Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
31

Nu godīgi šujot savus skaistos svārkus tu nedabūsi naudu. Nauda nenes laimi un pie tās var tikt nenesot citiem laimi. To zina visi, vienkārši aizmirst. Baksti citiem galvas, esi narko barons, uztaisi ātro ēstuvi un rādi visiem cik skaista un laba tā vieta ir. Tā tu tiksi pie "piķa". Kāpēc piķa?Jo tā draza pielipinās tevi. Saproti?😏
Visam ir sava sistēma. Ja gribi naudu, esi pretīgs un apmāni visus, te ir džungļi un tici man, tā ir taisnība😀 Bez viltīgas galvas pie naudas netikt. Un tā kā šo neviens nesaprot, pie tā sūda tiek tikai varbūt 2% no kopējās cilvēku masas. Pārējie vienkārši kuļās kā var un domā ka viss labi, neviens mani nepis ausī un esmu Karalis kongs.
Izdomā mogo, un tiksi pie royca. Sabojā citiem dzīves un še tev prieki
Bet viņi neguļ naktis, jo zvana un čakarē galvu arī viņam, padstajanna ir kaut kādi kasjaki, kādi kad grib būt gudrāki un pārņemt biznesu. Tas viss ir tumši, bet visus velk uz to mēslu. Smieklīgi, nesakarīgi droši vien tev skan. Bet šis mēsls ko sarakatiju ir patiess. Maximas īpašniekam, paļubomu ir Rolce Royce. Labi, nevis paļubomu, bet simts punkti, varbūt vairs nav, jo lai nopirktu brīvību pēc cilvēku nāvēm viņš viņu atstāja korupcijas pārpildītos cilvēkos. Viņš slēpj seju, jo viņu nošautu dēļ jumta un domāju tas nav vienīgais ko tie cilvēki ir sadarijuši. Kaut kā tā.
Šeit neko neviens nedod tāpat vien, ir jādod pretīm. Un es nerunāju mantiskā nozīmē, runāju dzīves. Ir tūkstošiem cilvēku kas dēļ naudas pazaudēja dzīvību, kā lai pasaka, dzīvība ir, bet mūkot, visu laiku atpērkoties ar naudu, mentiem, visiem, atpērkas atpērkas. Bet sirds tiem dzīvniekiem naktīs kož ārā smadzenes, tā ir taisnība, tici man. Neviens tev pat uz ielas neiedos 20 centus ja skaisti nedziedāsi. Tāda ir šī sūda pasaule, neko jaunu es ceru un domāju tev nepastāstiju. Ja pastāstiju vai tu kaut kam nepiekrīti, zini ka dzīvo skapī un ceļu uz Nārniju nēatradīsi. Vairs nav smilšu kaste un jāsāk domāt ārpus tās, cilvēki dzīvo tumšā vietā, bet domā gaišas domas. Cilvēciskumu neizkodīs pat nauda, un tas ir pierādīts, ir simtiem pierādijumu, cilvēki kas tikuši līdz pašai naudas virsotnei un nošaujās, cilvēki kas ir ieguvuši visu par ko jūs sapņojiet un vēlās tikt atpakaļ, kļūt par parastu garām gājēju a ne "skaties, tas ir viņš". Būt bagātam ir smagi, nākareiz kad redziet krutu mersi, nerādiet ar pirkstu sakot "jobanijs zaglis", sakiet, sasodīts, nabaga cilvēks, esiet gudri un ne dēļ naudas vai slavas.

Ņemiet piemērus un analizējieb kas jums ir vajadzīgs šeit un kas nav, sācieg pieaugt.

Ceru ka šīs domas kādam noderēs.

Un tiem idiotiem kam nepatīk lamu vārdi, klausieties, ja es domātu pie tā "lai labāk skan" rakatot šo visu, es neuzrakstītu pat pusi, jo piekustu. Un labot lamh vārus nevēlos, tie tur iederās, jo šis nav romantisks stāsts.

