Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
170

Krievijas drošības dienests arestēja dažus zinātnieku, kuri mēģināja izmantot savu darba superdatoru bitkoinu ieguvei (mainingam). Šie zinātnieki strādāja Federālajā Atompētniecības centrā Saratovā (Krievijas rietumos) un tā ir slēgtā zona. Dators, ar kuru zinātnieki bija cerējuši ģenerēt bitkoinus, ir viens no jaudīgākajiem datoriem Krievijā.

Šādus slepeno objektu superdatorus ir stingri aizliegts pieslēgt internetam, lai pasargātu tos no nesankcionētas pieslēgšanās mēģinājumiem un kiberuzbrukumiem. Ieraugot zinātnieku mēģinājumu pieslēgt superdatoru internetam, uz to noreaģēja atomcentra drošības dienests un tālāk jau šo lietu pārnēma Krievijas Federālais drošības dieness (FSB) - kā ziņo Krievijas ziņu aģentūra Mash. Sakarā ar šo incidentu ir ierosinata kriminālliela.

Scaronaja zinātnieciski... Autors: pyrathe Krievijā arestēti atomzinātnieki, kuri centās iegūt bitkoinus ar superdatoru
1.

Šaja zinātnieciski pētnieciskajā centrā Saratovā, kurā strādāja arestētie zinātnieki, aukstā kara laikā tika izstrādāta pirmā PSRS atombumba.

nbsp Preses centra komentāri... Autors: pyrathe Krievijā arestēti atomzinātnieki, kuri centās iegūt bitkoinus ar superdatoru
2.

  Preses centra komentāri: "Ir noticis nesankcionēts mēģinājums izmantot valdības datoru privātajiem mērķiem - tā sauktajam bitkoinu mainingam"

Federālajā Atompētniecības... Autors: pyrathe Krievijā arestēti atomzinātnieki, kuri centās iegūt bitkoinus ar superdatoru
3.

Federālajā Atompētniecības centrā Saratovā ir nodarbināti ap 20 000 cilvēku un tajā esošā superdatora darbības kapacitāte ir 1 petaflops, kas ekvivalents 1000 triljonu darbībām sekundē.

0
170

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [21]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 12.02.18 10:12
 
14
0

nu re - žēl ka nepieslēdz un nesāka izmantot uz pilnu jaudu - bitkoina ļaunākais scenārijas bija tik tuvu ..

kad kāds pārņems vairāk par 50% no apstrādes..  - tajā brīdī var notikt bloku dublēšanās, un izveidosies jauna bloku ķēde, kura kļus par patiesu, - īsto uzskatot par nepatieso..  - un viss visa bitkoinu industrija sabrūk -  un tas kas to izdara kļust par vienu no bagātakajiem cilvēkiem pasaulē.. .. viss - bitkoinu stāsta beigas ...

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 12.02.18 10:39
 
9
0

atbildot uz kakasy komentāru " Jā, nu ļoti kruta un uzticama valūta, k... "

pat ne no skaitļošanas jaudas, bet spējas paredzēt jauna bloka sākumu - jo ats kas pilnībā uzģenerē bloku, dabūn 1 BIC (veselu nedalītu).. ja tev pieder vairāk par 50% no visas  dotajā brīdī (visā pasaulē) nepieciešamas jaudas, tad  tīri smuki vari pārņemt visu BTC vadību ..  un aidā - visi nākamie BTC ir tavējie, Kvantu dators to izdarītu gandrīz ar 100% garantiju - ja vien pretī nestātos jaudīgāks kvantu dators..  tātad tiko atrisinās dažas fundimentālas kvantu skaitļošanas problēmas - tā  viss - visas kriptvalūtas aizies pa skuju taku.. - tāpēc - nu diezgan slikta ideja viņās ieguldīt naudu... kā redzams - tad scenārijs, ka pēkšņi tiks pieslēgti superdatori ir pilnīgi reāls - ko visi BTpiekritēji noliedz...

spoku dienas doma

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 12.02.18 10:18
 
7
0

Jā, nu ļoti kruta un uzticama valūta, kuras emitācija atkarīga no skaitļošanas jaudas

aumy avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Rainis
  aumy 12.02.18 10:12  
 
5
0
Raksts jau labs. Pluss arī no manis.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 12.02.18 10:42
 
3
0

Nē, nu es saprotu, ka ēst gribās un tā, bet vai tad atompētījumu rezultātiem vairs nav pircēju? Ziemeļkorejai un Ķīnai jau pārdots?   

