Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
525

Tu laid pasaulē ne tikai bērniņu!

1 Pastāv 99 iespējamība ka... Autors: matilde 24 lietas par to, ko Tev neviens nesaka, kas notiks, kad kļūsi par mammu!
1.

1. Pastāv 99% iespējamība, ka dzemdību laikā iztukšosies Tavs zarnu saturs. Jā, tas notiek. Tas nav nekāds brīnums. Turklāt - varu garantēt to, ka tā būs pēdējā lieta, par ko Tu uztrauksies!
2. Funkcionēt bez normāla miega ir iespējams. Ne tikai funkcionēt, bet vēl uzturēt pie dzīvības citu cilvēciņu. 
3. Darīt lietas ar vienu roku ir viena no Tavām labākajām prasmēm. Tu vari ar vienu roku turēt bērnu, kamēr ar otru roku mazgā traukus, taisi ēst un vēl runā ar kādu pa telefonu.
4. Bērniņš nav vienīgais, ko Tu laid pasaulē dzemdību laikā. Pēc bērniņa nāk arī placenta. «Te būs jūsu skaistais bērniņš, un tagad atliek vien pagaidīt, kad placenta būs klāt.»
5. Tev katru dienu uzvems. Arī uzčurās.
6. Tava vagīna nav sabojāta pēc dzemdībām. Tā sarausies atpakaļ.

7 Klusums vienmēr VIENMĒR ir... Autors: matilde 24 lietas par to, ko Tev neviens nesaka, kas notiks, kad kļūsi par mammu!
2.

7. Klusums vienmēr, VIENMĒR ir aizdomīgs.
8. Pēc bērna piedzimšanas Tavs vēders nebūs uzreiz plakans. Tā nenotiek. 
9. Tu izmantosi internetu, lai vismaz 10 reizes dienā meklētu informāciju par to, vai ar Tavu bērnu viss ir kārtībā. 
10. Tu kļūsi par puņķu sūcēju. Nosefrida - google it!
11. Nav tādas lietas kā «mammas stils». «Mammas džinsi» ir jebkuras bikses, kuras izvēlēsies uzvilkt, bet visbiežāk tās būs sporta bikses.
12. Patiesībā paiet apmēram 3 - 5 dienas pēc dzemdībām, kad Tev parādās krūtīs piens. Vari jau laicīgi iepazīties ar to, kā pašrocīgi izdabūt to pienu ārā, jo krūtis sāpēs kā maitas. Vienmēr pastāv iespēja, ka Tavs bērns ēdīs daudz un gribēs tik bieži, ka Tev nevajadzēs neko atslaukt.
13. Viena kurpe vienmēr ir pazudusi. Un tas vienmēr notiek tad, kad Tu kavē!
14. Tu nezini nekādus jaunus aktierus vai jaunas filmas, bet Tu zini visus multeņu tēlus.
15. Tu esi sava bērna personiskais fotogrāfs. Tavi profili sociālajos tīklos varētu saukties par «Mana bērna dzīve».
16. Tevi vairāk uztrauc tas, kā izskatās Tavs bērns nevis Tu pati. Uz Tava t-krekla varētu būt kafijas traips, bet vismaz Tavs bērns izskatās jauki.
17. Duša ir luksuss. Un sausais šampūns ir Tava jaunā definīcija «matu mazgāšanai».
18. Aiziet uz tualeti vienatnē ir luksuss.

19 Doscaronanās ārpus mājas... Autors: matilde 24 lietas par to, ko Tev neviens nesaka, kas notiks, kad kļūsi par mammu!
3.

19. Došanās ārpus mājas ir kā mazais ceļojums, jo Tu sapako lietas, kuras ir vajadzīgas, kuras varētu būt vajadzīgas un kuras it kā nevajag, bet ja nu kas.
20. Tu sāc novērtēt savus vecākus vēl vairāk.
21. Ikdienišķi priekšmeti, piemēram, zīmulis ir «bīstams.» TAVS BĒRNS VAR IZDURT ACI AR TO.
22. Tava dzīve nav nekur pazudusi. Jā, Tev ir bērns, bet tas nenozīmē to, ka visām interesēm ir jābūt saistītām ar to. Tu kļuvi par mammu - Tu nenomiri!
23. Kad Tev ir iespēja noskatītes filmu vienatnē, Tu nespēj to noskatīties līdz beigām, jo aizmiedz jau pēc 20 minūtēm.
24. Un galu galā, katru dienu Tu domā par savu bērnu 1 039 209 reizes un prāto, vai ir iespējams mīlēt kādu vēl vairāk.