 Autors: Azaza Vai var un vispār vajag kļūt bagātam?
8
31

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [23]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 20.03.17 16:37  
 
2
0
varēji iztikt bez lamuvārdiem, pat negribās lasīt, izlasot pirmo rindkopu.

Missgirl avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Man patīk Spoku FacebookMedaļa Doktorants
  Missgirl 20.03.17 16:57
 
1
0

Ja gribi salabot pasauli, tad vispirms sāc ar sevi. Noniecināt pastāvošo kārtību var jebkurš tur lielu māku nevajag. Tāpat kā tavā valodā runājot visu "sačakarēt", bet vai esi aizdomājies ko liksi vietā? Pagaidām nekas labāks par demokrātiju un kapitālismu nav izdomāts. 

Pasaulē nav tikai viss balts vai melns. Katrs iegūst tik cik ir nopilnījis. Vai cilvēks kurš visu dzīvi ir strādājis un kļuvis bagāts, viņam pēkšņu būtu jādalās ar tevi? Vai kādam kuram ir daudz naudas pēkši būtu jāsāk tā dalīt pa labi un pa kreisi? Kā tu noteiksu kuram iedalīt vairāk kuram mazāk un kuram nedod vispār? Pēc izskata, darbiem, vai tam kurš vairāk bļauj vairāk dabū?

P.s. Gribu pusi no tava naudas. Padalies.

P.P.s. Re cik nepatīkami, ka kāds parasa tavu naudu.

Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 17:11  
 
0
0
atbildot uz Missgirl komentāru " Ja gribi salabot pasauli, tad vispirms ... "Man nevajag nevienu kas dalās vai vienalg ko. Ko es piedāvāšu pretī? Salikt kopāgalvas un domāt, izglītot cilvēkus a ne trunināt tos, bet ne valstī, ne valstīs, bet pasaulē. Protams es runāju fantastiks līmenī priekš cilvēka kas to nevar aizdomāties. Pretīm likšu domu nenospiešanu, jo arī tu vari pateikt gudrāku domu par mani, tikai pamato to tā, lai es to nevaru apgāzt, tad viss, roks spiediens un tu esi malacis. Lūk ko es dodu pretīm, domāšanu. Bet hu* Spociņos es daudz ko izmainīšu, zinu ka esmu truls dirsējs vai kā jūs to visu sauc, bet vārdi meklē vietu. Un cilvēkiem ir jāsaprot ka šeit notiek netīras lietas, to es vēlos. Tikt vaļā no netīrām un slimām cilvēku domāšanām a ne spundēt tādus cilvēkus. Viss ir vienkārši. Pētīt un domāt, lūk kas ir atbilde.
Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 17:14  
 
0
0
atbildot uz Missgirl komentāru " Ja gribi salabot pasauli, tad vispirms ... "Un šis raksts bija lai paskaidrotu kā strādā naudas sistēmu, nevis lai iegūtu kāda naudu. Ej un iegūsti, man pohu*.
exkluzīvais avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa UberautorsMedaļa Misija izpildīta
  exkluzīvais 20.03.17 18:02
 
0
0

Nauda nenes laimi, bet ir daļa no laimes.   

Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 18:05  
 
0
0
atbildot uz exkluzīvais komentāru " Nauda nenes laimi, bet ir daļa no laime... "Atkarīgs kas tev skaitās laime, ja tev ir kompleksi vai patīk spēles ar nāvi. Nauda nes laimi, nopērc 800 zirgu lamborghini un tu būsi vecis, bet skaties ka no priekiem skatoties kā uz tevis skatās meitene kas patīk nepaķer ozolu. Tā ka nenes nauda laimi. Laimi nes izglītošanās, daba, laimīgi cilvēki un vispār kākuram. Vienam laimi nes kāda nelaime, vienam kāda laime. Tas atkarīgs cik slima vai gudra ir cilvēka domāšana. Lūk tā ekskluzīvais.
Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 18:07  
 
