Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
161

Ejot pa pilsētas ielām, ēdot kādu snikerīti vai lobot banānu, bieži vien ir problēmas atrast vietu, kurā atstājot gruzi, pašvaldības policija par to nevar uzlikt sodu – atkritumu tvertni. Ir novērots, ka sevišķi gara paslēpju spēlēšana izvēršas Rīgas centrālajā stacijā, kurā ir praktiski neiespējami atrast, kur izmest sūdiņus. Atliek mačkāt kabatās vai arī iet un meklēt konteinerus uz ielas.

Reiz kādā tumšā novakarē devos vakara pastaigā, lēnām malkojot kādu atspirdzinošu dzērienu. Kad pudelē iemitinājās tukšītis, sāku lūkoties, kur tam rast mājvietu. Ahā, lielais konteiners, gan jau mājas pārvaldnieks un dzīvokļu īpašnieki man piedos, ja iemetīšu tajā vienu mazu pudelīti. Tomēr tas ir labāk, nekā mest tur pat zemē uz ietves vai arī aprakt pagalmā. Var padomāt, ka roku kādu beigtu grauzēju, bet sliktākais – pudele taču nesadalīsies tūkstošiem gadu!!

Eju tuvāk konteineram un KAS... Autors: santa 1972 PILNĪGS SVIESTS!! - nedrīkst lietot miseni!
1.

Eju tuvāk konteineram un... KAS PAR SVIESTU?!?! „ATKRITUMUS NEMEST”?!?!?! Jūs pilnīgi nojūgušies, cien. Clean R?!?! Kam tad ir domāta tā misene?!?! Skaistumam?! Ja tā, tad jums ir dīvaina uztvere par to, kas labi izskatās pilsētvidē! Jo šitās zaļās plastmasas kamanas toč neizskatās skaisti! Ja tur nedrīkst mest atkritumus, tad aizvāciet prom!

Bet nopietni, kādam nolūkam tā miskaste tur stāv? Vai varbūt tā misene domāta tikai tūristiem, jo uzraksts galu galā ir tikai latviešu valodā. Lai pilsētas viesi nevarētu saprast, kādi murgi notiek šajā pilsētā un cik atjautīgi ir atkritumu apsaimniekotāji. Šis man ir neatbildēts jautājums. Ieteikums - varbūt nākamreiz pielieciet zīmīti, cik metru attālumā un uz kuru pusi ir tuvākā miskaste, kurā DRĪKST mest atkritumus? Viela pārdomām! Piecreiz padomā, pirms izmet sūdiņu miskastē, jo varbūt tas ir vides objekts.

Paldies, Clean R, par pilsētas izpušķošanu!

1
161

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [16]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.12.17 10:40
 
7
0

ispējams ka agrāk tur meta mēslus (uz zemes), un lai to apturētu, nolika miseni - bet zīmīti nenoņēma..

Ulrihs avatars
Medaļa StudentsMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  Ulrihs 06.12.17 11:30
 
5
0

atbildot uz santa 1972 komentāru " Tātad tā IR misene tūristiem? Ko nozīmē visi?... "

Pirmkārt, šo zīmi varēja arī neuzlikt CleanR, bet pašvaldība vai konteinera pasūtītājs. Šajā gadījumā pretenzijas pret CleanR nepamatotas.

Otrkārt, ja šo zīmi tomēr uzlika CleanR, tad viņa to arī nozīmē, ka tev vai kādam citam, kas nemaksā par atkritumiem šajā konteinerī nav ko viņus tur bāzt. Arī šajā gadījumā pret CleanR pretenzijas ir nepamatotas.

 

exkluzīvais avatars
Medaļa Zvaniņš skanMedaļa UberautorsMedaļa Prieks
  exkluzīvais 06.12.17 10:15
 
4
0

Tāpat iemeti vai aizgāji prom?