0
525

komentāri [50]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
žņaudzējcūka avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ZebraMedaļa Admins iesaka
  žņaudzējcūka 11.05.17 12:33
 
50
0

1) pie ķeizargrieziena vispār zarnu saturs nevienam pārāk neinteresēs. Aizsegs pusi mammas ar aizkariņu, lai ne tēvs, ne māte neredzētu tur notiekošo. Vāveri, visticamāk, nāksies nodzīt, gatavojoties dzemdībām.

2) Par izgulēšanos pat uz pusgadu mierīgi var aizmirst. Un ne tikai mammai, bet arī tēvam. Un arī pēc tam būs slimošanas, nakti negulēšanas, vēdera vīrusi, temperatūras, kakla sāpes, utt utjpr, kad no rīta tēvs dodas uz darbu kā pārstrādāta jāņoga, bet mamma ar līdzīgām sajūtām paliek mājās.

3) Gudras mammas izmanto BabyBjorn krēsliņu, nevis visu laiku bērnu tur rokās. Nenormāli atvieglo dzīvi. Ķengursomu, ja jāstaigā.

4) Atkal - ķeizaros placenta atkrīt.

5) Uzvemt vai uzčurāt - nu tas sīkums. Kur problēma pieaugušam cilvēkam nomazgāt netīrumus no sevis? Toties katru dienu būs jāmaina daudz sauso drēbju, jo pieniņš atgrūsts vai tml. Pamperi būs jāmaina regulāri, savādāk iekaist āda, jāsmērē ar Sudocrem. Cinka ziede tāda dupsim un pārējām vietām. Iemācīsies bērnu maksimāli ātri nomazgāt izlietnē vai notīrīt ar salvetēm. 

6) Gurni drusku gan pamainīsies. Figūra vēl jo vairāk. BMI? Ļoti iespējams.

7) Klusums ir glabējs. Tas nozīmē, ka guļ, var pielavīties, pārliecināties un atvilkt elpu. Un sākt domāt par citiem darbiem vai sevi.

8) Visticamāk, ka vēders vairs nekad nebūs plakans. Izņemot, ja ir tendence uz to (viena no nerakstītajām fīčām, kas meitenei var būt, un ko tikai uz zināmu vecumu sāk novērtēt). Krūtis gan, iespējams, palielināsies par kādu izmēru.

9) Latvijā sāksi sēdēt cālī, bet spokus, visticamāk, aizmirsīsi. Piena krevele nav nogājusi pusgadā /bērns nokritis no dīvāna / nekakā jau 3 dienas / kakā zaļu / temperatūra jau 2 dienas. VVKTIG? KMTD?

10) Latvijā tā ir Rhinomer - šļauciņa ar piepērkamiem uzgaļiem. Ap 6 eur, IIRC. Nosefrida nav manīts. Principā viņiem "izlietojas" tikai tā švammes ripiņa iekšā, viss pārējais ir mazgājams.

11) Ir meitenes, kas nekad nevilks sporta bikses pa māju - tās būs vienkārši ērtas bikses un kaut kas ne pārāk smirdošs virsū.

12) Kāpostlapas sāpju atvieglošanai, "māmiņu tēja" no ķimenēm/fenheļa.

13) Vai tad kurpes nezūd cauru mūžu, kad ir jāsteidzas?

14) Multenes no kāda gada tik vispār ir jēga sākt - līdz tam bērnam uz pilnīgi pajāt un nav pat ieteicams. Youtube lullabies izlases atpazīsi momentā pēc bildes. Uzzināsi, ka "white noise" ir nevis psihodēlisku eksperimentu atribūts, bet gluži normāls blakus troksnis, ko palaist, lai bērns labāk iemieg. Uz 2..3 gadiem no galvas varēsi noskaitīt lielāko daļu latviski atrodamo Youtube multfilmu.

15) Bildes liksi soctīklos tad, ja esi uz to tendēta. Ja ar lieku ekshibicionismu nesirgstam, tad normāla mamma bērnu bildes krās tikai pie sevis un liks albumos.

16) Mammu interesē tikai bērna slapjums. Ja bērns sauss, tad drīz vien pieradīs, ka drēbe var nebūt no Dolce&Gabbana, var nebūt spoži tīra - ka tikai sausa un silta.

