Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
502

Vai to dara kāda cilts Āfrikā vai Klusā okeāna salā? Tāpat kā mūsu līdzcilvēki. Nav tālu jāmeklē, lai atrastu dzīvu piemēru. Lieta, kas nav palikusi akmens laikmetā. Dažiem tas var šķist pilnīgi normāli, citi pat vēlās būt apēsti. Vai tā ir psihiske novirze, slimība? Daudzi no kanibāliem ir slepkavas un nekrofili, kuru dzīvē nav pietrūcis pāridarījumu. Vai tādā veidā izpaužas vēlēšanās kompensēt trūkumus? Pirmatnējās ciltis piekopa rituālistisku kanibālismu, kad, ēdot noteiktus orgānus, centās iegūt ienaidnieka spēku vai gudrību. Iespējams, ka neandertālieši bija kanibāli, un, iespējams, ka modernais cilvēks lietoja uzturā neandertāliešus. Kāpēc gan lai citu cilvēku neuzskatītu tikai par gaļas gabalu, ko var apēst? Ne jau ikdienas uzturā, bet īpašos gadījumos kā to dara Hannibals Lekters. Tas ir tabu, pats stingrākais aizliegums, par kura pārkāpšanu pat neiedomāsies, bet tik un tā atrodas, kas to izdara. Lai arī tas ir primitīvisma stereotips, liela daļa no mūsdienu kanibāliem ir gluži parasti cilvēki

Vieni no senākajiem... Autors: Lestets Kanibāli starp mums
1.

Vieni no senākajiem kanibālisma gadījumiem ir neandertāliešiem. Francijas alā tika atrastas ap 100 000 gadus vecas sešu neandertāliešu atliekas. Spriežot pēc kaulu stāvokļa un bojājumiem, kāds no tiem vēlējās iegūt smadzenes. Senākais cilvēka kanibālisma gadījums ir no Lielbritānijas. Čedaras cilvēka atliekas datētas 7150 pr. KR. ir ar vardarbības pazīmēm. Lai arī tas ir vecākais pilns cilvēka skelets, ala, kurā to atrada, tika izmantota kanibālismam, kara trofejām vai rituālai pārapbedīšanai. Starpcitu, viņš runāja visdrīzāk proto somuugru valodā. 

2003.g. atklājums par ģenētiskajiem marķieriem mūsdienu cilvēkā ļāva apgalvot, ka kanibālisms ir bijis plaši izplatīts. Daudziem cilvēkiem ir gēns, kas ir attīstījies, lai aizsargātu pret smadzeņu slimībām, ko var izraisīt cilvēka smadzeņu lietošana uzturā. 

Alberts FiscaronsJa jūs... Autors: Lestets Kanibāli starp mums
2.

Alberts Fišs

Ja jūs meklējat maniakālu psihiski nelīdzsvarotu slepkavu pedofīlu ar noslieci uz savu upuru apēšanu, tad šis būs īstais. Viņš savu dzīvi beidza 1936.g uz elektriskā krēsla par vairākām slepkavībām. Viņu noķēra, jo Fišs nosūtīja vēstuli sava upura, 10 gadīgas meitenes, vecākiem. Vēstulē viņš detalizēti aprakstīja slepkavību un kādu baudu viņš no tās guva. Kopumā izdevās pierādīt trīs bērnu slepkavības, bet par vēl vairakām bija aizdomas. Ar laiku viņš sāka ēst savus upurus, kā arī sagatavoja un pasniedza upuru gaļu saviem bērniem.

Issei SagawaViņscaron bija... Autors: Lestets Kanibāli starp mums
3.

Issei Sagawa

Viņš bija angļu literatūras students Parīzē, kad uzaicināja pie sevis kursabiedreni un viņu nogalināja. Pēc tam divas dienas viņš to ēda. Kā viņš apgalvoja, tad vēlēšanos ēst cilvēkus viņš jau bija sen izjutis, bet tikai nav varējis saņemties nevienu nogalināt. Kad Sagawa mēģināja nogalinātās kursabiedrenes līķi izmest, viņu pamanīja un arestēja. Viņa vecāki bija bagāti un noalgoja labu advokātu, kas panāca viņa atzīšanu par nepieskaitāmu un Sagawa nonāca psihiatriskajā slimnīcā Japānā, kur viņu atzina par pieskaitāmu un konstatēja, ka noziegums motīvs bija seksuālā perversija. Tā kā apsūdzības Francijā pret viņu bija atceltas un dokumentus par noziegumu nevarēja nodot Japānai, tad, piecus gadus pēc nozieguma, 1986.g viņš tika brīvībā. Sagawa joprojām dzīvo Japānā un savu iztiku ir pelnījis rakstot un piedaloties intervijās par savu noziegumu. 

