Nezinu, vai šis holandiešu zinātnieks ir sapīpējies par daudz vai nē, bet tuvojas brīdis, kad tiks veikts eksperiments ar neandertālieša mazuļa klonēšanu, bet viena no galvenajām problēmām, kas ir jāatrisina, lai veiktu to, ir nepieciešams atrast surogātmāti.

Saskaņā ar 20 janvāra... Autors: Tas i es Šokējošā neandertālieša klonēšana!
1.

Saskaņā ar 20. janvāra ziņojumu Daily Mail, ģenētikas profesors, Hārvarda medicīnas skolā, George Church meklē eksperimenta vajadzībām brīvprātīgu sieviete, kura palīdzēs viņam atgriezt pie dzīvības cilvēces senci no vairāk nekā 33,000 gadu tālās pagātnes.

Ģenētikas speciālistiem ir... Autors: Tas i es Šokējošā neandertālieša klonēšana!
2.

Ģenētikas speciālistiem ir nepieciešama surogātmāte klonēšanas procesam. Tas ir sarežģīts process, kuru nebūs viegli paveikt. Džordžs ir ieguvies pietiekoši daudz DNS materiāla no atrasto neandertāliešu mirstīgo atlieku kauliem, lai varētu īstenot eksperimentu, tagad viņam vajag tikai kādu, kura piekristu iznēsāt neandertālieša mazuli.

Kas varētu sagaidīt sievieti... Autors: Tas i es Šokējošā neandertālieša klonēšana!
3.

Kas varētu sagaidīt sievieti, kura tam piekritīs... Tajā laikā sievietēm bija daudz lielāka maksts, jo mazuļiem bija daudz lielākas galvas nekā tagad. Tāpēc tikšot dzemdībās visticamāk izmantots ķeizargrieziens.

Vai tas nozīmē, ka drīzumā pa ielām skraidīs neandertāliešu mazuļi?!


..............................................................................................................................................................................

Šeit ir arī daudzi citi šokējoši, izglītojoši,

interesanti un smieklīgi raksi:

http://www.spoki.lv/profils/tasies