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 12.02.18 10:44
 
2
0

atbildot uz Grey Wolf komentāru " pat ne no skaitļošanas jaudas, bet spējas par... "

Kvantu dators visu datorzinātni pārvērtīs līdz nepazīšanai, tajā skaitā kritpovalūtas un jebkuras citas drošības sistēmas. To, ko šobrīd superdatori nevar izskaitļot gadsimtos, to kvantu dators izdara momentāli. Vienīgais mierinājums, ka tas tik drīz vēl nebūs, bet būt gan būs.

Akmenī avatars
Medaļa BetmensMedaļa Spoki flameMedaļa Zebra
  Akmenī 12.02.18 12:15
 
2
0

kāds tur būtu has power. jēziņ..  ne pa velti bitcoin vērtība tā norktiās. bloku sekundē mainoja gan jau. diršana, ka nepaspēja pie neta pieslēgt. 

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 12.02.18 12:52
 
2
0

atbildot uz Akmenī komentāru " kāds tur būtu has power. jēziņ.. &... "

nu bloku sekundē jau nu ne.. bet šeit cits stāsts - tas ka ir palaista ideja - ka to vispār var darīt tagad desmitiem prātu gudro kā to izdarīt - kā piekļūt šiem super skaitļošans jaudām.. ja iepriekš kāds par to iedomājās, tad garāmejot , šobrīd jau noteikti tiek domāts kā - tātad tas ir tikai laika jautājums, kad kāds to izdomās...

Robxx1 avatars
Medaļa PērleSpēja AutoritāteMedaļa Sensācija
  Robxx1 13.02.18 11:00
 
1
0

atbildot uz Lestets komentāru " Nē, nu es saprotu, ka ēst gribās un tā,... "

manuprāt, smieklīgāk ir tas, ka mēdz runāt ka pie mums , LV ir ļoti vājš finansējums zinātnei, bet kas izrādās - lielajā dižajā tautu saimē un roģinā līdzīgi tā situācija sanāk, ja nabaga doktori sāk domāt par mining

  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 12.02.18 17:30
 
1
0

atbildot uz Nazi komentāru " Nu ar kvantu datoru viss nav tik vienkā... "

Taisnība bet.

BCT zagšanā viņš būtu neaizvietojams - jo atslēgas lauztu, un ģenerētu falšās fakatiski momentāli - vcārda tiešākajā nozīmē - praktiski bez laika zaudēšānas, jo paralēli pārlasītu visas iespējamās kombinācijas .. tieši šjā ziņā kvantu skaitļošana ir arī priekšrocības.. protams saskaitīt 2+2+2 - viņš darīs lēnāk nekā parastais galda kalkulātors - jua var tā izteikties.. bet jebkura operācija ko var sadalīt identiskās paralēlaš plūsmas'- teiksimn pārbaudīt vai der kāda parole -  izdarīs visas darbības vienlaicīgi - teorētiski bez to skaita ierobežojuma - vienkārši vienlaicīgi (paralēli) .. 

- tas ir spēles spēlēsi lēni, bet paroles pielasīs momentāli 

Anonīms
Nazi 12.02.18 13:42
 
1
0

Nu ar kvantu datoru viss nav tik vienkārši, kā vairumam šķiet. Tas, ka kvantu dators spētu aprēķināt 99999999^x milisekundēs, vēl nenozīmē ka tas būs lietderīgs average user darbībām. Tas pats video renderings, grafikas apstrāde nebūt nebūs super ātrāka kā ar līdzšinējām tehnoloģijām. Kvantu dators spēs strādāt labāk par parasto vai super datoru, bet tikai ļoti specifiskos uzdevumos. Pārējos uzdevumos tas būs parasts dators, ja ne vēl sliktāks.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 13.02.18 22:15
 
0
0

    

