Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
376

Un visbiežāk viņa tos izmanto, lai ātrāk tiktu prom no nevēlamiem vai garlaicīgiem sarunu biedriem. Kā es viņu saprotu, es arī vēlētos, lai man ir padotie, kuri ar viena žesta palīdzību saprastu, ka ir jānāk palīgā un jāvelk mani prom.

2017 gads ir ļoti īpascarons... Autors: matilde Anglijas karaliene izmanto slepenus signālus, kurus saprot tikai viņas padotie
1.

2017. gads ir ļoti īpašs pašai karalienei, jo šogad viņa svinēja savu Safīra jubileju - viņa ir bijusi Apvienotās karalistes karaliene jau 65 gadus! 

Karaliene Elizabete II ir... Autors: matilde Anglijas karaliene izmanto slepenus signālus, kurus saprot tikai viņas padotie
2.

Karaliene Elizabete II ir viena no fotogrāfētākajām sievietēm pasaulē. 

Bet kamēr cilvēki priecājas... Autors: matilde Anglijas karaliene izmanto slepenus signālus, kurus saprot tikai viņas padotie
3.

Bet kamēr cilvēki priecājas par viņas sejas izteiksmēs, kuras dažreiz ir interneta joku vērti, tikmēr viņi palaiž garām karalienes slepenos signālus, kurus saprot viņas padotie!

Ja nu Tev paveicas un nākas... Autors: matilde Anglijas karaliene izmanto slepenus signālus, kurus saprot tikai viņas padotie
4.

Ja nu Tev paveicas un nākas sarunāties ar pašu karalieni Elizabeti II, tad pievērs uzmanību viņas somiņai un rokām.

Balstoties uz informāciju, kuru ir publiskojis  karaļnama vēsturnieks Hugo Vikers, tad karaliene visbiežāk izmanto tieši somiņu, lai nepieciešamā mirklī komunicētu ar savu personālu.

Kad karaliene vēlas beigt sarunu, viņa pārvieto savu somiņu no viņas rokas uz otru. Šāds vienkāršs žests liek saprast karalienes padotajiem to, ka viņa vēlas iet tālāk. Iedomājies, ka Tu sarunājies ar karalieni un ieraugi, ka viņa pārliek somiņu uz otru roku. Bāc!

Ja vakariņu laikā karaliene uzliek savu somiņu uz galda, tad personāls zina, ka viņa vēlas, lai tās beidzas tuvāko 5 minūšu laikā. 

Bet visiem ir jāsāk uztraukties tad, kad karaliene sāk virpināt savu gredzenu. Ar šī žesta palīdzību, viņa signalizē savam personālam, ka vēlas nekavējoties iet prom. 

Bet tā kā Tev visticamāk... Autors: matilde Anglijas karaliene izmanto slepenus signālus, kurus saprot tikai viņas padotie
5.

Bet tā kā Tev visticamāk nekad neizdosies sarunāties ar viņu, tad vari sēdēt mierīgi. 

0
376

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ŽanisReno avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Sviestmaize
  ŽanisReno 17.03.17 12:38
 
25
0

vajag jau laicīgi tikt vaļā no somiņas un gredzena, tad viņa neko nevarēs nodot savam personālam un būs pilnīgi jūsu varā   

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 17.03.17 12:31
 
18
0

Negribētu pat strādāt pie šādiem iedomīgiem cilvēkiem.   

IgnisDei avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Bučiņa
  IgnisDei 17.03.17 11:37
 
11
1

Viņai ir creepy seja.

FEKS@speles avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FEKS@speles 17.03.17 18:03
 
9
0

Tadi ,,signali,, ir katram bosam. Piemeram.    Direktors riko rupnicas kopsapulci un ,lai paraditu sevi ka demokratisku vaditaju ,izsauc jauno ceha priekshnieku un liek tam sapulce nedaudz pakritizet vadibu.Tas stivejas preti ,bet direktors pavel turet muti un darit ka teikts.Kad pietiks, es ,it ka saukdams pie kartibas,paskandinashu ar pildspalvu pie karafes ,zinasi ,kad apstaties.Sapulce visi runa ta un runa shita, un direktors pamet ar aci ceha priekshniekam ,lai tas sak kritizet.No sakuma ceha priekshnieks runa par sikumiem,karstaa  udens trukumu dushas ,slikto ventilaciju smeketavaa,garajam rindam ednicaa... Visi bailigi skatas uz direktoru, sak ,kas nu bus... ,bet tas tikai smaida un maj ar galvu.Pamazam ceha priekshnieks visus,, sikos,,trukumus izteicis ,bet direktors vel signalu nedod un jaturpina ,,kritiku,,... Palicis drusku droshaks ,ceha priekshnieks sak runat par nopietnakam lietam,kapec kantoristiem lielakas premijas ,kapec nemaksa virsstundas,kapec menesha beigas ,,jashturmee,,... Publika jau sak iekarst un visi blauj par nekartibam ,par priekshniecibas stulbumu utt. ,bet direktors vel signalu nedod ,kaut gan gimis pasham palicis sarkans un skatiens slepkavigs...Beigas jau ceha priekshnieks iekarsis dod valja par visu ,kas vien vinjam zinams un direktors tik nikni blisina acis un nedod signalu.Droshibas tehnikas inzenieris saprot ,ka te paliek ,,par karstu,, un izlavas ara un izrubi galveno el.sledzi...Ta nu sapulce beigusies un ceha priekshnieks drebedams iet pie direktora.Tiko atver durvis ,kad direktors brec , atlaist !Uz vietas atlaist!... Bet jus pats man likat... vervele ceha priekshnieks,drebedams ka apses lapa.Ta ne jau tevi , mau*as apkopeja nebija uzlikusi karafi uz galda...!  

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 17.03.17 15:23
 
9
0

Ja karaliene parliek sominju no labas rokas kreisaja,atver to un izvelk ar labo roku revolveri , mierigi vari palikt uz vietas, vienalga aizbegt no lodes nepaspesi ... ,vari meginat fiksi atcereties ko ne ta pateici...

GargantijA avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Holly ShitMedaļa Fledermausis
  GargantijA 17.03.17 17:23
 
5
0

Tagad esmu gatava tikties ar karalieni!!!!

ProudBe avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa NostradamsMedaļa Mežezers
  ProudBe 17.03.17 15:31
 
4
0

hehe interesanti uzzinat tik amz faktu! Varbūt vari pateikt kur dzemdēji šos faktus vai arī pati sarunajies ar karlieni?

Sulfāts avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Sulfāts 18.03.17 03:01
 
1
0

un kā rīkoties, ja karaliene pakasa kājstarpi, mhm?

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 22.03.17 19:28
 
0
0

atbildot uz ProudBe komentāru " hehe interesanti uzzinat tik amz faktu!... " vispār šie fakti ir zināmi jau sen,  vienīgi par gredzenu dzirdu pirmo reizi.

Par somiņas pārlikšanu no rokas rokā, zina visi kaut cik izglītoti cilvēki- šis žests nekad nav slēpts, un to zin un ievēro arī visi diplomāti utt.. ( nu kam nu sanāk tikties ar karalieni), jo pats žets, tikai citās variācijās ir ļoti sens ..

 

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 18.03.17 16:53
 
0
0

Kur tādu informāciju ieguvi?