Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
18
622

Sveiks vientuļniek! Ja tavā sirdī valda tukšums un jūties vientuļš, tad ar šī raksta palīdzību es tev došu konkrētus padomus kā tieši šeit, spoki.lv, tu vari mēģināt savaldzināt meiteni un varbūt atrast sava mūža mīlestību. <3

Kāpēc tas būtu jādara... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
1.

Kāpēc tas būtu jādara tieši šeit?

Jā, pirms es jums sāku stāstīt kā pareizi (manuprāt) savaldzināt meiteni šajā burvīgajā vietnē, es jums paskaidrošu kāpēc ir vērts to darīt tieši šeit. Sāksim ar to, ka šo portālu apmeklē gan zēni, gan meitenes, vīrieši un sievietes un varbūt pat transvestīti. Ja pavēro reģistrēto lietotāju pulku, tad nākas secināt, ka šeit patiesībā ir ļoti daudz daiļā dzimuma pārstāves, pieņemu, ka vīriešu dzimuma īpatsvars ir nedaudz lielāks, bet tas nekas. Daudzi teiks: šis nav iepazīšanās portāls un bla bla bla. Teikšu jums tā: ikvienā portālā var atrast otru pusīti un kāpēc gan lai to nevarētu izdarīt tieši šeit, spokos? Iedomājieties, jūs spokos esat araduši savu otro pusīti, jūs kopīgi kautkur aizejat ar draugiem un viņi prasa: Kur iepazināties? Vai nebūtu jauki atbildēt, ka iepazināties spoki.lv? Vietne, kurā neviens nekad nevarēja iedomāties, ka ir iespējams atrast savu mīlestību, bet jums abiem tas izdevās. Davaj, netielējieties, bet pamēģiniet!

Kas tevnbspbūs... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
2.

Kas tev būs vajadzīgs? 

Pirmāmkārtām tev pavisam noteikti būs vajadzīgs savs spoks, jeb reģistrēts profils. Es domāju tas pat muļķim ir skaidrs. Ja vēl neesi reģistrējies tad droši soļo uz reģistrēšanās sadaļu (attēlā) un reģistrē savu spoku, ja esi pārāk slinks lai to darītu, tu protams vari reģistrēties ar kādu no populārāko sociālo tīklu pasēm. Neaizmirsīsim arī par PACIETĪBU, LABĀM MANIERĒM un ,protams, VEIKSMI.

Profila informācijaKad... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
3.

Profila informācija.

Kad esi reģistrējies un tev ir savs profils, tad es tev stipri ieteiktu pēc iespējas rūpīgāk aizpildīt visus lauciņus pie sava profila informācijas, galvenais ir rakstīt patiesību par sevi, nekad nevajag izlikties par to, kas tu neesi. Ja tev nav darbavieta, tad tā arī uzraksti. Ļoti svarīgs lauciņš ir: Īsumā par sevi. Nekad neraksti, ka esat šeit tikai tāpēc lai iepazītos ar meitenēm, vienkārši neko nepārspīlējot pastāsti īsumā par sevi. Atceries, ka, ja tu piesaistīsi kādas meitenes uzmanību, viņa pēc šīs informācijas secinās kāds cilvēks tu esi. (attēlā tu redzi kādai nevajadzētu izskatīties profila informācijai)

Profila bildeVēlams lai... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
4.

Profila bilde.

Vēlams lai tev būtu profila bilde, tas viennozīmīgi palīdzēs meitenes savaldzināšanā, jo meitenes būs vairāk ieinteresētas, ja redzēs kā tu izskaties. Protams, runa iet par tavu pašbildi, nevis savas mīļākās markas auto bildi, vēlams lai tu šajā bildē izskatītos pēc iespējas labāk, vēlams pasmaidīt un atstāt patīkama cilvēka iespaidu. Izmanto bildi, kurā esi redzams pilnā augumā. Ja tev ir pumpas uz sejas vai kādi citi defekti, tad nekaunies no tā un necenties to noslēpt ar bilžu rediģēšanas programmām, ja meitene patiešām būs tevis vērta, tad viņa tevi pieņems tādu kāds tu esi. 

Veido rakstusScaronī portāla... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
5.

Veido rakstus.

Šī portāla pamatdoma ir veidot dažādus rakstus, un lai meitenei ienākot tavā profilā būtu ko darīt, tad vēlams lai tev būtu kāds raksts vai raksti (jo vairāk, jo labāk), ko viņa varētu palasīt. Veidojot rakstus ievēro pieturzīmes, gramatikas likumus, lai tavu raksts būtu viegli lasāms. Protams tam ir jābūt arī interesantam. Jo vairāk un kvalitatīvāki raksti būs tavā profilā, jo labāk. Tas tavu profilu padarīs vizuāli pievilcigāku, pelnot cepumus tu spoku bodē varēsi nopirkt dažādas spējas un rīkus ar kuriem tu varēsi pilnveidot savu profilu. Neesi slinks, taisi rakstus, tas tikai palielinās tavas izredzes savadzināt kādu spoceni.