Akmenī avatars
Medaļa BetmensMedaļa Spoki flameMedaļa Zebra
  Akmenī 12.02.18 13:22
 
0
0

atbildot uz Grey Wolf komentāru "nu bloku sekundē jau nu ne.. bet šeit cits stās... "

jap. Bet blockchain jau arī pret to ir nodrošinājies. Nav tā, ka ja viens kompīs 50% mainos, varēs izskaust btc. Vienkārši tur gara, pinķerīga skaidrošana. Ir svarīgs maineru skaits, ne tas, ka viens var superlielu jaudu dot. Blockchain pamatā tas strādā tikai uz kvantitāti, ne jaudu. 

Robxx1 avatars
Medaļa PērleSpēja AutoritāteMedaļa Sensācija
  Robxx1 12.02.18 13:59
 
0
0

zinātniekiem vot, ievajadzējās/ sagribējās dažas kapeiciņas saviem pētījumiem.... un varbūt vēl kaut kam 

    

Robxx1 avatars
Medaļa PērleSpēja AutoritāteMedaļa Sensācija
  Robxx1 12.02.18 14:06
 
0
0

tātad ... gaidāms super/ vai arī kvantu lēciens kriptovalūtu jomā  

aumy avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Rainis
  aumy 12.02.18 16:20
 
0
0

godīgi sakot, ienācu vēlreiz te un tā padomāju... baigi interesanta visa tā lieta...

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 12.02.18 17:25
 
0
0

atbildot uz Akmenī komentāru " jap. Bet blockchain jau arī pret to ir nodroš... "

nē nav gan.. nepareizās ķēdītes rodās ar apskaužamu regularitāti.

Tikai viņas ir ļoti īsas un automātiski tiek likvidētas, jo  vienkārši netiek apstiprinātas, ja tev ir vairāk kā 50% jaudas tad esi noteicējs ko apstiprināt ko nē - izveido viltus atzaru un padari viņu par legālu un opā pēc neliela laiciņa visas  nākamās bicoin operācijas "īstajā ķēdē " tiek atdzītas par viltus - un viss - lielākā daļa bitcoinu pēkšņi ir tavi .  skaisti ne ?

nu apmēram un brutāli - bet tā.. tātad atslēgas vārds ir vairāk kā 50% no skaitļošanas jaudas un tu nosaki visu .. bicoins skaitās drošs, jo uzskata ka reālā dzīvē nekad tā nevar notikt -sadālītā jauda vienmēr būs lielāka par 50% no kāda invidālā datora jaudas..  bet iedomājies ka tiek noķertas 10 minūtes !!! - tieši BTC bloka ģenerācija atvēlētais laiks, kad super datora jauda ir lielāka par kopējo jaudu .. viss - vu kontroli var paspēt pārņemt .. pietiek ar tām 10 Min''utem - lai uzģenerētu legālu viltus bloku un visus pārējos atdzīti par falšajiem - padarot viltojumu pa īstu - tas ir ar nozagtiem datiem ...  

Kamēr tāds superdators vienkaŗši piedalīsies mainīnga, tikmēr jau nekās nenotiks - kautvai jauda būtu visi 99% - vienkārši citi nedabūtu jaunus bitcoinus, ..  tāpat ja pēkšņi apvienosies liela daļa maineru, un savāks pāri par 50% jaudas - un palaidīs falšo progu - viss - savāks viņi visus BTC pārvērtīs par reālo naudu .. nu viss pārējie no rīta pamodīsies un konstatēs ka viņiemnekas nepieder...

 

Tā ir teorija - bet sis gadijums pierāda ka - var kļut par īstenību

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles nedelas top 1Medaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 12.02.18 18:46
 
0
0

    

Anonīms
Anonīms 12.02.18 18:51
 
0
0

atbildot uz Grey Wolf komentāru " nu re - žēl ka nepieslēdz un nesāka izm... "

Ko tu te cepies? Tas superdators neapdzītu visus pārējos datorus!

Dzejnieks11 avatars
Medaļa PirmavotsMedaļa UberziņaMedaļa Admins iesaka
  Dzejnieks11 13.02.18 16:33
 
0
0