0
0
atbildot uz exkluzīvais komentāru " Nauda nenes laimi, bet ir daļa no laime... "Nauda paver iespējas, bet lai atvērtu savas iespējas un tiktu pie naudas, tev kāda iespējas ir jāiznīcina. Jo ja to nedarīsi, iznīcinās tevi. Es uzskatu ka no naudas sistēmas vienā dienā vaļā netiks, un vispār bardaka kas notiek. Pelni naudu lai izdzīvotu un baudi dzīvi. Nevis dzīvo lai pelnītu naudu.
exkluzīvais avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa UberautorsMedaļa Misija izpildīta
  exkluzīvais 20.03.17 18:11
 
0
0

atbildot uz Azaza komentāru "Atkarīgs kas tev skaitās laime, ja tev ir kompl... " Bez resursiem neviens nebūs laimīgs. Šajā gadsimtā ap visu grozās nauda.

 

Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 18:22  
 
0
0
atbildot uz exkluzīvais komentāru " Bez resursiem neviens nebūs laimīgs. Šajā gad... "Grozās visur, bet mantkārība pēc VAIRĀK atņem cilvēcību un tādā veidā sistēma nedarbojās īsti pareizi. Jo kādam ir jaakrīt lai kāds kaut ko iegūtu, neticu ka nevar atrast precīzu balansu un mieru. Var, bet viss ieslīdējis tik dziļi, ka neviens vairs tik drīz nelīdīs ārā un izeju neredz. Līdīs varbūt tik tad, kad dziļākā bedrē cilvēki vairs neieraksies un būs jādomā, kā lai to aizber, kā lai aizber sadragāto pasauli un sadragātās psihes. Cerams ka mana pāaudze piedzīvos gudrus cilvēkus, nu jau reizēm var tos sastapt, bet tomēr par maz lai cīnītos ar tiem kas valda šeit. Un es nerunāju par dieviem. Cilvēkiem tagad tā aizmālē acis, ka 21.gs bērni nemācēs sev aizšņorēt kurpes, bet cilvēki domā ka viss ir tā kā tam jānotiek, tehnoloģiju gadsimts, ne? Tas nekas ka viņi spēlē virtuālu spēli, kačājot virtuālu personu, bet šajā dzīvē mirstot un mirst viss.
Hatšepsute avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Hatšepsute 21.03.17 09:57  
 
0
0

 Kad cilvēks sapratīs, ka ar varu un naudu viss nav nopērkams, viņam būs jāmainās. 

Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 17:06  
 
0
0
atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Ak, kā es tev piekrītu!   Tik... "A tas nav jādara, dzīvo šajā pinķerī un runā. Runāt jau tu drīksti.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.03.17 16:57
 
0
0

Ak, kā es tev piekrītu!   Tikai varēji smukāk noformulēt izteikumus.

Bet jā, es piekrītu. Plusā vēl tam visam var pieminēt darba iegūšanu. Ja tev nebūs oficiālas pieredzes, bet tu to lietu pārzināsi kā sensejs, neviens tev neticēs un darbu neiegūsi. Lai strādātu vajag izglītību un pieredzi. Nevienam neinteresē cik labi tu to visu proti!! To visu es esmu jutusi uz savas ādas.

Par naudu, jā, tā ir. 100 punkti. Mūsdienās bez naudas vairāk nekur tikt nevar. Pilnīgi nekur. Mūsdienās ir tā, ja tev ir nauda, tad tev ir vara. Pārējie kuriem tās nav tik daudz kā Maximas īpašniekiem vai veiksmīgiem uzņēmējiem - tie kuļas uz priekšu kā māk.

Nav jau vairāk PSRS laiki, tagad viss ir brīvs un demokrātija. Ar to ir jāsamierinās, gribi vai nē. Nav vairāk tie laiki, kad varam sacelt grebenes un protestēt.