17) Kurš lieto tos sausos šampūnus, ja vien neguļ uz gultas 24/7? Kad tētis palaiž nomazgāties (bērns nesen iemidzis), tad mazgājamies dušā. Pārējā laikā normāls slimošanas režīms - bez sausajām ziepēm, sausajiem šampūniem, sausā ūdens u.c ākstīšanās.

18) Uz tualeti tikt ir vēl jo lielāks luksuss, kad bērni ir vairāki, mazi, un visu laiku jāpieskata.

19) Priekš tā ir rati. Tāpēc viņus taisa ar bagāžas nodalījumu apakšā un "ratu somu", ko reti kurš gan lieto, ja var iemest visu apakšā. Tēju tai skaitā sataisa termosā vai ietītā pudelītē (drīzai došanai).

20) Vecāki pēc tam visu mūžu tiek novērtēti - vecmammas ir nenormāls atspaids, pie sevis paņemot bērnu, kad var. Apsverot kino vai kā cita apmeklējumu, nauda ir pats pēdējais, par ko vispār domāt.

21) Tējas sāc automātiski likt neaizsniedzamās vietās, uz plīts izmantot tikai 2 tālākos riņķus, nažus likt patālāk, sīkumus novākt, datoru likt neaizsniedzamā vietā (un SSD ielikt tam, lai cietais disks neaizlido pēc trešā gāziena zemē). Sāksi novērtēt, cik viegli izraujami taustiņi datoram ir. Saproti, ka mobilais telefons ir nevis pēc brenda, bet pēc izturības vērtējams.

22) To, ka dzīve turpinās, var secināt tikai ar lielu nokavēšanos. Dekrēts, atgriešanās darbā, mūžīgā dzīves pakārtošana bērnam, ierobežoti ceļojumi, bērnu slimošanas - tas uz vairākiem gadiem noīsina dzīvi līdz pašiem pamatiem, un vari turpināt tikai darīt jau iesākto.

23) Tā rodas naktsputni - nobīdās dienas režīms, naktī ir jāceļas pie raudoša bērna, pēc tam aizmigt nevar, utt. Pieradīsi, ka naktī brouzē feisbuku, jo miegs sačakarēts.

24) No galvas iziet visas sīkās pusaudžu figņas - kurš uz mani ne tā paskatījās, kas darbā, utt. Bērnam taču temperatūra!!! Bērnam drīz jāiet gulēt. Bērns raud. Bērns nesen piecēlies - jātaisa tējiņa. Bērns ēst grib, bet jāiet gulēt - fiksi jāuztaisa, lai neiet gulēt tukšu vēderu. Pārējais mazsvarīgs.

25) Latvijā 2 gadus var dzīvot mājās, pēc tam jāiet atpakaļ darbā. Ja apgādājies ar otro, tad var turpināt apmaksāto dekrētu. Bet 4 gadiem gan ir jāsāk domāt - atgriezties darbā vai padzīvot vēl mājās un apgādāties no vīra. 

26) Sāksi automātiski atpazīt vēderiņus sievietēm sabiedriskās vietās, iepazīties ar citām mammām un diezgan precīzi novērtēt viņu bērnu vecumu.

27) Attīstīsi zibenīgu reakciju, metoties pie bērna, kad kaut kas aizdomīgs notiek. Iemācīsies pēc skaņas novērtēt, vai tūlīt būs jāskrien vai arī viss vēl OK.

28) Iemācīsies izdarīt ļoti-ļoti daudz īsā laika periodā, ja to vajadzēs. Nesapratīsi, kur, johaidī, bāzi visu to brīvo laiku, kad bērnu nebija un par kādiem pilnīgiem sīkumiem tolaik stresoji. Novērtēsi darba devēju pēc tā, kā viņš attiecas pret grūtnieci vai pazušanu uz 2 vai vairāk gadiem.

29) Un - pats galvenais - novērtēsi ģimeni, novērtēsi ilgtermiņa draugus no "iepriekšējās dzīves", novērtēsi brīvo laiku. It sevišķi ar vairākiem bērniem. Jo brīvā laika būs ļoti maz.

30) Tēvam tieši tas pats - būs grūdiens izdarīt vairāk ar savu laiku un paspēt vairākas lietas vienlaicīgi. Varbūt mainīt kādas lietas savā dzīvē, gatavojoties bērniem. Dzīvokli nopirkt/uz citu pārvākties. Ligzdiņas vīšanas sindroms mammai spēlēs savu lomu. Rodas vēlme izdarīt vairāk, jo rodas sapratne, ka rokas ir divas, un ir tik daudzas lietas, ko patiesībā ar tām var izdarīt, ja brīvajās stundās neieslīgst dīvānā ar čipsu paku rokās.