Kurnbspatrast meitenes... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
6.

Kur atrast meitenes iekš spoki.lv?

Tagad, kad esi pilnveidojis savu profilu, tev ir vairāki raksti, aizpildīta profila informācija un profila bilde, tu esi spēris pirmos soļus un vari sākt meklēt savas potenciālās otrās pusītes. Jautājums: kur meklēt? Visur! Pirmās, ko pamanīsi būs meitenes no privātajām galerijām, bet neiesaku īpaši tēmēt uz viņām, jo parasti šajās galerijās tu atradīsi skaistas, bet iedomīgas un cacīgas kā arī ,visticamāk, jau aizņemtas meitenes,kuras ir pieradušas pie puišu uzmanības, pat ja viņas nav aizņemtas tad viņām noteikti būs augstas prasības pret puisi, un iesākumam tev vajadzētu sākt ar piezemētākām meitenēm, bet protams vari mēģināt ja jūties pārliecināts par sevi, un ne visas ir tādas. Daudz meiteņu atradīsi sadaļā: Stils un mode, jo meitenēm patīk šādas lietas, tikpat labas iespējas atrast meitenes būs sadaļās māksla, likteņstāsti, literatūra, receptes (šeit meklēt ir ļoti izdevīgi, jo kurš puisis gan negribētu meiteni, kura prot labi gatavot), Kino&Mūzika un Mistika. Tajās sadaļās, ko nenosaucu arī protams ir vari meklēt, bet domāju, ka tur vairāk tomēr dominē puiši. Var sanākt, ka meitenes atrod tevi, vai nu spiežot +/- par tavu rakstu vai rakstot komentāru, tāpēc iesaku Bodē nopirkt Gaišreģis un Spiegs spējas, lai vari sekot līdzi, kas balso par taviem rakstiem. Vēl viena vieta, kur atradīsi daudz meiteņu būs uzklikšķinot uz reģistrētajiem lietotājiem, kuri šobrīd ir portālā un tā īstenībā būtu pati labākā vieta, kur sākt, jo tur esošās meitenes tieši tajā brīdī būs onlainā. Vari arī iet uz čatu, lai gan pat ja tur būs kāda meitene tu nevarēsi ar viņu pačatot, jo tur parasti ir daudz puišu. 

Lielu uzmanību iesaku... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
7.

Lielu uzmanību iesaku pievērst tam cik bieži konkrētā meitene apmeklē šo portālu, jo nav jēgas mēģināt savaldzināt meiteni, kura šeit ienāk reizi mēnesī vai vēl retāk. Velti netērē savu dārgo laiku!

Kā pareizi iesākt... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
8.

Kā pareizi iesākt savaldzināšanas procesu? 

Tagad kad esi noskatījis kādu meiteni un pārliecinājies, ka viņa bieži apmeklē šo portālu, tu vari ķerties pie šīs meitenes savaldzināšanas. 

Ar ko sākt?

Iesaku sākt ar sekošanu, jo tad tu varēsi sekot līdzi visam ko viņa dara, tu redzēsi katru viņas balsojumu, komentāru, jaunāko rakstu un praktiski redzēsi jekburu viņas darbību. Tālāk, ja meitenei ir pašai savi raksti, tad obligāti aizej un izlasi to, neaizmirsti ielikt + un uzrakstīt komentāru. Komentārā būtu vēlams, ka tu viņu paslavētu, pat ja tev šis raksts nepatīk, uzraksti kautko pozitīvu, neraksti neko stulbu. Komentāriem ir liela nozīmē, jo atsķīrībā no balsojuma, komentāru viņa noteikti uzreiz pamanīs. Ja viņa nebūs pasūtījusi spēju Gaišreģis tad viņa tavu balsojumu neredzēs. Ja meitenei ir galerijas tad tev obligāti visām viņas bildēm janospiež + un jāatstāj komentārs, kurā tu izsaki komplimentu par viņas izskatu, tikai nepārcenties, ja izteiksi pārāk daudz komplimentus tad viņai tas  šķitīs dīvaini. Vēl labs veids kā iepriecināt spoceni, būtu ja tu viņai piešķirtu medaļu par viņas rakstu, to tu vari darīt ieejot Bodē un nopērkot spēju Sponsors, tas gan maksā naudu. Ja meitenei nav ne rakstu, ne galeriju tad liec + viņas komentāriem. Sūti viņai privātās vēstules, bet neiesaku sākt ar vārdiem: čau, tu man patīc, vai nevēlies iepazīties? Neesi uzbazīgs, pirms tu viņai saki, ka tev viņa patīk, tev viņa ir jāiepazīst un jāatrod kopēja valoda, gluži kā dzīvē. Katru dienu apmeklē viņas profilu, varbūt viņa ir no tām, kura skatās savu profila skatījumu statistiku, ar laiku viņa pamanīs, ka tu esi regulārs ciemiņš viņas profilā. 

