Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
11
428
Viņa būs... Autors: Fosilija Kādēļ dabiskas meitenes ir labākas?
1.

Viņa būs pašpārliecinātāka par sevi.
Naturālās meitenes ļoti retos gadījumos cieš no pašpārliecinātības trūkuma. Viņa būs labākā mamma vai arī paraugs citiem, jo viņa vēlas citiem parādīt to, ka sievietes ir dabiski skaistas un tām nav nepieciešams kaut ko slēpt vai izcelt uz to ķermeņiem, tikai tāpēc, lai apkārtējie viņas pieņemtu. Viņai būs vienalga apkārtējo kritika, jo viņa zina, ka ir apburoša.

Viņa nelietos kosmētiku jo... Autors: Fosilija Kādēļ dabiskas meitenes ir labākas?
2.

Viņa nelietos kosmētiku, jo zina, ka nekas nav slēpjams.
Ja tu būsi kopā ar šādu meiteni, tad nekad nebūs jāsaskaras ar šādu problēmu, kā pieceļoties no rīta un saprotot, kādu kļūdu tu esi pieļāvis un tev blakus guļ briesmonis. Nē, tikai ne ar šādu meiteni. To ko tu redzi - to arī dabūsi. Viņai nebūs jāceļas stundu iepriekš, lai uzliktu kosmētiku vai arī jāiet gulēt stundu vēlāk, lai to notīrītu nost. Viņa zina laika vērtību un zina, ka labāk to atvēlēt priekš miega vai arī, lai nodarbotos ar ko intīmāku. Kā arī šādas meitenes naudu tērēs dažādās interesantākās un noderīgākās lietās, nevis tērēs naudu priekš dārgas kosmētikas. 

Viņai nav jālieto smaržas jo... Autors: Fosilija Kādēļ dabiskas meitenes ir labākas?
3.

Viņai nav jālieto smaržas, jo viņa naturālā smarža ir labāka.
Smaržu lietošana, lai padarītu sievieti sievišķīgāku ir vēl viens stereotips. Sieviešķīgs ir tikai viņas naturālais aromāts. Smaržas tev var tikai izraisīt galvassāpes un izveidot nospiedošu sajūtu telpā. Tava mājvieta un  palagi nesmaržos pēc smaržām un kad tev būs paģiras, tad degunā nesitīs spēcīga smaržu smarža. Vannasistabā plaukti būs brīvāki. Kā arī mūsu ķermeņi paši izstrādā dabiskus feromonus, kad cilvēki jūt tuvu saikni savā starpā un tieši to dēļ tuvības mirkļi ir daudz jaukāki, kā to darīt ar kādu, kura smaržo pēc konfektes.

Viņai piemīt naturāls... Autors: Fosilija Kādēļ dabiskas meitenes ir labākas?
4.

Viņai piemīt naturāls mirdzums.
Šādām meitenēm ir dabisks mirdzums, jo tās neuzklāj uz savas ādas ķimikālijas. Viņas ādas poras elpo, nevis tiek aizklātas ar kosmētiku un smaržām un savus matus tā nekarsē ar matu taisnotāju. Tā vietā, lai izskatītos pēc bārbijas, kas noved pie sabojātas ādas un matiem. Tā vietā viņas āda ir mitra, maiga un gaiša - tik daudz labāk.

Viņai nav nekā slēpjama Viņa... Autors: Fosilija Kādēļ dabiskas meitenes ir labākas?
5.

***
Viņai nav nekā slēpjama. Viņa ir bezbailīga un lepna par to kāda ir gan iekšēji, gan ārēji. Pat tad kad viņa paliks vecāka viņa būs jauneklīga un novērtēs rūpes par savu ķermeni. Meitene, kura ciena un rūpējas par savu ķermeni, tad arī labāk rūpēsies par savu otro pusīti un viņu attiecības būs spēcīgas un plaukstošas. Viņas naturālais skaistums ir nesalīdzināms ar to skaistumu, kuru iegūst ar kosmētikas palīdzību. Naturāla meitene nekad nebūs skaudīga uz meitenēm, kuru seju klāj kosmētikas slānis.