Mauerova ģimeneStāsts par... Autors: Lestets Kanibāli starp mums
4.

Mauerova ģimene

Stāsts par kanibālismu, vardarbību pret bērniem,  identitātes zādzību, reliģisko fanātismu, psihisko saslimšanu un moku kambari. Divas māsas veica noziegumus un, jo tālāk tas turpinājās, jo dīvaināk tas palika. 

Klara Mauerova piedzima čehoslovākijā 1975.g. Viņa dzīvoja ar pārliecību, ka viņai ir lemts piepildīt misiju Dievam. Viņas māsa Katerina arī piebiedrojās šajās fantāzijās. Klara sāka iet koledža un sagājās ar vīrieti, ar kuru viņai piedzima Ondrejs un Jakubs. Vīrs ilgi neizturēja un vēlāk māsa pārvācās uz dzīvi pie māsas. Viņas satika Barboru Skarlovu, sievieti, kas izskatījās pēc 12-gadīgas meitenes. Viņas pievienojās kultam Grāla biedrība. 8 un 9 gadus vecie dēli tika ieslodzīti pagrabā, mērdēti badā, pazemoti. Tas viss notika Barboras vadībā. Vēlāk viņas nodīrāja ādu no kājas un to apēda, dēliem skatoties. Pēc mēneša viņas nodīrāja vecākā dēla ādu no rokas. Papildus tam visam viņas lika ēst bērniem pašiem savu miesu. Viņas pieķēra, jo kaimiņš nopirka sev tādu pašu bēbīšu monirotu. Māsas bija tādu uzstādījušas pagrabā, lai varētu sekot bērniem. Savukārt Barbora Skarlova pazuda. Viņu atrada vēlāk Norvēģijā, kur viņa uzdevās par 13 gadīgu zēnu Adamu un gāja skolā. 

Armins MeivsViņscaron ir... Autors: Lestets Kanibāli starp mums
5.

Armins Meivs

Viņš ir pirmais interneta kanibāls no Vācijas. 2001.g. viņš publicēja sludinājumu Cannibal Cafe. Meiva sludinājumā bija rakstīts, ka viņš meklē labas miesasbūves 18-30 gadu vecu cilvēku, kas ir ar mieru būt noslepkavots un apēsts. Lai arī cik dīvaini tas nebūtu, atradās brīvprātīgie, kas atsaucās uz šo sludinājumu. Ar vienu no viņiem Meivs tikās 2001.g. 9.martā Rotenburgā. Meivs bija izveidojis slepkavībai savā mājā speciālu istabu un viss slepkavības process tika nofilmēts 2 stundu ilgā video. Pēc 10 mēnešiem, kad Meivs bija apēdis upuri, viņš nopublicēja jaunu sludinājumu kopā ar slepkavības detaļām. Kāds students to pamanīja un paziņoja policijai. Meivs tika arestēts un notiesāts uz mūžu. Pēc viņa aplēsēm Vācijā ir aptuveni 800 kanibālu.

Turklāt cietumā viņš ir kļuvis par vegānu

Džefrijs DahmersSeriāls... Autors: Lestets Kanibāli starp mums
6.

Džefrijs Dahmers

Seriāls slepkava, nekrofils un kanibāls no Milvokī, ASV. Viņa kontā ir 17 slepkavības laikā no 1978.-1991.g. Viņš uzaicināja jaunus vīriešus uz savu dzīvokli, kur tos sazāļoja un nogalināja. Pēc atbrīvošanās no līķiem dažas ķermeņa daļas viņš lietoja uzturā, bet citas saglabāja kā izbāzeņus. 1994.g. viņa kameras biedrs Dahmeru piekāva, kā rezultātā viņš mira.

Rudi EugensLaikam viens no... Autors: Lestets Kanibāli starp mums
7.

