Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
241

Visā pasaulē atrodas tikai daži cilvēki, kas spēj vairāk nekā citi. Šoreiz es nerunāju ne par prezidentiem, ne sportistiem, ne dziedātājiem - tie ir cilvēki ar pārdabiskām spējām.

Ekstrasensi, magi, raganas. Izklausās tik dīvaini, ka pat es vienu brīdi kļuvu par skeptiķi.

14 16 un 17 sezona  Tie kuri... Autors: Ghost Whisperer Nolādētā ragana vai neveiksmju karaliene?
1.

14. 16. un 17. sezona - Tie, kuri seko līdzi vērīenīgākajām ekstrasensu cīņām "Битва экстрасенсов", šo skaisto daiļavu tur būs pamanījuši katrā no šīm 3 sezonām. Tomēr, nevienā no šīm sezonām viņa nav kļuvusi par uzvarētāju, jo visu laiku palikusi otrajā vietā.

Viena no spēcīgākajām... Autors: Ghost Whisperer Nolādētā ragana vai neveiksmju karaliene?
2.

Viena no spēcīgākajām raganām Baltijā, Igaunijā - Merilina Kerro jeb Mērija - Ekstrasensu cīņās piedalās tikai no 14. sezonas.

14. sezona Igaunietei pagāja grūti, jo tā bija pirmā reize, kad ragana, esot bijusi tālu no mājām, tik ilgu laiku.

Vairākas reizes bijusi nedēļas labākā ekstrasense, lai gan šo faktu apstrīd ļoti daudzi. Tas bija pirmais un pēdējais gads, kad gaišreģei līdzi bija tulks, kura pēc profesijas ir psiholoģe, kas arī pieļāva domu, ka ragana nemaz nav tik spēcīga, kā izliekas. Visiem likās, ka tulks vēro cilvēku emocijas un Mērijas teikto iztulko savādāk, lai tas atbilstu īstenībai.

Domāju ka pats... Autors: Ghost Whisperer Nolādētā ragana vai neveiksmju karaliene?
3.

Domāju, ka pats interesantākais no notikumiem bija sadraudzēšanās un attiecību uzsākšana ar krievu magu - Aleksandru Šepsu. Arī šobrīd abi dzīvo kopā un ir iemīlējušies. Lai gan, kā jau visās attiecībās, jūtas iet kā pa kalnem.

Un tad arī sākās. Neskatoties uz neskaitāmajām nedēļas uzvarām un draudzību ar Šepsu, Merilina neieguva pietiekami daudz balsu, lai kļūtu par uzvarētāju. Šajā sezonā gaišreģe ieguva otro vietu. Viņas draugs Aleksandrs bija gatavs atdot savu balvu, tomēr Mērija sacīja, ka tā ir viņa nopelnīta un to nepieņems.

16 sezonā Mērija uz cīņām... Autors: Ghost Whisperer Nolādētā ragana vai neveiksmju karaliene?
4.

16. sezonā Mērija uz cīņām jau devās ar milzīgu pārliecinātību un cīņas sparu. Tomēr arī šajā sezonā viņa palika otrajā vietā aiz Viktorijas Saidosas.

Rezultātu visas raganas uzzināja jau pirms oficiālo rezultātu paziņošanas. To viņām atklāja šova skandalozākā dalībniece, 15. cīņu uzvarētāja un rīdzīniece Džūlija Vanga - "Nemiera gars"- kura apgalvoja, ka tumšie spēki šogad esot spēcīgāki nekā gaišie un, ka ar Merilinas vēlmi vien nepietiks, lai uzvarētu. 

Pēc oficiālo rezultātu paziņošanas Mērija bija satriekta un sabruka. Viņa apsolīja, ka atgiezīsies, lai uzvarētu.

Un scaronogad jau notika arī... Autors: Ghost Whisperer Nolādētā ragana vai neveiksmju karaliene?
5.

Un šogad jau notika arī 17. sezonas cīņas, kurās atkal bija cīņai līdzvērtīgi ekstrasensi. Šis bija pirmais gads projekta vēsturē, kad ekstrasenss šovā piedalās 3 reizes. Tāpēc žūrija atļāva viņai neveikt pirmos pārbaudījumus atlasē, jo bija sevi pierādījusi jau pirmajās divās sezonās.

Viņas uznāciens bija negaidīts.

Šova vadītājs Marats Bašarovs pārējos dalībniekus pārbaudīja personīgi, ataicinot Mēriju nostāties aiz zāles durvīm un gaidīt savu “uznācienu”. Jau tajā brīdī varēja saprast, ka cīņa nebūs ar smiltiņām smilšukastē, bet gan ar nopietniem un slēptiem ieročiem, jo bija dalībnieki, kuri precīzi aprakstīja kaimiņu raganu, kura stāvēja aiz durvīm.

Protams bija dalībnieki kuri... Autors: Ghost Whisperer Nolādētā ragana vai neveiksmju karaliene?
6.