Kā zināt vai tu esi viņai... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
9.

Kā zināt vai tu esi viņai iepaticies?

Tātad pie šī punkta uzskaitīšanu tās pazīmes, kas varētu liecināt ka esi viņai iepaticies:

1. Viņa sāk tev sekot. 2. Viņa atbild uz taviem komentāriem viņas, vai kādos citos rakstos. 3. Viņa ieliek + visiem taviem rakstiem, ja tev tādi ir. 4. Ja tev ir sava galerija, viņa to apciemo, ieliek + un uzraksta komplimentu. 5.Viņa katru dienu apciemo tavu profilu.  6. Viņa atbild uz katru tavu vēstuli un liek tev par sevi kautko pastāstīt. 7. Viņa tev prasa vai esi draugos, prasa tavu nr. vai meklē citas sazināšanās iespējas ārpus šī portāla. Ir vēl, bet šīs, manuprāt, būtu tās svarīgākās pazīmes, kuras nepārprotami liecinātu, ka esi viņu ieinteresējis. Ja kāda no šīm pazīmēm piepildās tad vari sev uzsist pa plecu: tu esi savaldzinājis meiteni no spoki.lv portāla. Kurš gan domāja, ka tev tas izdosies!? Malacis!

Atceries, ka tev jābūt pacietīgam, neforsē neko, neesi uzbazīgs. No otras puses, ja ilgstoši nejūti nekādu ieinteresētību no viņas puses(ar ilgstoši es domāju dažas nedēļas) un nepiepildās neviena no šīm pazīmēm, tad ej pie citas. Nesēdi uz vietas un negaidi, kamēr tu viņai iepatiksies, varbūt viņa vienkārši neuztver mājienus. Dod sev izvēles iespējas un centies savaldzināt vairākas meitenes vienlaicīgi, galvenais nezaudē cerību. Kas meklē, tas agri vai vēlu atradīs. 

Tas no manis arī būtu viss... Autors: Žaks Paganels Kā savaldzināt meiteni iekš spoki.lv
10.

Tas no manis arī būtu viss. Esmu tev devis pavisam vienkāršas instruktāžas kā šajā portālā piesaistīt meitenes uzmanību un savaldzināt viņu, es nevaru garantēt, ka tev tas izdosies. Daudz būs atkarīgs arī no tevis paša un, protams, veiksmes. Sievietes ir sarežģītas būtnes un ne vienmēr mēs vīrieši spejam viņas izprast.  Katrā gadījumā es tev novēlu veiksmi draugs un paldies, ka izlasīji šo rakstu. 

18
622

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [60]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
MyMonty avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa KallaMedaļa Recidīvists
  MyMonty 25.01.16 19:46
 
35
0

Šito jau vajag pie sadaļas ''Palīdzība''  

spoku dienas joks

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 16.01.16 00:08
 
24
1

Mīnus,kaut vai par to tavu tekstu par meitenēm,kas liek bildes galerijās..Nu māc šaubas,ka visas viņas ir iedomīgas un cacīgas..Turklāt,arī tava ideja par spoki.lv izmantošanu savaldzināšanai ir sviestaina..Pirmām kārtam jau tāpēc ,ka lielākā daļa portāla ir nepilngadīgie,atšķirībā no graudiem.lb ,facebook vai kāda dating site,te ir krietni vieglāk ieberzties attiecībā uz vecumu un cilvēku,tur trā pusē. Otrkārt,spoki.lv tam vienkārši nav paredzēti..Spoki.lv ir doma dalīties viedokļos,rakstīt rakstus nevis meklēt otrās puses..Ja tu sāc to darīt šeit tad laikam esi vai nu babņiks vai ļoti izmisis..Jā,protams, nenoliedzu var sanākt kautkas tāds,bet speciāli reģistrēties šeit ,lai tikai koļītu?

Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 16.01.16 00:19  
 
24
3

  Iepatiksies meitenei, jo spokos taisa rakstus, stalko meitenes profilu un ieliek + rakstam. Ja tas nostrādātu, tad tā ir ļoooooti lēta meitene.

aylex avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BakalaursMedaļa Dienas joks
  aylex 06.04.16 23:00
 
19
1

Man personīgi bail uzdurties kādai skaistai dāmai ar skaistu profila bildi , kurai otrpus ekrānam ir kāds īpaši draudzīgs mežavecis !   

spoku dienas joks

rihcaa avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Maģistrants
  rihcaa 16.01.16 00:18
 
18
0

pats esi mēģinājis? un kaa ta veicies ? D

xprusaks avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa SuperautorsMedaļa Komiķis
  xprusaks 25.01.16 13:30  
 
18
0
Sāksim ar to, ka šo portālu apmeklē gan zēni, gan meitenes, vīrieši un sievietes un varbūt pat transvestīti. Transvestīti sarosas, ja kas, esmu te pat!!!

Dadzītis avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Žurnālists
  Dadzītis 25.01.16 13:32  
 
16
0
Man vienīgajam sagribējās šo rakstu izprintēt un pamērcēt tējā? Baigi salds. Ja nopietni, kaut kur jau Tev ir taisnība...

spoku dienas joks

Kawaii21 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoks
  Kawaii21 25.01.16 19:54
 
15
0

Ja kada saita lietotaja ir iekritusi acis vai sirdii ar saviem rakstiem,komentariem, utt., uzraksti vinjai nevis stalko pusgadu,ceredams, ka vinja vel ir briva    

EV1TA avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Auklīte
  EV1TA 25.01.16 20:56
 
15
1

Tagad, kad esmu beigusi lasīt jaukos komentārus, varu izstāstīt to, ka caur spokiem ir daudzi atraduši sev 'otrās pusītes', un pat ne ar iepriekšēju nodomu 'nokoļīt'. Tā sanāk. 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.01.16 15:16  
 
13
0
Nosaukumam drīzāk bija jābūt - "kā nekad nedabūt meiteni"

Prominent avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Prominent 25.01.16 23:56
 
13
0

"Iedomājieties, jūs spokos esat araduši savu otro pusīti, jūs kopīgi kautkur aizejat ar draugiem un viņi prasa: Kur iepazināties? Vai nebūtu jauki atbildēt, ka iepazināties spoki.lv?"

Nē, nebūtu.    LOL

AtomosaBlack avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  AtomosaBlack 25.01.16 16:58
 
15
2

Liels mīnus lai iepazītos ar meiteni ir ārējais izskats un ir cilvēki kuriem daba nav devus pārāk labu ārēju izskatu ....  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.01.16 13:37
 
12
0

Esmu viens, bet mani tas kautkā neuztrauc, ir tīri labi tāpat

rasiks avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa NostradamsMedaļa Admins iesaka
  rasiks 25.01.16 15:32
 
10
0

Kā būs ar meitenes savaldzināšanu, nezinu, bet daļu no spoku lietošanas instrukcijas noteikti būsi iemācījies.  

KristapsEm avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoks
  KristapsEm 26.01.16 02:46
 
7
0

atbildot uz Zibens šautra komentāru " Esmu viens, bet mani tas kautkā neuztra... "

Es arī nesaprotu kādēl visi tik izmisīgi cenšās meklēt sev "otru pusi"  Man patīk būt vienam, kā arī manā gadījumā  attiecibas radītu tikai liekas problēmas.   Pieņemsim kā tagad pēc  sava darba parasti eju uz garažu skruvēt motorus. Kamēr esmu viens, nekādu problēmu, ja būtu attiecibas, viņa gribētu lai es pēc darba laiku pavadu ar viņu, bet to es nevarētu - un tur sāktos problēmas. Jo zinu, ka meitenēm nepatik, ja čaļi sēž garažās un skruvē mašīnas vai močus vai citu tehniku.

Fosilija avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Fosilija 25.01.16 14:30
 
6
0

Sleptā spoki.lv reģistrēšanās reklāma ?

ki4inj avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa NastijsMedaļa Veiksmes lāde
  ki4inj 25.01.16 19:18
 
4
0

smieklīgi   

čalisnozemes avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Duraks recidivists
  čalisnozemes 26.01.16 00:23  
 
3
0
Paldies par informāciju, bet tomēr laikam nē. Pārāk daudz un garlaicīgi priekšnoteikumi
Prominent avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Prominent 26.01.16 10:59
 
3
0

atbildot uz KristapsEm komentāru " 21 gadsimts. Cik skatos iepazišanās internetā... " Jā, bet teikt, ka iepazinās spokos.lv...c`mon tas nav nopietni, tas ir smieklīgi.

Mashed avatars
Medaļa SpoksMedaļa BotsMedaļa Maģistrants
  Mashed 26.01.16 22:52
 
3
0

apburat mani!   

« 1  2  3 »