Rudi Eugens

Laikam viens no pretīgākajiem kanibālisma gadījumiem notika 2012.g. Miami. Policija nošāva kailu vīrieti, kas ēda cita vīriešu seju. Eugens tika nogalināts, jo atteicās attiet no bezpajumtnieka, kam viņš bija uzbrucis. Autopsija neatklāja nekādas narkotikas, izņemot marihuānu, lai gan iespējams, ka viņš bija lietojis kādu narkotiku, par kuru vēl nebija informācijas. 

1
502

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [18]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
RomanticHeart avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Dienas domaMedaļa Priecīgus Līgo!
  RomanticHeart 10.07.16 00:45  
 
14
0
Pēdējais vienkārši wtf. Brīžiem liekas, ka pasaulei vajag restartu. Ne tikai šajā rakstā minēto gadījumu dēļ, bet arī citur.

Žaks Paganels avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Žaks Paganels 10.07.16 12:46
 
14
1

Es arī esmu kanibāls. Katru rītu ēdu savu draudzeni. If you know what i mean  

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 10.07.16 13:37
 
11
1

atbildot uz pi*arsons komentāru " mēs viens otru ēdam    " Nu tak, Pērkons "Mēs pārtiekam viens no otra" dziesmā droši vien par to arī dziedāja   

spoku dienas joks

blackmagic96 avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa CūceneMedaļa Spēlmanis
  blackmagic96 10.07.16 10:00
 
10
1

Slimu cilvēku pasaulē netrūkst.

By happy avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Mobiļņiks
  By happy 10.07.16 08:07  
 
8
0
atbildot uz Danilāns komentāru " Kamēr tie kanibāli savu izvēli neuzspie... "Tu nopietni?

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 10.07.16 00:36
 
7
0

atbildot uz Liver komentāru " Būs man ar kaut kad viens raksts, kur A... " Varbūt tādi cilvēki ir arī citur ne ASV? Brīžiem šķiet, ka ASV ir kā nenormālo citadele

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.07.16 00:24
 
4
0

Būs man ar kaut kad viens raksts, kur Amerikā kāds arīdzan lika sludinājumus, ļoti miermīlīgi aicinot potenciālos pašnāvniekus dot iespēju kādam būt ieguvējam no viņu nāves.    

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Admins iesakaMedaļa Žurnālists
  Viens Zeks 10.07.16 23:00  
 
3
0
Man patīk gatavot ar rīsiem un sparģeļiem. Galvenais neņemt pārāk resnus. Resnos labi izmantot priekš taukiem cepšanai. Bet kaulainos - buljonam. Vislabāk patīk kačoki.

spoku dienas joks

Freedude avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Spoks
  Freedude 10.07.16 01:32  
 
3
0
Mad world
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 10.07.16 12:47
 
3
1

atbildot uz pi*arsons komentāru " Es arī esmu kanibāls. Katru rītu ēdu sa... " Vai arī tava draudzene? If you know what I mean?   

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 11.07.16 03:44
 
1
0

atbildot uz Viens Zeks komentāru " Man patīk gatavot ar rīsiem un sparģeļi... " Doma gudra,tikai vispirms neuzkritoshi jaiztaisa dopinga tests ,tagad jau visur tie dopinga skandali ,nabaga kanibalam ,veseligas dzives piekritejam,jauzmanas.Ari no veganiem jauzmanas,kaGMO nesaestos...

egaegaega avatars
Medaļa NostradamsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  egaegaega 11.07.16 01:03  
 
1
0
Šitie nekam neder , tadus uzreiz uz gateri cauri mazajam virpam .

egaegaega avatars
Medaļa NostradamsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  egaegaega 11.07.16 00:58  
 
1
0
Viņi ir nedaudz traki , lai iet nošaujās .

Bruzis avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Gods kalpot Latvijai!
  Bruzis 10.08.16 10:31
 
0
0

"Gaļa paliek gaļa" teica vīrs stūķēdams sievas līķi ledusskapī.

mix41 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas doma
  mix41 15.07.16 07:58
 
0
0

ja tu grauz nagus - esi kanibāls

WolfZag avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts VeidersMedaļa Bestsellers
  WolfZag 10.07.16 20:51
 
0
0

5. attela face chist atgadina hannibal lecter. Labs raksts.

Žaks Paganels avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Žaks Paganels 10.07.16 12:51
 
1
1

atbildot uz Lestets komentāru " Vai arī tava draudzene? If you know what I me... " mēs viens otru ēdam   

studentinnss avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa RecidīvistsMedaļa Jubilārs
  studentinnss 10.07.16 02:51  
 
4
14
studentinnss nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)