robežas, draudi, ka ja gribētu mūs varētu iekarot, Latvijā lielas daļas krievvalodīgo slinkums iemācīties valsts valodu, nemaz nerunājot par okupāciju - vai tiešam nevaram iztikt bez Krievijas?

Man nav nekas pret normāliem krieviem, jo tādu ir daudz gan te Latvijā, gan Krievijā, taču šāda atklāta, uzspiesta propoganda ir smieklīga un stulba.

spoku dienas doma

Emanuels Selfijs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Emanuels Selfijs 06.12.16 21:23
 
41
2

Ja nebūtu Krievijas, tad Latvijā nebūtu ziemas

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Zelta ninjaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 06.12.16 21:10  
 
41
5
Un tādi kā Tu arī bez Krievijas nevar pastāvēt .

kapuracējs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa AnomālijaMedaļa Dienas joks
  kapuracējs 07.12.16 18:32  
 
36
4
Autors ir cirvis.

General avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  General 06.12.16 21:12
 
36
4

Latvijā latviešiem un krieviem ir jādzīvo draudzīgi!!! Pietiek nīst viens otru!!!

Mahitoo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Kaspis
  Mahitoo 06.12.16 23:13
 
35
3

atbildot uz jumts komentāru " Kas tie par sū*a okupanta slavinošiem r... " kremļa padauzas pelna rubļus ar ko plīti kurināt, tak ziema nāk  

spoku dienas joks

Colonel Meow avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Garīgais līderis
  Colonel Meow 20.12.16 10:34
 
28
0

Galva slima autoram?

Iebāz savu krievijas propogandu sev pakaļā!

RagnaR avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  RagnaR 07.12.16 02:12  
 
27
0
Tas atkarīgs kāds krievs patrāpās pretī. Man ar daudzi Krievi ir čomi, bet atceros gadījumu kad jaunajā gadā krievu un latviešu kompānijā krievu tautības džeki ieminējās : " žēl,ka es neesmu Doņeckā, apšautu visus ukrus " ... jāpiemin,ka mana mamma ir Ukrainiete un protams es sevi pa pusei tādu uzskatu. Krieviem ir jāmāk sadzīvot arī ar citiem , ne tikai mums ar jums!

Emanuels Selfijs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Emanuels Selfijs 06.12.16 21:14
 
28
3

daļa taisnības jau ir, bet nevajag pārspīlēt

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Pingvīns
  Jāņa oga 07.12.16 00:39  
 
25
0
atbildot uz Tukmens komentāru " Tu spried par manu inteliģenci, 'jo man ir at... "Jaunais cilvēk, es nepārmetu NEVIENAM un NEKAD atšķirīgu viedokli, ja viedoklis ir argumentēts un/vai lojāls, neaizskarošs un nemusinošs. Tavi skaļie saukļi, virsraksti un klišejas ļoti līdzinās "troļļa" propogandas rakstiem, lai izsauktu naidu sabiedrībā. Pie tam, nekad neesi aizdomājies, kāpēc Latvijā ir tik slikti palicis un kāpēc mūsu valsti vada zagļi un krāpnieki, un kāpēc mūsu tauta ir palikusi tik vārgulīga?

« 1  2  3  4  5 »