Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
560

Dienu pēc dienas, nedēļu pēc nedēļas mēs pavadām domājot par visādām niecīgām problēmām un aizmirstot par svarīgākām lietām. Lai to saprastu ir jāpaiet vairākiem gadiem, kuru laikā mēs būtu varējuši pavadīt savu laiku lietderīgāk, izdarot pareizus lēmumus...

IznīcinoscaronānbsplaulībaDaudzi cilvēkinbsplabāk izvēlēsies sliktu partneri jo viņi baidās no tā ka paliks vieni pascaroni visu atlikuscarono mūžu Taču pēc desmit gadiem kļūst skaidrs ka palikt vienam tomēr bija labāk nekā dzīvot ar personu kas nes daudz vilscaronanos un sāpj... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
1.

Iznīcinošā laulība.

Daudzi cilvēki labāk izvēlēsies sliktu partneri, jo viņi baidās no tā, ka paliks vieni paši visu atlikušo mūžu. Taču pēc desmit gadiem kļūst skaidrs, ka palikt vienam tomēr bija labāk nekā dzīvot ar personu, kas nes daudz vilšanos un sāpju.

Nav laika Laiku var atrast... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
2.

Nav laika? Laiku var atrast, ja vien spēj atšķirt - kas ir svarīgāks?

Bieži vien cilvēki ir “pārāk aizņemti” ar savu dienas režīmu – mājas, darbs, mājas, par ko var nākties bargi maksāt. Diemžēl mēs to saprotam tikai brīdī, kad bērni izaug un uzsāk neatkarīgu dzīvi, pazūd jaukās attiecības ar dzīvesbiedru, vai arī ar vecākiem notiek kas traģisks.

Astronomiskā laika... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
3.

Astronomiskā laika izšķērdēšana.

Skaties TV pārraides, čato sociālajos tīkos un spēlē spēlītes telefonā — tas viss aizņem iespaidīgu laika apjomu no mūsu niecīgi īsās dzīves. Laiku varētu veltīt daudz noderīgākām lietām un tādējādi ievērojami uzlabotu dzīves kvalitāti.

Neveselīgs... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
4.

Neveselīgs dzīvesveids.

Padodoties slikto ieradumu un kārdinājumu varai, mēs nodarām pāri paši sev. Un, ja tagad tev šķiet, ka tava veselība ir neizsīkstoša, tad pagaidi, kas notiks, kad nāks nodarītā sekas...

CeļojumiemnbspNĒDažiem no... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
5.

Ceļojumiem NĒ?

Dažiem no mums nav laika un nav līdzekļu ceļošanai? Beidz čīktēt, jo, ja tev nav laika, bet gribi ceļot, tad tas atradīsies pats. Ja domā, ka nauda ir šķērslis, tad saku, ka tās ir pupu mizas. Izlasi šo rakstu un, ja ieinteresēja, tad pameklē plašāku info - tu sapratīsi: http://apollo.tvnet.lv/zinas/martins-un-zaiga-divvientuliba-ar-kajam-nosolo-5500-kilometrus/708030.

Izplāno ceļojumu tagad, vai arī sēdi mājās un turpini sapņot!

 

Pārāk daudz strādāVisbiežāk... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
6.

Pārāk daudz strādā.

Visbiežāk cilvēki to izvēlas, ja viņiem nav citu vērtību. Darbs, protams, ir svarīgs, bet neaizmirstiet laiku pa laikam arī atpūsties.

Nepabeidz iesāktoDaudzi... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
7.

Nepabeidz iesākto.

Daudzi cilvēki uzskata, ka , ja tu esi sācis, tad ar to jau ir pietiekami. Patstāvīgā attīstība un mērķtiecība dod ne vien vairāk profesionālās izaugsmes iespējas, bet arī palielina tavu pašapziņu, padarot jūs par interesantu personu arī citiem.

Darbs kurscaron tev... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
8.

Darbs, kurš tev nepatīk.

