Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
482

Kamēr mēs lasām kārtējo ziņu par to, ka Kardašianai ir noslīdējis viens pups, ir kāda joma, kura cenšas paslēpties no visu izslāpušajām acīm. Tā ir militārā joma, kurā bijuši ne mazums skandālu. Piešķilsim uguni lielgabaliem!​

Mīlas laivaJa kāds jebkad ir... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
1.

Mīlas laiva

Ja kāds jebkad ir saskāries ar militāro jomu, kaut vai skatījies par to filmas, ir skaidri redzams, ka jebkādas tuvas vai romantiskas attiecības starp sievieti un vīrieti dienesta laikā ir nosodāmas. Cik vien iespējams, ir jāizvairās no attiecību veidošanas un jāaizmirst, ka otram dzimumam ķermenī ir/nav kaut kas, kas ir/nav tev. Kāds šos noteikumus pavisam noteikti aizmirsa ievērot, dodoties 1991.gada Persijas līča karā. ASV kara flote uzmeta jebkādas tradīcijas, un ar kuģi cīņā Persijas līcī devās gan meičas, gan puikas, dodot pamatotu ieganstu draudīgo kuģi turpmāk dēvēt par “Mīlas laivu”. 36 no 360 sievietēm pārradās krastā jau jaunā statusā – kā grūtnieces. Protams, uzreiz nebija iespējams atrast kādus pierādījumus par to, ka viņas palikušas stāvoklī, atrodoties uz kuģa, bet skaidrs ir tas, ka pēc deviņiem mēnešiem pieņēmumi jau kļuva par faktiem.

Slavenību... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
2.

Slavenību vienība

Dienvidkoreja ir viena no valstīm, kurās divi gadi no savas jaunības puišiem ir jāpavada obligātajā kara dienestā. Tai skaitā ieroči rokās jāņem arī populārākām personām, piemēram, dziedātājiem. Dienvidkorejā šiem izredzētajiem armijā ir paredzēta īpaša “slavenību vienība”. Neskatoties uz to, likums nosaka, ka pret visiem dienējošajiem ir jāizturas vienādi, bez jebkādām atlaidēm, visiem ir jāpilda vieni un tie paši uzdevumi. Protams, atradās kāds, kurš novērošanas kamerās bija piefiksējis, ka slavenības ir daudz priviliģētākas. Viņus vadāja apkārt speciāls serviss, viņiem bija atļautas ballītes un alkohols. Šis skandāls izraisīja spraigas diskusijas, kā rezultātā “slavenību vienība” tika atcelta.

Kailās jūrniecesASV jūras... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
3.

Kailās jūrnieces

ASV jūras kājnieki tika pieķerti, sūtot viens otram kailo kolēģīšu bildes. Šis skandāls vēl joprojām ir aktuāls ASV militārajā frontē. Izmeklēšanā atklājās, ka sociālajos medijos savītais tīkls ir tik plašs, ka bilžu izplatīšanā un aplūkošanā piedalījušies vairāki tūkstoši kājnieku, izplatot vairākus simtus kailfoto. Izplatās runas, ka šo darbību dēļ tiks sodītas ļoti daudzas izvirtušās miesas.

Krievu bomžatņikiTiek... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
4.

Krievu bomžatņiki

Tiek uzskatīts, ka valsts par saviem sargiem rūpējas kā vien var, nodrošinot viņus ar visu nepieciešamo, sniedzot arī dāsnu atalgojumu par fiziski smago darbu. Tikai ne Krievijā. Pēdējo gadu laikā atklājas arvien vairāk gadījumu, kad krievu karavīri ir spiesti atsevišķās vietās valstī diedelēt un lūgt ēdienu, lai varētu izdzīvot. Internetā pat klejo video, kuros redzami visvarenās Krievijas karavīri, ēdot tārpus un pat suņu barību. Kamēr Kremlis noliedz šo informāciju, parādās arvien jauni pierādījumi.

Medaļu... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
5.

Medaļu piesavināšanās

Militārajai jomai ļoti raksturīgi ir dažādi apbalvojumi, goda raksti un medaļas par varonību un godprātīgu rīcību. Protams, ik viens kareivis vēlas kļūt ievērojams un izpelnīties citu atzinību un respektu. Lai nopelnītu šādu goda balvu, piemēram, medaļu, nepieciešams veikt īstu varoņdarbu, kuru apstiprināt var arī kāds liecinieks. Arī britu armijas majors Roberts Armstrongs ļoti vēlējās tikt pamanīts, tik ļoti, ka sāka ķerties pie nožēlojamas rīcības – meliem. Kamēr Armstrongs ar biedriem veica pārbraucienu Afganistānā, viņiem blakus eksplodēja lādiņš. Armstrongs izdomāja, ka šo negadījumu un savu biedru savainojumus varētu vērst sev par labu un visiem sāka klāstīt, ka viņš izglābis pārējos no apšaudes. Viņš tika apbalvots ar medaļu par varonību. Patiesība atklājās, kad pārējie biedri sāka atveseļoties un runāt par notikušo, kas pilnībā nesaskanēja ar Armstronga stāstīto.

Miera uzturētāju... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
6.

