Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
8
31

Nu godīgi šujot savus skaistos svārkus tu nedabūsi naudu. Nauda nenes laimi un pie tās var tikt nenesot citiem laimi. To zina visi, vienkārši aizmirst. Baksti citiem galvas, esi narko barons, uztaisi ātro ēstuvi un rādi visiem cik skaista un laba tā vieta ir. Tā tu tiksi pie "piķa". Kāpēc piķa?Jo tā draza pielipinās tevi. Saproti?😏
Visam ir sava sistēma. Ja gribi naudu, esi pretīgs un apmāni visus, te ir džungļi un tici man, tā ir taisnība😀 Bez viltīgas galvas pie naudas netikt. Un tā kā šo neviens nesaprot, pie tā sūda tiek tikai varbūt 2% no kopējās cilvēku masas. Pārējie vienkārši kuļās kā var un domā ka viss labi, neviens mani nepis ausī un esmu Karalis kongs.
Izdomā mogo, un tiksi pie royca. Sabojā citiem dzīves un še tev prieki
Bet viņi neguļ naktis, jo zvana un čakarē galvu arī viņam, padstajanna ir kaut kādi kasjaki, kādi kad grib būt gudrāki un pārņemt biznesu. Tas viss ir tumši, bet visus velk uz to mēslu. Smieklīgi, nesakarīgi droši vien tev skan. Bet šis mēsls ko sarakatiju ir patiess. Maximas īpašniekam, paļubomu ir Rolce Royce. Labi, nevis paļubomu, bet simts punkti, varbūt vairs nav, jo lai nopirktu brīvību pēc cilvēku nāvēm viņš viņu atstāja korupcijas pārpildītos cilvēkos. Viņš slēpj seju, jo viņu nošautu dēļ jumta un domāju tas nav vienīgais ko tie cilvēki ir sadarijuši. Kaut kā tā.
Šeit neko neviens nedod tāpat vien, ir jādod pretīm. Un es nerunāju mantiskā nozīmē, runāju dzīves. Ir tūkstošiem cilvēku kas dēļ naudas pazaudēja dzīvību, kā lai pasaka, dzīvība ir, bet mūkot, visu laiku atpērkoties ar naudu, mentiem, visiem, atpērkas atpērkas. Bet sirds tiem dzīvniekiem naktīs kož ārā smadzenes, tā ir taisnība, tici man. Neviens tev pat uz ielas neiedos 20 centus ja skaisti nedziedāsi. Tāda ir šī sūda pasaule, neko jaunu es ceru un domāju tev nepastāstiju. Ja pastāstiju vai tu kaut kam nepiekrīti, zini ka dzīvo skapī un ceļu uz Nārniju nēatradīsi. Vairs nav smilšu kaste un jāsāk domāt ārpus tās, cilvēki dzīvo tumšā vietā, bet domā gaišas domas. Cilvēciskumu neizkodīs pat nauda, un tas ir pierādīts, ir simtiem pierādijumu, cilvēki kas tikuši līdz pašai naudas virsotnei un nošaujās, cilvēki kas ir ieguvuši visu par ko jūs sapņojiet un vēlās tikt atpakaļ, kļūt par parastu garām gājēju a ne "skaties, tas ir viņš". Būt bagātam ir smagi, nākareiz kad redziet krutu mersi, nerādiet ar pirkstu sakot "jobanijs zaglis", sakiet, sasodīts, nabaga cilvēks, esiet gudri un ne dēļ naudas vai slavas.

Ņemiet piemērus un analizējieb kas jums ir vajadzīgs šeit un kas nav, sācieg pieaugt.

Ceru ka šīs domas kādam noderēs.

Un tiem idiotiem kam nepatīk lamu vārdi, klausieties, ja es domātu pie tā "lai labāk skan" rakatot šo visu, es neuzrakstītu pat pusi, jo piekustu. Un labot lamh vārus nevēlos, tie tur iederās, jo šis nav romantisks stāsts.

 Autors: Fosilija Vai var un vispār vajag kļūt bagātam?
8
31

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 20.03.17 16:37  
 
2
0
varēji iztikt bez lamuvārdiem, pat negribās lasīt, izlasot pirmo rindkopu.