Bieži vien ir gadījumi, kad dzīve vienkārši piespiež mūs izvēlēties nepareizos lēmumus un pēc tam tos nožēlot. Kā saka: "Septiņas reizes nomēri - vienu nogriez" - Pārliecinies, ka tev interesē šī profesija un spēsi tajā noturēties visu mūžu. 

Beidz vienreiz runāt ... Autors: Ghost Whisperer 9 lietas, ko var nākties nožēlot...
9.

Beidz vienreiz runāt - sāc darīt!!!

Ja neesi neko darījis, lai vēlmes piepildītos, tad tās arī paliks kā tikai "tukši vārdi". Tu vari nesagaidīt īsto mirkli, lai tavs sapnis piepildītos, un tas var arī neatnākt. Tāpēc rīkojies uzreiz!

 

6
560

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [20]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tavaiesauka 20.07.17 11:57
 
38
0

Es šaubos vai nožēlošu. Jo šādi apgalvojumi ir iedrīpelēti no slāvu laikiem, kur Tu biji mazāks par mazu. Bet realitāte ir tāda, ka katra dzīve ir viņa personīgā lieta un nevajadzētu uztraukt, ko citi par to domā. Kaut vai geimošana(vienalga PC/konsole) Man arī citi p1š smadzenes, ka es izniekoju laiku, bet viņi neapjēdz, ka tā ir man tīkama lieta, ko es daru ar baudu. Bet redz, vienmēr atradīsies kāds idiots, kurš uzskatīus, ka darīt tā kā viņš dara ir pareizi un viss pārējais ir laika nosišana.  Ja centīsies kādam izpatikt, kas rada Tev diskomfortu, tad kāda jēga vispār dzīvot, ja Tu nedzīvo priekš sevis, bet priekš kaut kādas egocentriskas personas.    Es nodzīvošu savu dzīvi tā kā es vēlos, ar savām interesēm un atkarībām/hobijiem.

spoku dienas doma

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.07.17 12:54
 
10
0

Diazgan motivējošs raksts. Lika aizdomāies par to, kā varētu būt manā nākotnē. Vienmēr jau jātiecas uz sev labāko uz tīkamo!

spoku dienas doma

Anonīms
Anonīms 20.07.17 12:09  
 
10
0
Neviens nezina, cik "rītdienas" mums ir dotas...
Vilkoritto avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  Vilkoritto 20.07.17 11:48  
 
8
0
Ļoti jauks raksts.

DarknessRose avatars
Medaļa Adoptē maniMedaļa TahikardijaMedaļa Tahikardija
  DarknessRose 20.07.17 18:41
 
7
0

atbildot uz Tavaiesauka komentāru " Es šaubos vai nožēlošu. Jo šādi apgalvo... " Reiz internetā uzgāju lielisku citātu - "Laiks, ko iznieko ar baudu, nav izniekots laiks" (Time you enjoy wasting is not wasted time.)

cakiits avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa TeamworkMedaļa Gods kalpot Latvijai!
  cakiits 20.07.17 14:32
 
4
0

No kludam macas

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.07.17 15:52
 
4
0

8. Darbs, kas man patiktu vēl nav atrasts...   

fotospēle avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Vampīru klana biedrs
  fotospēle 21.07.17 02:56  
 
3
0
Nauda IR šķērslis!!

abolzinis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  abolzinis 20.07.17 18:55
 
3
0

atbildot uz jacky komentāru " par valodām nepiekrītu, jau tagad googl... " Viss jau ir forši, tomēr 100% paļaušanās uz tehnoloģijām var izrādīties diezgan pamatīgs lāča pakalpojums. Ja ir vajadzība pēc kādas valodas ilgtermiņā, tad labāk to apgūt "off-line" režīmā.   

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 20.07.17 15:47
 
4
1

par valodām nepiekrītu, jau tagad google tulkotājs reālā laikā tavā balsī tulko angliski. pēc 10 gadiem iespraudīsi čipu ausī un sapratīsi ko tev saka jebkurā valodā. Un otram sarunubiedram būs čips ausī un viņš sapratīs tevi.

