Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
39

Rīgā noslēdzies lielākais 16.marta pasākums - leģionāru piemiņas gājiens, kurā piedalījās 2000 cilvēku. Ielās, kā katru gadu, izgājuši arī viņu nopēlēji - divi aktīvisti, kuriem pie apģērba piespraustas Georga lentītes, radījuši nekārtības «Daugavas Vanagu» rīkotajā gājienā uz Brīvības pieminekli. Policija abus aizturējusi. Kopumā policija aizturējusi piecus cilvēkus.

Vairāk par šo pasākumu lasi TVNET rakstā šeit: Leģionāru piemiņas gājiens noslēdzies; aizturēti pieci un piedalījušies 2000

Leģionāru piemiņas dienas gājienā provokācijas ātri tiek novērstas - zemāk skaties video!

FotonbspJānis... Autors: EV1TA Leģionāru piemiņas gājiens noslēdzies; aizturēti pieci un piedalījušies 2000
1.

Foto: Jānis Škapars/TVNET

 0
39

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kakasy avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kakasy 16.03.17 13:39
 
20
0

Kas vispār tas par absurdu, ka latvieši savā valstī ar saviem karogiem nevar netraucēti nolikt ziedus pie valsts galvenā pieminekļa? Ja kam šādam jāorganizē policijas ķēdes tikai tāpēc, ka vienam bariņam komuņegu, žīdeļu un citu priduraku tas nepatīk, tad, piedotiet, okupācija vēl nav beigusies....

Heroīns14 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Draugu draugsMedaļa Spoki flame
  Heroīns14 16.03.17 15:50
 
4
1

Mūžīga slava viņiem ko viņi darija ! 

Anonīms
Anonīms 16.03.17 16:39
 
2
0

atbildot uz Asais pipars komentāru " Tu jautajuma jegu nesaprati.Pieminet,savus ra... " Vispār jau Tauta nevar pastāvēt bez cilvēka-ģimenes-un tā veidojas tauta-visi kopā.Respektīvi ja katrs par sevi noliks ziedus uz kapu kopiņas, tās vairs nebūs kopējas piemiņas pasākums.Ir daļa Tautas, kuriem šīs atmiņas un pieminēšana ir būtiska saviem radiniekiem un tai Tautas daļai kas kopā bija šajos notikumos.Tieši tas pats kas ar 11,18 novembri.Var sēdēt mājās un nekur neiet kopā ko pieminēt. Tā ir mūsu Tautas vēsture vel nesenos notikumos ar kuriem katra otrā tautas ģimene kādā veidā bija saistīta.Mēs esam maza Tautiņa, un reti kuram ir rados ka nav kāds radinieks bijis saistīts ar leģionu.Saistības ar leģionu nav tikai tiem, kuru radinieki ieradās Latvijā pēc 1945 gada.  Ja ap 2000 gadu Kremļa demgogi nebūtu sākuši melu teoriju par leģionu un uzkurināt naidu, tad vel šodiem mierīgi bez skaļas publicitātes tie kas piemin leģionārus ietu pie Brīvības pieminekļa un noliktu ziedus un nevienam nekratītu ka to dara.Jo Latviešu leģionu Nirburgā netiesāja jo visi, pat PSRS atzina ka Latviešu leģions nav bijsui noziedznieki, bet piespiedu kārtā regulārās armijas vienība svešā armijā.  

Asais pipars avatars
Medaļa Spoks
  Asais pipars 16.03.17 17:00
 
1
0

Pieraksties uz Tevijas sargu nodarbibam.

Anonīms
Anonīms 16.03.17 16:07
 
1
0

atbildot uz Asais pipars komentāru " Ok.Es saprotu un izradu,lielu cienu tie... " Piemin savus radiniekus kuri gāja bojā,kuri gāja karot.Tad jau kapēc 11,un 18 novembrī kas jāatzīmē, jo visi tā laika cilvēki kas piedalījās valsts svarīgos notikumos ir miruši?  Viss cauri,beidzies, neviens vairs nav dzīvs,strīpa pāri un aizmirstam!?

Asais pipars avatars
Medaļa Spoks
  Asais pipars 16.03.17 15:57
 
1
0

Ok.Es saprotu un izradu,lielu cienu tiem ,kas tur karoja,bet ko

tur dara cilveki,kas taja laika dzimusi pat nebija.

 

kakasy avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kakasy 17.03.17 14:07
 
1
1

atbildot uz Asais pipars komentāru " Ok.Es saprotu un izradu,lielu cienu tie... " Tad arī tie, kas vēl ir dzīvi, arī savus biedrus var pieminēt mājās? Tāpat tad kam vispār valstī orgnaizējam sēru dienas, katrs varam to visu pieminēt mājās un kapos! Acīmredzot, pats nesaproti, ko jautā!

exkluzīvais avatars
Medaļa FledermausisMedaļa UberautorsMedaļa Fledermausis
  exkluzīvais 17.03.17 12:47
 
0
0

  

Asais pipars avatars
Medaļa Spoks
  Asais pipars 16.03.17 16:26
 
0
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Piemin savus radiniekus kuri gāja bojā,kuri g... " Tu jautajuma jegu nesaprati.Pieminet,savus radus utt,katrs mes varam savas majas,vai aizbraucot uz kapiem,noliekot ziedus.

Anonīms
hehe 16.03.17 14:24
 
0
1

Nu šitā saķeršanās (video redzamā) speciāli priekš mēdijiem organizēta.