Nu lūk - kādus būšu informējis ar šo komentāru, kādus - iepriecinājis. ;)

spoku dienas doma

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 11.05.17 11:21
 
20
0

1. - filmās dzemdību laikā ārstam neviens neuzkakā virsū un bērns iznāk tīrs un skaists, gribi teikt, ka filmas melo?    

bender747 avatars
Medaļa BergmanisMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  bender747 11.05.17 11:13
 
18
1

Esmu vīritetis un pēc ši raksta izlasīšanas negribu bernus

kakasy avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kakasy 11.05.17 11:06
 
15
0

Diez autorei ir pieredze šajā sakarā?

kaķūns avatars
Medaļa FavorītsMedaļa FavorītsMedaļa Favorīts
  kaķūns 11.05.17 14:10
 
11
0

atbildot uz žņaudzējcūka komentāru " 1) pie ķeizargrieziena vispār zarnu sat... " Paldies par atklātību. Man bērni nebūs vēl gadus 10 točna

MissIeva avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorīts
  MissIeva 11.05.17 15:25  
 
8
0
Oh, jā! Pirmā reize, kas piekrītu visam Matildes rakstam. 😃👌

kakasy avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kakasy 11.05.17 15:23
 
6
0

atbildot uz Dzelzs Ezis komentāru " Lasot komentārus noprotu, ka esi vīrietis [?]... " Pārspīlē, visdrīzāk, tāpēc, ka spriež pēc savas ierobežotās pieredzes vai vispār spriež pēc stereotipiem bez jebkādas pieredzes.

Vīrietis, manā skatījumā, ir statuss, kas jānopelna. Ar to vien, ka kaut kas karājas starp kājam, vēl nepietiek, lai būtu vīrietis. Viena daļa no puišeļiem kļūst par večiem, par vīrieti tā arī nekļūstot. Man aizdomas, ka es arī būšu tas gadījums, jo, redz, neesmu visai tolerants, laipns un iejūtīgs.

spoku dienas doma

Angry Unicorn avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas adminsMedaļa Nedēļas moders
  Angry Unicorn 11.05.17 11:10  
 
6
0
atbildot uz kakasy komentāru " Diez autorei ir pieredze šajā sakarā? ... "Būtu interesanti uzzināt 😏

Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 11.05.17 15:21
 
5
0

atbildot uz žņaudzējcūka komentāru " 1) pie ķeizargrieziena vispār zarnu sat... " Profesionālis, visās dzīves jomās.  

Wu Zi Mu avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Darts VeidersMedaļa Sertificēts spoks
  Wu Zi Mu 11.05.17 22:27
 
4
0

atbildot uz žņaudzējcūka komentāru " 1) pie ķeizargrieziena vispār zarnu sat... " Tu varētu sarakstīt grāmatu ''Bērniņa dzīve. Par ko uztraukties un par ko ne''   

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 12.05.17 07:37
 
4
0

atbildot uz Izraidītais komentāru "Par izgulēšanos kļūdies. Pašam trīs mēnešu atpa... " Pagaidi kad zobiņi sāks nākt. Zobiņi mierīgi iznāk labi ja 2 no 10 bērniem. Lielākajai daļai ir ņerkstēšana tieši pa naktīm. Daudziem pat visi speciālie krēmi nepalīdz. Tad miegs ir ekstra kura jāsadala uz abiem vecākiem

Ringolds Ozoliņš avatars
Medaļa FraktālisMedaļa Lord RudolphMedaļa Dienas joks
  Ringolds Ozoliņš 11.05.17 11:55
 
6
2

Pēc bērna piedzimšanas tavs vēders vairs NEKAD nebūs PLAKANS.   

kakasy avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kakasy 11.05.17 14:52
 
3
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Kopš sevi atceros, man ir riebušies bērni, tā... "

Man riebjas cilvēki, kuriem riebjas bērni Pats neesmu nekāds bērnu fans, bet lai riebtos - tas ir daudz par smagu teikts! Iespējams kāda psiholoģiska vaina?