Vispār diezgan daudzas vērtības mainīsies un mums b;us pavisam savādāks skats uz dzīvi. Šis viss ir veidots izejot no patreizējās situācijas. Pēc 10 gadiem situācija būs daudz savādaka.

fotospēle avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Vampīru klana biedrs
  fotospēle 22.07.17 01:05
 
2
0

atbildot uz IgnisDei komentāru " Nu jā, ja minimālo saņem, pusi atdod par dzīv... " Nē, saulīt, ne tuvu tam! JEBKURA lieta atduras pret naudu. Grozies kā gribi. Arī pārgājienā tev būs viņa jāizdod ēšanai. Kaut vai maize, arī tā ir NAUDA. Un ir pavisam kas cits, vai tev patīk kempingot, vai patīk ALL INCLUDED.

Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tavaiesauka 21.07.17 00:45
 
2
0

atbildot uz Anonīms komentāru " nu tad droto laimiigs zadrots jobanais ... " Joksdeidiots jau caur anonīmo komentē? Ej ārstēties nekam nederīgais muļķi. Uzkrāso kārtējo plakātu un ej čīksti pie domes, ka viss ir slikti. bet es, nu jau kā kādus gadus 17it maksāju pats savus rēķinus... tākā nespried pēc sevis, jo ļoti šaubos vai daudz nopelni ikdienā čīkstot kādā protestā vai saņemor koka rubļus par "patriotiskajiem" komentāriem!

Dr Reality avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Vidusskolnieks
  Dr Reality 21.07.17 00:14
 
2
0

Pirmajaa bildee ir loti precizi  Tikai sieviete aceretos ko virietis ir teicis pirms 10 gadiem   

abolzinis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  abolzinis 20.07.17 18:42
 
2
0

Par 1. bildi runājot - labāk būt vienam, nekā kopā ar ko pagadās. Tas darbojas attiecībā uz abiem dzimumiem.   

Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tavaiesauka 20.07.17 16:59
 
1
0

atbildot uz jacky komentāru " par valodām nepiekrītu, jau tagad googl... " Vispār jau ir tāds štruntiņš, kurā ierunā un šamais uzreiz pārtulko un atbildi pie viena arī pārtulko no tās val0odas atpakaļ. Kaut kur redzēju video klipu, kur šamo izmanto sarunai ar aziātiem.

any avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  any 20.07.17 18:28  
 
1
0

atbildot uz Tavaiesauka komentāru " Es šaubos vai nožēlošu. Jo šādi apgalvo... " Tu pavadi laiku ,kā tev patīk  un tad vienalga par visu pārejo un otkārt  ēdienus,ko tu pērc pat burkāni,āboli satur ķīmiju  un nezinām kādos apstākļos  audzēti ,bet vel projām esam dzīvi ,katrs organisms reağē citādi kādu partiku uzņemam...

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Prezents!Medaļa Bučiņa
  IgnisDei 21.07.17 11:53
 
1
0

Nu neteikšu, ka datorspēles ir izniekots laiks. No viņām var apgūt labu rekaciju, iemācīties valodas, uz labot angļu valodas līmeni. Es pati iemācījos lasīt krieviski no datorspēles. Daudzām datorpspēlēm in irnteresanti stāsti, no kuriem var iegūt dzīves atziņas. Ne visas datorspēles ir vnk tups gaļas kombināts.

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Admins iesaka
  Ghost Whisperer 21.07.17 11:55  
 
1
0
atbildot uz IgnisDei komentāru " Nu neteikšu, ka datorspēles ir izniekot... "Nekur jau arī nav rakstīts, ka visas Datorspēles ir sliktas.

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Prezents!Medaļa Bučiņa
  IgnisDei 21.07.17 11:55
 
1
0

atbildot uz fotospēle komentāru " Nauda IR šķērslis!! " Nu jā, ja minimālo saņem, pusi atdod par dzīvokli un paliek kkādi graši pāri par kuriem pat ekipējumu nenopirksi 5k km pārgājienam.

any avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  any 06.01.18 03:45
 
0
0

Es dzīvoju,kā izvēlējos un kamēr esmu laimīgs neko nemainīšu...