Stāsts par kādu Lielbritānijā dzīvojošu studenti vārdā Elīnu kura ar seksu ir tik ļoti aizrāvusies, ka pat nespēj atcerēties ''partneru'' vārdus.

Foto: © Caters, © © HotSpot Media
Datorzinātņu studente Elīna... Autors: MJ Latviete dēļ seksa populāra UK!
1.

Datorzinātņu studente Elīna Desaine(20) nu ir izpelnījusies Lielbritānijas sabiedrības cieņu, bet tajā pat laikā ieguvusi necieņu Latvijai ar savām aktivitātēm, kas saistītas ar seksu un kā pati atzīst, tad viņa nedēļā pārguļot vidēji ar trīs vīriešiem.  Jaunā meitene kura mācās Lielbritānijā saņemot 4000 mārciņu gadā stāsta, ka viņa pat īsti neatceras savu ''partneru'' vārdus un tieši tāpēc viņa spilgtākos partnerus ieraksta tādā kā d-grāmatā ( attēlā zemāk). 

Elīna piedalījās... Autors: MJ Latviete dēļ seksa populāra UK!
2.

Elīna piedalījās shagatuni.com rīkotajā konkursā un kļuva par 2013.gada iekārojamāko čiksu un ieguva 500marciņu lielo balvu, kā arī prezervatīvu piegādi veselam gadam, jaunu mobilo telefonu. Jāatzīst šajā saitā ''tusējas'' neķītrākie tipiņi kuriem galvā tikai viens.

Latvijā dzimusī Elina stāsta... Autors: MJ Latviete dēļ seksa populāra UK!
3.

Latvijā dzimusī Elina stāsta, ka viņa ir no Latvijas, bet paziņām un citiem jokojot tā saka, ka esot no SLUTvijas, (slut tulk.- padauza). ''Uzvarot konkursā es esmu kļuvusi vēl neķītrāka kā jebkad'', atzina Elīna.  Latviete kura mācās kādā no Lielbritānijas meiteņu skolām atzīst, ka viņa jūtas lepna par to, ka tai bijis sekss universitātes datorklasē, bet vēl lielāks sapnis un mērķis Elīnai esot savaldzināt kādu pasniedzēju un ar to pārgulēt. 

Neskatoties pat uz to ka... Autors: MJ Latviete dēļ seksa populāra UK!
4.

Neskatoties pat uz to ,ka mājinieki ar kuriem Elīna dzīvo kopā ir jau vairākkārt teikuši, lai tā iet pārbaudīties pie ārstiem, jo iespējams ir inficēta ar kādu transmisīvu slimību meiča vien atbild, ka ''viņai esot jautri tāpat''.  ''Visi mani draugi ir tādi paši, kā es, jo viņi arī dodas ballēties un protams, ka pārguļ, tad kāpēc arī es to nevaru atļauties'', atzina Elīna. 

Elīna ir trescaronā kursa... Autors: MJ Latviete dēļ seksa populāra UK!
5.

Elīna ir trešā kursa studente IT jomā, bet atzīst, ka ar partneru vārdu atcerēšanos gan tai ir lielas problēmas un tieši tāpēc viņa mēģina vārdus pierakstīt, bet dažkārt arī tas esot par grūtu priekš viņas. ''Mani draugi atzīst, ka šāda ''aziraušanās'' man var kaitēt nākotnē dabūt labu darbu, bet es domāju, ka tas ir tieši mans trumpis un darba devēji to uztvers, kā joku, jo galu galā tas pierāda to, ka es esmu pašpārliecinātāka, kā vidējā tipa meitene'', teic Elīna.