Anonīms
True 16.05.17 00:57  
 
3
0
atbildot uz žņaudzējcūka komentāru " 1) pie ķeizargrieziena vispār zarnu sat... "Tas brīdis, kad komentārs vērtīgāks par pašu seklo rakstu
IgnisDei avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Dienas domaMedaļa Frostijs
  IgnisDei 11.05.17 16:48
 
3
0

atbildot uz kakasy komentāru "Man riebjas cilvēki, kuriem riebjas bērni Pats... "

Tas cilvēks pats vnk bija negribēts bērns. Radās tpc. ka vecākiem gribējās vnk seksu un visu bērnību bija jānoskatās, ka tu esi mātei tik apgrūtinājums. Tpc tāda attieksme, bet faktiski tā ir kkāda vainas apziņa un sevis ienīšana. Bērni ir labi un jauki, protams, ir daudz rūpju un darba ar viņiem, bet ja tas tiek ieguldīs pareizajā virzienā un bērns ir audzis labvēlīgos apstākļos, tev ir cilvēks, kuram tu esi vismīļākāis un dārgākais cilvēks uz pasaules un vecumdienās būs kāds, kas par tevi rūpēsies.

spoku dienas doma

Dzelzs Ezis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  Dzelzs Ezis 11.05.17 15:08
 
2
0

atbildot uz kakasy komentāru " Kas par totālām blēņām. Katrs bērns, tāpat kā... " Tieši tā kā Tu saki - katrs bērns ir atšķirīgs. Man arī ir divi bērni un nevienam no viņiem dotajā brīdī nav vairāk par 2 gadiem un mums nav neviena vecvecāka, kuru māju durvīm mēs varētu klusi piezagties, nolikt bērnus uz sliekšņa, piezvanīt un bēgt prom un pēc pāris stundām atgriezties Daudz kas tur rakstā ir minēts manā gadījumā ir pārspīlēts. Daudz kas jau arī ir ļoti atkarīgs no vecākiem. Ir tādi, kuri ir ļoti perfekcionisti, ir tādi, kuri ir stresaināki, ir tādi, kuri daudz ko uztver vieglāk un mierīgāk par citiem. 

kaķūns avatars
Medaļa FavorītsMedaļa FavorītsMedaļa Favorīts
  kaķūns 11.05.17 14:46
 
2
0

atbildot uz žņaudzējcūka komentāru " Ņem par labu - tikai painformēju. Daudzas jau... " Kopš sevi atceros, man ir riebušies bērni, tā kā diez vai būs tik vienkārši, ka kādā saulainā dienā to visu metīšu pie malas un nodošos mīlas priekiem 9h, lai tikai kaut kas sanāktu. Tas laikam tāpēc, ka es pati biju briesmīgs bērns savai mammai bet komikss smieklīgs, tas gan, haha

LaKisee avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa BakalaursMedaļa Jubilārs
  LaKisee 11.05.17 19:33  
 
2
0
Jāpiebilst arī kā zūd vajadzība maksāt par sporta zāli - bērns ir pilnvērtīgs trenažieris! (būsi spējīga pacelt n-tos kilogramus, pie tam vēl kustīgu kilogramu, no jebkuras pozīcijas uz jebkuru vietu)!!!