 

Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 16:32  
 
0
0
atbildot uz Elmārs ar zaļiem matiem komentāru " Varēji uzrakstīt bez lamu vārdiem un ža... "Kā nekā bērni jau to visu zina, tas ka viņi nelamājās tavā klātbūtne nenozmē ka tie nelamājās. Lai izņemtu lamu vārdus, ma teksts būs jāpagarina 2x. Es to nedarīšu, runāju cilvēku valodā.
Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 16:34  
 
0
0
atbildot uz Elmārs ar zaļiem matiem komentāru " Varēji uzrakstīt bez lamu vārdiem un ža... "Es esmu dzīvs un esmu dusmīgs uz lietām kas notiek apkārt, tā ka ja es rakatīšu kā tu vēies, vairs nevarēs izjust sāta sajūtu rakstā. Lamu vārdi ir neizbēgami. Un bērniem jāzina ka tādi ir, nevar tos slēpt, tāpēc arī tie viņus lieto, tur kur nevajag. :d Man pohu*.
TestU mONSTRs avatars
Medaļa AnomālijaMedaļa UNISEXMedaļa Admins iesaka
  TestU mONSTRs 20.03.17 16:36  
 
0
0
atbildot uz Azaza komentāru "Es esmu dzīvs un esmu dusmīgs uz lietām kas not... "Man pretīgi palika lasot. Domu neuztvēru,jo galvā vairāk stāvēja tava valoda.

Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 16:39  
 
0
0
atbildot uz Elmārs ar zaļiem matiem komentāru " Varēji uzrakstīt bez lamu vārdiem un ža... "Un ņeumņičī, labāk būtu pateicis paldies ka esmu atklāts pret jauno un pohu* kādu pāaudzi. A ne stāstu kāmenti ver vaļā burkas, kā bērnu elki dziedot policijas kostīmos. Un ne tikai latvija, visur trulina bērnus un cilvēkus. A tu man piepisies par lamuvārdiem. Fu fu. Es labāk ļautu ieviest skolās lamu vārdus, kā rādīt to ko rāda youtubā bērnu elki. Apskaties ko dara pats populārākais youtūbers, PewDie. Lūk ir slims cilvēks. Jūs sākiet pamanīt kas notiek nesienieties klāt lamuvārdiem vai cilvēkam kas špļaudās.
žņaudzējcūka avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ZebraMedaļa Admins iesaka
  žņaudzējcūka 20.03.17 16:41
 
0
0

Katru reizi, kad lasu šitādus autora tekstus, man ausīs skan kaut kāds bīts un redzu aptuveni šitādu skatu: https://i.ytimg.com/vi/MyKcs1hrQ-4/hqdefault.jpg

Goda vārds, nevaru to asociāciju dabūt laukā  

TestU mONSTRs avatars
Medaļa AnomālijaMedaļa UNISEXMedaļa Admins iesaka
  TestU mONSTRs 20.03.17 16:42  
 
0
0
atbildot uz Azaza komentāru "Un ņeumņičī, labāk būtu pateicis paldies ka esm... "Tu jau netikai lamājies, bet neproti rakstīt.. Un ja, kas man ir 16 gadu..

Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 16:44  
 
0
0
atbildot uz Elmārs ar zaļiem matiem komentāru "Tu jau netikai lamājies, bet neproti rakstīt.. ... "Es redzu. Tu neproti klausīties. Jūti atšķirību? Man tu vari uzrakstīt pusi angļu valodā, bet es sapratīšu ko gribi pateikt. Un ei dirst, man vajadzētu milijoniem gadu lai ar dalbajobiem runātu un spriedelētu kas ir pareizi un kas nav, ko es maku un ko nē. Man nav tam laika.
Azaza avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  Azaza 20.03.17 16:53  
 
0
0
atbildot uz Ciema Sensejs komentāru " varēji iztikt bez lamuvārdiem, pat neg... "Varēju, bet nēesmu caur datoru un metu iekšā šeit kamēr doma karsta. Varu izņemt visu to un uzrakstīt skaisti, ka pat ieliktu avīzē, bet nē. To ko lasa avīzēs, neviens neuzskata par problēmu. Tā ka piedod.