Viņa iemanto cieņu no sava... Autors: Fosilija Kādēļ dabiskas meitenes ir labākas?
6.

Viņa iemanto cieņu no sava partnera pašā labākajā veidā.
Viņa ir sieviete, kura nekad neņems no sava vīrieša neko vairāk, kā viņai vajag un tas veidos vīrieti par labāku personu pret viņu atpakaļ. Būšana par dabisku sievieti rada atbrīvotības sajūtu . Viņa vēlas, lai arī tu būtu tik pat atbrīvots, kā viņa, bet tajā pašā mirklī viņa arī vēlēsies, lai tu novērtē viņas daili. 

Lūk, šīš lietas arī veido atšķirību starp karstu meiteni un skaistu meiteni. 

Karsta meitene ir priekš vienas nakts, bet skaista priekš visa mūža.

11
428

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [50]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa Nedēļas adminsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 18.02.17 10:53
 
48
2

Visu vajag ar mēru. Nevajag lekt no vienas galējības otrā.

jade avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Betmens
  jade 18.02.17 10:55  
 
31
0
Es par dabisko skaistumu un lepojos ar to,kas esmu ar vai bez trūkumiem, bet esmu es pati.

Ļaļaka avatars
Medaļa GredzeniMedaļa StringiMedaļa Gredzeni
  Ļaļaka 18.02.17 12:12  
 
22
0
Šis ir drīzāk smieklīgi nekā patiesi. Tātad kosmētikas lietošana nosaka to, vai meitene būs labāka māte, mīlošāka sieva un vispār foršāka? Arī meitenes, kuras nelieto kosmētiku, var būt diezgan draņķīgas raksturā. Pati vairs nelietoju kosmētiku, bet neteiktu, ka uzreiz varu dzemdēt bērnus.

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 18.02.17 15:10
 
18
0

Ar kosmētiku ir kā ar sāli pie ēdiena. Ja pieliksi pārāk daudz, garšos pretīgi.

spoku dienas doma

IgnisDei avatars
Medaļa JolkaMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  IgnisDei 18.02.17 13:34  
 
14
0
Katra lai dara kā viņai sirdij tuvāk. Mēs esam dažādi un katram tipam vajaga savu pusīti. Pietiks pieprasīt vilkam būt stirnai. Vnk jāturās pie tādas kura tiešām atbilst taviem standartiem. Un Dieva dēļ nepārtaisiet kādu, kura uzvedība un raksturs jūs neapmierina. Vai nu laidiet to cilvēku vaļā vai rodiet kompromisu. Netērējiet laiku uz cilvēkiem, kuri izraisa neapmierinātības sajūtu.

spoku dienas doma

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 18.02.17 14:39
 
13
0

Nu... šaubos vai sieviete nelietos kosmētiku un būs mirdzuma pilna. Tie paši sejas krēmi un tāda veida štruntiņi tomēr ir vajadzīgas lietas.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.02.17 15:01
 
14
1

Nuu. Nepiekrītu. Pirmkārt, es lietoju kosmētiku. Ne tikai kosmētiku, bet arī man ir dažas mākslīgas lietas.    

Nekļūsim jau nu smieklīgi. Mūsdienās būt dabiskai ir impossible. Sabiedrības uzspiestie standarti, sievietes vieta mūsdienu sabiedrībā, vīriešu iedomātie standarti, utt. RETI, tik tiešām RETI kura mūsdienās nelieto kosmētiku. 

Es ilgu laiku biju atkarīga no Ievas pārvērtību raidījuma, tikai noskatoties pilnīgi visas epizodes es sapratu, ka ar kosmētiku var panākt tikai uzlabojumus, ja ir mazas un ar ziliem riņķiem acis - var panākt tās lai izskatās lielas. Ja ir mazas un nepilnīgas lūpas - ar lūpu zīmuli un krāsu var panākt izteiksmīgas, utt. Kāpēc gan to neizmantot?

Reāli ja grib būt skaista bez kosmētikas ir jāēd max pareizi, max pareizi jāguļ, utt. lai gan tāpat kādi defekti jau līdīs ārā.