Missgirl avatars
Medaļa Man patīk Spoku FacebookMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Bergmanis
  Missgirl 20.03.17 16:57
 
1
0

Ja gribi salabot pasauli, tad vispirms sāc ar sevi. Noniecināt pastāvošo kārtību var jebkurš tur lielu māku nevajag. Tāpat kā tavā valodā runājot visu "sačakarēt", bet vai esi aizdomājies ko liksi vietā? Pagaidām nekas labāks par demokrātiju un kapitālismu nav izdomāts. 

Pasaulē nav tikai viss balts vai melns. Katrs iegūst tik cik ir nopilnījis. Vai cilvēks kurš visu dzīvi ir strādājis un kļuvis bagāts, viņam pēkšņu būtu jādalās ar tevi? Vai kādam kuram ir daudz naudas pēkši būtu jāsāk tā dalīt pa labi un pa kreisi? Kā tu noteiksu kuram iedalīt vairāk kuram mazāk un kuram nedod vispār? Pēc izskata, darbiem, vai tam kurš vairāk bļauj vairāk dabū?

P.s. Gribu pusi no tava naudas. Padalies.

P.P.s. Re cik nepatīkami, ka kāds parasa tavu naudu.

Hatšepsute avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Hatšepsute 21.03.17 09:57  
 
0
0

 Kad cilvēks sapratīs, ka ar varu un naudu viss nav nopērkams, viņam būs jāmainās. 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.03.17 18:11
 
0
0

atbildot uz Azaza komentāru "Atkarīgs kas tev skaitās laime, ja tev ir kompl... " Bez resursiem neviens nebūs laimīgs. Šajā gadsimtā ap visu grozās nauda.

 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.03.17 18:02
 
0
0

Nauda nenes laimi, bet ir daļa no laimes.   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.03.17 16:57
 
0
0

Ak, kā es tev piekrītu!   Tikai varēji smukāk noformulēt izteikumus.

Bet jā, es piekrītu. Plusā vēl tam visam var pieminēt darba iegūšanu. Ja tev nebūs oficiālas pieredzes, bet tu to lietu pārzināsi kā sensejs, neviens tev neticēs un darbu neiegūsi. Lai strādātu vajag izglītību un pieredzi. Nevienam neinteresē cik labi tu to visu proti!! To visu es esmu jutusi uz savas ādas.

Par naudu, jā, tā ir. 100 punkti. Mūsdienās bez naudas vairāk nekur tikt nevar. Pilnīgi nekur. Mūsdienās ir tā, ja tev ir nauda, tad tev ir vara. Pārējie kuriem tās nav tik daudz kā Maximas īpašniekiem vai veiksmīgiem uzņēmējiem - tie kuļas uz priekšu kā māk.

Nav jau vairāk PSRS laiki, tagad viss ir brīvs un demokrātija. Ar to ir jāsamierinās, gribi vai nē. Nav vairāk tie laiki, kad varam sacelt grebenes un protestēt.

 

TestU mONSTRs avatars
Medaļa AnomālijaMedaļa UNISEXMedaļa Admins iesaka
  TestU mONSTRs 20.03.17 16:42  
 
0
0
atbildot uz Azaza komentāru "Un ņeumņičī, labāk būtu pateicis paldies ka esm... "Tu jau netikai lamājies, bet neproti rakstīt.. Un ja, kas man ir 16 gadu..

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.03.17 16:41
 
0
0

Katru reizi, kad lasu šitādus autora tekstus, man ausīs skan kaut kāds bīts un redzu aptuveni šitādu skatu: https://i.ytimg.com/vi/MyKcs1hrQ-4/hqdefault.jpg

Goda vārds, nevaru to asociāciju dabūt laukā  

TestU mONSTRs avatars
Medaļa AnomālijaMedaļa UNISEXMedaļa Admins iesaka
  TestU mONSTRs 20.03.17 16:36  
 
0
0
atbildot uz Azaza komentāru "Es esmu dzīvs un esmu dusmīgs uz lietām kas not... "Man pretīgi palika lasot. Domu neuztvēru,jo galvā vairāk stāvēja tava valoda.

TestU mONSTRs avatars
Medaļa AnomālijaMedaļa UNISEXMedaļa Admins iesaka
  TestU mONSTRs 20.03.17 16:25  
 
0
0
Varēji uzrakstīt bez lamu vārdiem un žargonismiem? Kā nekā šo portālu lieto arī bērni.