Miera uzturētāju negantnības

Kad miera uzsturēšanas spēku karavīri ieradās Centrālāfrikas Republikā, viņu uzdevums bija pasargāt civilos iedzīvotājus. Tā gluži nenotika, jo ar laiku vairākas vietējās iedzīvotājas sasparojās un atklāja, ka tikušas aizskartas, izvarotas un izmantotas no Kongo miera uzturētāju un franču militārā dienesta vīriešu puses. Izmeklētāji atklāja 21 Kongo karavīra iesaisti šajos gadījumos. Viņi vietējām sievietēm apmaiņā pret seksu deva ēdienu un naudu. Atklājās, ka cieta vairāk kā 100 sievietes.

Duscaronas lūriķisASV... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
7.

Dušas lūriķis

ASV militārā akadēmija ir viena no prestižākajām militārajām skolām pasaulē. Tajā tiek trenēti un apmācīti nākamie Amerikas sargātāji un kareivji. Tajā var mācīties gan puiši, gan meitenes, tā ir kā parasta augstskola, tomēr ar krasi augstākiem standartiem un prasībām. 2013.gadā šīs akadēmijas reputāciju iedragāja kāds ļoti netīrs atgadījums. Seržants Maikls MakKledons tika pieķerts filmējam studentes viņu dušošanās laikā. Viņš tika pasludināts par vainīgu, tika notiesāts uz 33 mēnešiem, kā arī pazemināts par ierindnieku.

Karavīru... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
8.

Karavīru uzpirkšana

Laikā, kad ASV savus spēkus izvietoja Afganistānā un Irākā, krasi sāka pietrūkt karavīru resursu. Militārais dienests izdomāja, ka risinājums būs naudas piedāvāšana visiem, kuri pieteiksies doties uz kara zonām. Lai karavīrus motivētu, tika izlietots apmēram miljards ASV dolāru. Tiesa gan, naudas dalīšana netika īpaši uzraudzīta, kā rezultātā miljoni tika izdalīti karavīriem, kuri ar savu kvalifikāciju uz aktīvajām kara zonām doties nemaz nevarētu. Viss kļuva tikai absurdāk, kad Pentagons sāka naudu karavīriem prasīt atpakaļ. Protams, neviens negrasījās to atdot.

Izvirtuscaronās... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
9.

Izvirtušās izraēlietes

Izraēla ir slavena ar savām skaistajām sievietēm – kareivēm. 2012.gadā izraēlietēm bija jau tiktāl sakāpis galvā, ka viņas sociālajos tīklos ievietoja bildi, kurā redzamas ar ieročiem un bruņām, un.. tas arī viss. Viņām tika aizrādīts par nepieņemamo uzvedību, bet viņas uz to atbildēja, izplatot jaunu bilžu sēriju.

Izklaides cietumāIrākas kara... Autors: agurs Militāristi negribētu, lai tu ŠO uzzini!! Lielākie kauna traipi armijās!!
10.

Izklaides cietumā

Irākas kara laikā, 2003.gadā, ASV karavīri izmantoja Bagdādes centrālcietumu kā vietu, kur ieslodzīt aizturētos irākiešus. 2004.gadā gaismā nāca fotogrāfijas un stāsti par briesmu lietām, kas notiek cietumā. ASV karavīri nežēlīgi pazemoja, mocīja, izvaroja un pat nogalināja ieslodzītos. 17 ASV karavīri tika izslēgti no dienesta un 11 tika notiesāti un apcietināti.

0
482

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 11.05.17 00:25
 
13
0

Nu... nebutu armijas atkristu loti daudz problemu, tai skaita ari sada veida, lai gan dazas gruti par tadam nosaukt (ooo, sausmas, paris tukstosi kailfoto pret neskaitamiem, kas vienkarsi pieejamas ari google)

spoku dienas doma

badroot avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SviestmaizeMedaļa Dienas joks
  badroot 12.05.17 22:42  
 
4
0
10. Varētu domāt, ka dvieļugalvas ar mums apietos labāk. Savādāk viņi nesaprot. Pie kājas humānismu pret tiem, kuri paši izturās kā dzīvnieki. Ja atļautu spīdzināšanu, kā savulaik Gvantanamo, visticamāk būtu mazāk visādas figņas ar terorismu eiropā.

rasiks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  rasiks 11.05.17 09:12
 
3
0

Negribu visam raksta autora teiktajam piekrist. Zinām, ka  pēckara gados t.s. Eiropas demokrātijas valstīs kā Ungārijā, Austrumvācijā, Čehoslovākijā u.c. uzturējās  padomju karaspēka vienības. Tur dienēt sūtīja ar sievām un ģimenēm. Laikam jau toreiz padomijā saprata, cik neaprēķināma var būt vīrieša uzvedība, ilgstoši dzīvojot bez sievietes. Bija pat sievām iesauka - matrači. Viņas nekur nestrādāja  un ārpus garnizona robežas izlaida ar atļauju tikai uz dažām stundām. Man personīgi bija tuvu pazīstami šādi 3 matrači un viņu funkcijas toreizējā Ungārijā un Austrumvācijā.

korvete avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  korvete 12.05.17 15:38
 
1
0

Un tomēr te ir par ko padomāt!!!

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  SAMSS 11.05.17 07:17
 
0
0

  

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 11.05.17 09:28
 
0
0

Interesanti.   

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Rasika olaMedaļa Rasika olaMedaļa Lācītis
  kartupelis ar mugurkaulu 31.05.17 21:45  
 
0
0
Kailās jūrnieces!LOL!!!

legalterorist avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Jubilārs
  legalterorist 31.05.17 11:26
 
0
3

Ooo, cik jauki stāsti par mūsu jauko ASV, bet visi tāpat labāk runās par to, ka RUS ir lielākais drauds