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 18.02.17 13:02
 
11
1

Mācieties, nošpaktelētās caciņas. ^.^     

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.02.17 12:52
 
8
0

atbildot uz Ciema Sensejs komentāru " Tu vēl nepieminēji to, ka mazāki izdevu... " ''Kā arī šādas meitenes naudu tērēs dažādās interesantākās un noderīgākās lietās, nevis tērēs naudu priekš dārgas kosmētikas. ''

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.02.17 12:04  
 
7
0
Ir divi dabīgo sieviešu tipi, you know
dundundun1 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joks
  dundundun1 18.02.17 11:34
 
7
0

kosmētika vel štrunts, nerunajot par botoksu vai cepinatu ādu varu likt uzsvaru uz smaržām, tas ir sasodīti briesmīgi NEDARI TO man nepatīk

kmihs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pingvīns
  kmihs 18.02.17 11:29
 
7
0

vislabāk karstu un skaistu.

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 18.02.17 12:46
 
7
0

Tu vēl nepieminēji to, ka mazāki izdevumi būs, jo lai nopirktu to špakteli, ganjau daudz nauda aiziet

 

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 18.02.17 12:44
 
6
0

atbildot uz agurs komentāru " " Dabisks skaistums  

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 18.02.17 12:55
 
6
0

atbildot uz mellom komentāru " ''Kā arī šādas meitenes naudu tērēs dažādās i... " bett... galvenais ka ieliku plusu, tas arī viss

Artamisija avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sviestmaize
  Artamisija 18.02.17 20:26
 
5
0

Nu sāksim ar to - dabiski skaists neviens nepiedzimst. Es lietoju dabisko kosmētiku - henna, kafijas biezumi, sīpolu mizu novārījums - lai nokrāsotu uzacis un matus, jo no dabas man uzacis ir ļoti gaišas, un rūsgano matu krāsu pataisīju vēl mazliet rudāku. Ķermeņa krēmi man ir vesels arsenāls, bet tikai no aptiekas (esmu ar jūtīgu ādu). Esmu bālas ādas īpašniece, un netaisos to nekādi brūnināt. Tikai tagat domāju, vai es maz skaitos kategorijā kuras "nekrāsojas"  

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 18.02.17 12:54
 
5
0

atbildot uz mellom komentāru " ''Kā arī šādas meitenes naudu tērēs dažādās i... " ā, laikam jau neesmu izlasijis rakstu    

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 18.02.17 15:32
 
4
0

atbildot uz mellom komentāru " Kāpēc, tad puišu sejas var izskatīties tik tī... " Ja čalis mazgā seju tikai ar ūdeni, tad āda ir raupja, taukaina/sausa.

Artamisija avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sviestmaize
  Artamisija 19.02.17 21:23
 
3
0

atbildot uz mellom komentāru "Ja reizi dienā vai divās nomazgāzies un nēsāsi ... " Domā ka viss i tik vienkārši? Man vīrs piemēram maina drēbes un zeķes 2 reiz dienā, jo ir tāda tipa cilvēks kas nenormāli svīst, un bez dezodoranta, līdz dienas vidum jau pa gabalu pēc sviedriem nes. Plus viņam ir ādas problēmas, ar kurām cīnās gadiem, un tikai ar tīrām drēbēm un ziepēm, iztikt nevar. Tikko dienas divas noslinko piņņu armija klāt. Arī pati esmu ar hlora alerģiju, jo man no krāna ūdens uzmetas sarkani pleķi un paliek sausa āda un dedzina. Katra dušas reize jānobeidz ar krēmiem. Cilvēku ir daudz, un sittuāciju tūkstošiem, un cilvēks kam ketonvielas asinīs, jo nieres galā netiek, var mazgāties cik grib, bet vienalga odīs pēc urīna.  Un pat kolosālais skaistums, bez ziepju gabala un ūdens var pazaudēt visu. Goda vārds, 24 gadus dzīvoju, nēesmu redzējusi ideālus skaistuļus dabiski, kaut kādas cilvēcīgas nepilnības ir vienalga. Pat slavenā Merilina Monro nebija ideāla.

« 1  2  3 »