Protams, bija dalībnieki, kuri ar šādu pavērsienu nebija sajūsmā – viena no tām bija Naģežda Ševčenko, kura atklāti pateica, ka otrā vieta ir un paliks otrā. Tomēr gaišreģe izlikās to nedzirdam un bija noskaņojusies uzvarai.

Viņa bija nedaudz neapmierināta, ka visi runā par viņas draugu Aleksandru Šepsu nevis viņu: "Kāpēc jūs visu laiku runājiet par Aleksandru, šeit taču stāvu es!"

Gaišreģe arī atklāja to, ka jau nedēļu ir sastrīdējusies ar Aleksandru un viņš pat nenojauš, ka Mērija atkal piedalās cīņās.

Tie kuri skatījās raidījumu... Autors: Ghost Whisperer Nolādētā ragana vai neveiksmju karaliene?
7.

Tie, kuri skatījās raidījumu krievu valodā jau bija liecinieki, kā Merilina kārtējo reizi kļūst par 2. vietas upuri zaudējot ekstrasensam Svami Daši.

Galvenais jautājums – Vai viņai būs drosme piedalīties arī nākamajā sezonā, kuras sākums būs jau nākamnedēļ, un beidzot ar 4. piegājienu kļūt par labāko?

Pievienotie video

0
241

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 15.09.17 02:29
 
18
0

Kad Merlina ieradās šovā otro reizi, es jau nodomāju pie sevis: "Atkal būs 2. vieta", nekļūdījos, ieradās šovā trešo reizi, es jau biju uz 100% pārliecināts ka atkal būs 2. vietas ieguvēja.    Es esmu ekstrasenss? Nē, vienkārši šis šivs manuprāt ir pupu mizas   

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Patīk raksts
  Ghost Whisperer 15.09.17 08:55
 
6
0

atbildot uz CabooM komentāru " Kad Merlina ieradās šovā otro reizi, es... " Pupu mizas vai nemizas... Visās sezonās viņa palika otrā, jo viņai petrūka tikai dažas balsis līdz uzvarai un tas arī ir visdīvainākais.

Runājot par šovu - jā, protams, iemānās tur visādas gudras grāmatu lasītājas, kuras tikai pierāda, ka māk lasīt un vēl visādi dīvaiņi, kuru spējas ir salīdzināmas ar -1, tomēr visiem šova uzvarētājiem, kā arī vispār visiem finālistiem ir kautkādas spējas, kuras viņiem ļāva tur nonākt.

Tāpēc arī tikai izveidots papildu šovs - "Экстрасенсы ведут расследование. Битва сильнейших.", kurā aicina tikai uzvarētājus un spēcīgākos, lai tie atrisinātu visas mistikas un slepkavības.

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Patīk raksts
  Ghost Whisperer 15.09.17 08:47
 
4
0

atbildot uz Viplānētietis komentāru " Bet vai tad nākamā sezona nav Экстрасен... " Nē, tie ir divi dažādi raidījumi.

Tevis pieminētajā viņi vairs necīnas savā starpā, bet vairāk palīdz izmeklēt noziegumus un mistiku. Pie tam - šajā raidījumā viņi parasti ir pa 2 (ļoti kritiskā gadījumā pat 3).

eimilija avatars
Medaļa Spoks
  eimilija 19.09.17 21:15
 
4
1

Drīz šovam vajadzēs citu nosaukumu, kas sevī ietver Merlinu.

31908 avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Teamwork
  31908 15.09.17 11:51  
 
2
0
Viss ir ok... tikai viņa ar Šepsu pāris mēnešus jau ir izšķīrušies. Viņa ir aizbraukusi uz Igauniju un oficiālajā vk profilā paziņoja, ka viņi nav kopā. Arī Šeps teica, ka viņai jau ir cits.
Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 15.09.17 12:13
 
1
0

atbildot uz Ghost Whisperer komentāru " Pupu mizas vai nemizas... Visās sezonās viņa ... " vai tu zināji ka paši labākie, kas aiziet uz atlasi, nemaz nenonāk šovā?

prettits avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Dienas joksMedaļa Veiksmes lāde
  prettits 17.12.17 22:15
 
1
0

Gribētos ticēt ka ir cilvēki ar šādām spējām, bet dažbrīd skatoties likās nu nevar taču visu tik precīzi (kā to darīja viņas) pateikt. Tas ir kā ar Dieva eksistenci varbūt ir varbūt nav, bet šajā pārraidē  patiesību zina tikai producenti.   

Tuptūuzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Patīk komentārs
  Tuptūuzis 21.09.17 00:07
 
0
0

atbildot uz Viplānētietis komentāru " Bet vai tad nākamā sezona nav Экстрасен... " Bet tās nav ekstrasensu cīņas.

any avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  any 25.09.17 21:54  
 
3
4
Visi šie šovi ir Iestudēti ,tāpec jau viņa zināja ,ka būs 2...