Anonīms
Shhh 06.12.17 12:56  
 
3
0
atbildot uz santa 1972 komentāru " Tātad tā IR misene tūristiem? Ko nozīmē visi?... "

Nu nevajag jau kļūt smieklīgiem. Tā nav misene tūristiem. To kāds uztur un par to maksā. Apstaigā lielo veikalu pagalmus, tur misenes mēdz būt arī saslēgtas ar ķēdēm, lai katrs garāmgājējs nemet savas drazas. Tūristiem un parastajiem cilvēkiem ir pašvaldības saliktās miskastes pilsētā, par kurām arī norēķinās pašvaldība. Vai, piemēram, daudzdzīvokļu mājās arī iesaka ziņot, ja kāds nagļakā piebrauc ar auto, izkrāmē bagāžnieku ar 15 maisiem un samet misenēs, par kuru maksā mājas iedzīvotāji. To varētu salīdzināt, piemēram, ar trauku mazgāšanu. Iedomājies, ka Tu visus nomazgā, atnāk pieci svešinieki, paēd un samet netīros traukus izlietnē. Ātri vien tā mazgāšana būs līdz kaklam un beigu beigās aizslēgsi trauku skapi.
Arturs Rutkovskis avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Spoks
  Arturs Rutkovskis 06.12.17 11:44
 
3
0

Nju vispār nav teikts, ka tos atkritumus nevar mest konteinerā, un uzraksts ir uz sētas aiz konteinera nevis uz konteinera. Tātad atkritumus nevar mest pāri sētai   

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 06.12.17 11:38
 
2
0

Tas ir domāts - ATKRITUMUS NEMEST PĀRI ŽOGAM!   

Anonīms
motorhead 06.12.17 10:53
 
2
0

Vispār jau misenes ir gana daudz, ja salīdzina ar citām Eiropas pilsētām. Stacijas telpās nav drošības apsvērumu dēļ. Kas tie par apsvērumiem, nezinu. It kā lai spridzekli neieliktu...Varētu domāt, ka tur maz citu vietu.

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 07.12.17 02:03
 
1
0

Lasīju un no sākuma domāju, ka joks, man žēl, ka tu esi tik aprobežota, ka pirmkārt liec rakstu par ko tādu, kam pat pamatojuma nav, ieraudzīji zīmi tagad pasaules gals, Otrkārt, uz zīmes ir rakstts "atkritumus nemest"  tādas zīmes ir daudz kur, kur cilvēki nelikumīgi savus atkritumus atstāj, es vēl saprastu tavu smieklīgo sašutumu, ja uz zīmes būtu rakstīts "konteinerā atkritumus nemest".

Cik ļoti neaptēstam jābūt lai tik ļoti sevi apkaunotu taisot šādu rakstu!  

Doge avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  Doge šodien 00:26
 
0
0

citas lietas tur drīkst mest... if you know what i mean

Anonīms
panasonic1 aizvakar 22:06
 
0
0

PIEKRĪTU..Rīgā, gan tās pievārtē, nav ne atkrituma tvertņu ne tualešu.

valmora avatars
Spēja Mana Latvija!Medaļa Testu veidotājsMedaļa Ziņnesis
  valmora 11.12.17 12:10  
 
0
0
Kad ieskatījos bildē uzmanīgāk sapratu, ka zīme “atkritumus nemest” ir aiz sētas. Tādejādi tas ir jāsaprot tā ka - Tu vari mest atkritumus konteinerā, taču Tev nevajadzētu piesārņot citu īpašumu un darīt to izbāžot roku aiz žoga.
Anonīms
Stacijas sētnieks 06.12.17 21:38
 
0
0

Autore ir padumja zoss. Zīme tur stāv krietnu laiku pirms konteinera parādīšanās.  Mēslotāju dēļ jau tika uzlikts konteiners.

santa 1972 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  santa 1972 06.12.17 11:21
 
0
0

atbildot uz Shhh komentāru " Tāpēc, ka atkritumu izvešana ir maksas ... "

Tātad tā IR misene tūristiem? Ko nozīmē visi? Tur nav rakstīts "izņemot ar atļaujām".

Anonīms
Shhh 06.12.17 11:11  
 
0
0
Tāpēc, ka atkritumu izvešana ir maksas pakalpojums. Jo biežāk izved, jo vairāk jāmaksā. Ja visi metīs savas drazas uzņēmuma konteinerā, tad izvešana būs nevis, piemeram, divreiz nedēļā, bet četrreiz, kas nozīmē lielākas izmaksas. Tas tiešām nav common knowledge?
Anonīms
Anonīms 06.12.17 15:27  
 
0
2
Autors noteikti ir blonds, ja šādas zīmes izraisa tik lielu sašutumu
Anonīms
velns 06.12.17 13:27
 
0
2

Pri čom te clean-r vispār?