Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

komentāri [125]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Anonīms aizvakar 22:36
 
0
1

atbildot uz bubble komentāru " Esmu visai pārsteigta, ka spokos ir t... "

Pateici tā it kā nacionāli noskaņots cilvēks ir kaut kas slikts. Bet par agresīvo noskaņojumu, Tad kad cilvēks saprot cik utopiska ir muļķi kuļķi ideja, kādu ļaunumu tā ness, automātiski pretojies tam, bet kad atrodas augstos amatos sēdoši indivīdi, un neskatoties uz Satversmē rakstīto, un tautas vairuma nostāju, vēsā mierā ved tik šurp, un kad civlēks saprot, ka viņa drošība utt ir apdraudēta, viņš automātiski sāk pretoties, nu ja ir saglabājies veselais saprāts un pašsaglabāšanās instinkts, un ar mazohismu nesirgst. Un ja cilvēks redz, ka viņa centieni ir bez efekta, tas lēnām pāriet agresijā. Vajadzēja jau to saprast.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.09.12 11:25
 
5
7

atbildot uz BUMBIKS2882 komentāru " Kas notika uz tās salas ? kāds iem... " Tu laikam esi mazliet palaidis garām vienu no pēdējā laika skaļākajām pasaules ziņām. Pieņemu, ka dzīvo laukos, pa iekšu dzīvojies maz un internetu arī īpaši nelieto.

BUMBIKS2882 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Spoki flame
  BUMBIKS2882 24.09.12 13:36
 
1
3

atbildot uz MakeMeGoAway komentāru "Tu laikam esi mazliet palaidis garām vienu no p... " Pašlaikatrodos slimnica un jau ilgu laiku. Un piedod bet tv un radiomums te naw :)

Gaindeaje avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Lācītis
  Gaindeaje 07.10.12 19:43
 
0
3

WTF. Atliek tikai brīnīties par cilvēku šaurpierību attiecībā uz multikulturālismu. Kāpēc gan līdzās nevar pastāvēt vairākas kultūras un etniskie uzskati? Varētu domāt, ka mūsu sabiedrība ir kaut cik attīstījusies kopš, pieņemsim, viduslaikiem un dzīvo savu dzīvi ar savām problēmām, nevis skrien uzdurt uz mieta katru, kurš nedomā tāpat kā viņš.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.09.12 09:30
 
5
29
Legid nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)
« 3  4  5  6  7 »