Anonīms
pārsteigtā mamma 13.05.17 10:46  
 
2
0
atbildot uz žņaudzējcūka komentāru " 1) pie ķeizargrieziena vispār zarnu sat... "Vai nu tu esi patiešām supergudrs vīrietis vai arī ļoti labs tētis 🖒 Bet pakomentēšu. 1.- patiešām dzemdībās tā būs pēdējā lieta par ko domāt, ķeizara laikā var par to nesatraukties, jo nenotiek spiešanās. 2.- ir mazie, kas guļ jau kopš pirmajām dienām mierīgi un dienu ar nakti nejauc. Bet bērni ir tik dažadi. Piekrītu par slimošanas reizēm. 3.- jaundzimušo var siet slingā- super ērti, var gan traukus nomazgāt, gan ēst pagatavot. 4.- ķeizaros placentu izoperē, bet dzemdībās, kad izspied bērnu, tev vēl tā ir jāpiedzemdē. Un ja nu tā negrib dzimt.. tad pipec ir. Parasti rauj ar spēku laukā, bet sliktākos gadījumos iedod vispārējo anastēziju.. un tu pamosties un liekas, ka tas viss bijis tikai kā viens liels murgs. 5.- tas viss pieder pie mazuļu komplekta. 6.- atkarīgs no konkrētas sievietes. Gurni gan kļūs platāki (un pēdas dīvainā kārtā arī). Citām puncīts smuki sarausies, citām būs krunciņpuncis. Krūtis gan piebriedīs vismaz par 2izm. un tvirtas vairs nebūs NEKAD. Un vēl spanieļaustiņas pēc zīdīšanas beigšanas. Bet atveseļojas apmeram gada laikā. Un zīdot bērnu, svars ļoti smuki tiek "noēsts nost". Arī tām, kuras dod maisījumu, no tādām problēmām neizbēgt. 7.-bet tās bailes nekad nepamet. 2gadnieks drošvien būs blēņas sadarījis. Bet zīdainīts gulēs. Un gulēs tik mierīgi, ka ik pa laikam liksi ausi pie mutītes klausīties, vai vispār elpo. 8.- jau pierakstīju pie 6tā. 9.- ui Māti Googli labāk vispār aizvērt šajā posmā. 10.- laba štelle. 11.- tomēr aiz katras mammas stāv arī sieviete, tāpēc labāk sporta bikses atstāt tikai pa mājām. 12.- .. un vēl silta duša un mazliet atslaukšanas. 13.- ne tikai kurpes, bet arī šalle, atslēgas, telefons.. kuri drošvien būs aizmesti aiz dīvāna. 14.- multenes mazam bērnam vispār vajadzetu būt tabu (nemaz nerunājot par visām planšetēm un telefoniem..) bet mammām vajag atelpu. Vismaz ir spējīgs 5min. nosēdēt mierā. 15.- pilnībā piekrītu. 16.- galvenais, lai nav auksti, slapji un nekas nespiež. Modīgo izskatu atstājam ciemošanās reizēm/pasākumiem. 17.- ciest nevar visus šos "sausos". Duša- tas nav luksuss, tā ir nepieciešamība. 18.- neko darīt, jāsēž tur ar bērniem, vai jāatstāj durvis vaļā. Un kautrēšanās ir tabu. 19.- tā ir pastaiga, ne došanās uz nometni. Tikai pašu nepieciešamāko. 20.- vecvecāki tāpat kā bērni ir ļoti dažādi. Citiem jājaucas visulaiku iekšā, citi mūždien ir aizņemti un citi vispār neinteresejas. 21.- ..un bezmazvai sāc visu siet pie griestiem, likt slēdzenes un kreslus pietiekami augstu. 22.- bet viss dzivē tagad ir pakārtots bernam/-iem. Kad aizies dārziņā, tad liksies, ka dzīvē kā trūkst. Līdz atkal ieiesi vecajās sliedēs. 23.- tā arī rodas visas depresijas un histērijas, no pārslodzes. 24.- ja nepaspēji izdzīvot pusaudžu laiku ar pilnu krūti, tad jā, vēlāk radīsies problēmas. 25.- Latvijā mājās var dzīvot 1 - 1.5 gadus. Ja apgādātājs ir viens un tas pats, kas arī audzina bērnus, tad situācija ir skaudra šajā valstī. Bet tās, kuras var nesatraukties, ka vīrs "mamutu" mājās pārnesīs, var ar bērniem pat tos 4-5 gadus mājās sēdēt. 26.- interesantāki šķitīs cilvēki, kuriem jau ir bērni. 27.- pat nepaspēsi nobrīnīties, cik izveicīgs cilvēks esi. 28.- patiešām tagad šķiet, kur tas sasodītais laiks ir? Ja varetu vien visu paveikt, kad biji mazs, brīvs pusaudzis, kuram šķita, ka macības nobeigs tevi kādu dienu. 29.- "zelta vērtības" 30.- kā kuram vīrietim. Cits krāsos bērnistabu, cits pat uz dzemdībām atteiksies braukt līdzi. Bet patiesībā vīrietim patiešām nav tur ko darīt. Ja vien 1.un 2.posmā rociņu paturēt. Cits pēc dzemdībām visulaiku gribēs būt ar mazo, cits būs apvainojies, ka sieva nepievērš uzmanību, bet cits pēc darba vēl izskries ārpusmājas savās lietās..
kamiitis123 avatars
Medaļa BučaMedaļa TrumpeMedaļa Recidīvists
  kamiitis123 12.05.17 01:13  
 
1
0
atbildot uz veiksmīGais komentāru " 1. - filmās dzemdību laikā ārstam nevie... "Vai kā melo. Neiznāks bērniņš uzreiz balts tīrs un saus. Un pirmais fakts ir taisnība. Zinu ko saku.
« 1  2  3 »