Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
122

Sveiki, spoki!

Ar brālēnu vakar mēģinājām atcerēties mūsu bērnības izklaides. Nē, tās nebūs paslēpes, ķerenes vai klusie telefoni..Tad nu izdomājām, ka to vajag pasniegt plašākai publikai un varbūt spēles, kuras mēs spēlējām, spēlējāt arī jūs.
Mēs bijām 4 bērni.

Mū Šo spēli varēja spēlēt... Autors: MilaSawle Manas bērnības izklaides
1. Mū . Šo spēli varēja spēlēt tikai tad, kad bija tumšs. Visiem bija jāpaslēpjas, jānogaida kāds laiciņš un tad bija jāiet "medībās". Bija jābiedē vienam otru, jāpieiet cik vien tuvu var un jāpieskaras kādam. Tad, protams, bija klaigāšana, bailes un tad arī vienmēr kāds ieslēdza gaismu. Un kad bija pārāk daudz klaigāšanas vai kāds bija nobiedēts līdz asarām, nāca kāds pieaugušais un lika visiem stāvēt kaktā.
DēmonsŠī bija tā vieta kur... Autors: MilaSawle Manas bērnības izklaides
2. Dēmons. Šī bija tā vieta, kur mēs bieži izklaidējāmies. Vecākais brālis tēloja, ka viņā ir iemiesojies dēmons un mūs biedēja ar nāvi vai ciešanām. Nezinu, kāpēc, bet vienmēr meklējām viņu, lai glābtu viņu. un pats smieklīgākais bija tas, ka reāli ticējām, ka viņā ir iemiesojies dēmons.
Uzmini krāsu vietu vai lietu... Autors: MilaSawle Manas bērnības izklaides
3. Uzmini krāsu, vietu vai lietu uz kuru skatos. No centra līdz vietai, kur dzīvoju , ir jābrauc veselas 40 minūtes un, ja ir sastrēgumi, tad pat vairāk kā vienu stundu. Tad mums nebija telefonu vai mūzikas pleijeru un tāpēc viens spēlētājs skatījās uz vienu vietu un mums bija jāmin vai tā, piemēram, bija krāsa un ja tā bija krāsa, tad bija jāmin, kāda krāsa tā ir. Un tā uz apli.
Ačgārnā spēle Šo spēli mums... Autors: MilaSawle Manas bērnības izklaides
4. Ačgārnā spēle. Šo spēli mums dažkārt palīdzēja spēlēt pieaugušie. Piemēram, es pasaku (nerakstot) ubīnamzu un otram cilvēkam bija galvā jāizdomā kā tas vārds ir pareizi. Bieži vien lasījām pieturu nosaukumus otrādi, jo tā bija vieglāk. Citreiz brāli un brālēnu pasaucu ačgārnajā vārdā. Piemēram, nesen saucu brāli spēlēt pokeru un pasaucu viņu šādi : "Šņitrām, nāc spēlēt" un viņš atbildēja : "nāku, Agīl" 😂 nezinu, kāpēc, bet man tas patīk. Ir vēl daudz spēles, kurās spēlējām. Ja jums patīk un ja vēlaties vēl vienu daļu, tas rakstat komentāros. Jauku vakaru !
0
122

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.03.17 19:56
 
8
0

Interesanti    Lika pasmaidīt un atcerēties šo to pašam   

MilaSawle avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Žurnālists
  MilaSawle 20.03.17 21:07  
 
8
0
atbildot uz exkluzīvais komentāru " Mēs bērnībā izveidojām dažādas šķē... "Mums bija līdzīgi. Patiesībā bija ļoti daudz spēles, kuras spēlējām. Viena no mīļākajām bija taisīt "štābiņus" un tos uzlabot ar visādām atrastām lietām,dēļiem. un mums bija paveicies ar to, ka tētis strādāja celtniecībā un mājās vienmēr bija kaut kas ar ko varēja uzlabot "štābiņu"
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.03.17 20:40
 
6
0

Mēs bērnībā izveidojām dažādas šķēršļu takas, kuras bija jāpārvar. Piemēram, ja staigā pa zemi, tad nedrīkstēja pieskarties zālei. Drīkstēja iet tikai pa akmeņiem vai dēļiem, ja zaudē, tad game over, sāc no jauna.

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Autoklikeris
  SAMSS 29.04.17 12:52
 
0
0