Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
544

Jo čaļi dažreiz ir tik izmisuši, ka izmantos pat vistizlākos jokus, lai pievērstu sev uzmanību. P.S. Visas ziņas ir tulkotas no angļu valodas. Latvieši neko tādu nepublicē, nu tikai par to KristoferaDzīvi. Starp citu, ja nezini par ko ir runa, tad iečeko šo rakstu: ATMASKOTS! Latviešu Youtuberis, kurš neliek mieru jaunām sievietēm!

KarolīnanbsplaquoEs biju... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
1.

Karolīna: «Es biju nesen kļuvusi par brīvu meiteni, to uzzināja mana bijušā drauga komandas biedri, viens no viņiem atsūtīja man šo ziņu.»

Jums neinteresē Bostona... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
2.

*Jums neinteresē Bostona, tāpēc lai iet Valmiera!

Dora: «Šī ir mācība man - nekad nedod savu telefona numuru čalim, kuru satiec bārā, jo nākamajā naktī var nākties saņemt šādas ziņas!»

DorotejanbsplaquoUzrakstīja... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
3.

Doroteja: «Uzrakstīja bijušais, komentāri lieki.»

MaijanbsplaquoPiereģistrējos... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
4.

Maija: «Piereģistrējos iepazīšanās portālā, šī bija pirmā ziņa, ko saņēmu.»

IndranbsplaquoViņscaron... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
5.

Indra: «Viņš mēģināja būt asprātīgs, bet rezultātā saņēma izlasītu ziņu un bešā!»

AlīsijanbsplaquoEs ļoti... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
6.

Alīsija: «Es ļoti nopietni esmu pievērsusies vegānismam, šādi joki mani parasti aizskar, bet šoreiz šo es varu klasificēt kā *cheesy joke*, kas it nemaz nav izdevies!»

BrendanbsplaquoEs nezinu kas... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
7.

Brenda: «Es nezinu, kas radās pirmais, šis pick-up line vai viņa instagrama profils.»

KarolīnanbsplaquoJāatzīst ka... Autors: matilde 8 dīvainas SMS, kuras ir saņēmušas meitenes un viņas nolēma ar tām padalīties!
8.

Karolīna: «Jāatzīst, ka šī ir visinteresantākā un dīvainākā ziņa, ko jebkad esmu saņēmusi. Uz mirkli es pat noticēju, ka varbūt tiešām ar mani sazinās mans vīrs no nākotnes, kurš ir kaut kāds super-zinātnieks, kuram šķiršanās nāca tikai par labu, tāpēc viņš varēja uzbūvēt mašīnu, ar kuru ceļot laikā. Jā, man patīk fantāzija!»

1
544

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
vemejs avatars
Medaļa TrumpeMedaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  vemejs 19.04.17 15:58  
 
20
0
Trijos naktī, nevis trijos no rīta. Dora nemāk rakstīt. Doroteja nebija smieklīga. Bet Maijas gan, kā tas čalis atbildēja. Zināšu, ko vienai maza auguma kucei pateikt. Jo tas bija asprātīgi. Un tas @visasmeitenesgribandri ir labs piedūriens. xD

Slinkaste avatars
Medaļa BakalaursMedaļa RecidīvistsMedaļa Trumpe
  Slinkaste 19.04.17 17:38
 
12
0

Nr. 4 ir patiešām baiss.    To sapratīs tikai maza auguma meitenes

exkluzīvais avatars
Medaļa KaspisMedaļa UberautorsMedaļa April, April!
  exkluzīvais 19.04.17 14:38
 
6
0

7.

Anonīms
Anonīms 19.04.17 23:29
 
3
0

8. punktu lieliski atrisina laulību līgums, ko viņa labprāt parakstīs, ja vien nav gold diggere