Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Nerātnās latvju dainas!

Nerātnās latvju  dainas!Nerātnās latvju  dainas!
18+
Es savam tautiešam Devu stāvus dziedādama. Es neiešu nieka dēļ Pa zemi vārtīties! Tēviņš kūla māmuliņu, Uz vēdera izlaidies. Izvelk gaļas pātadziņu, Cērt pa pašu caurumiņu. Es puisītis, tu meitiņa, Iesim abi vālēties: Tev ir laba sārmu sile, Man ir laba bungu vāle. Jānīt, tavu stipru zāli, Appirdos... Es savam tautiešam Devu stāvus dziedādama. Es neiešu nieka dēļ Pa zemi vārtīties! Tēviņš kūla māmuliņu, Uz vēdera izlaidies. Izvelk gaļas pātadziņu, Cērt pa pašu caurumiņu.... Es savam tautiešam Devu stāvus dziedādama. Es neiešu nieka dēļ Pa zemi vārtīties! Tēviņš kūla māmuliņu, Uz vēdera izlaidies. Izvelk...
Alus vēders , 12.03.10 12:59
055

Misa Campo! (Pingvīnu apenes)

Misa Campo! (Pingvīnu apenes)Misa Campo! (Pingvīnu apenes)
18+
Vai jūs esat dzirdējuši par tādu modeli vārdā Misa Campo? Pateicoties forosesijai ar pingvīnu apakšbiksītēm viņa izpelnija pasaules slavu! :) Ievērtēsim Misu! :) Vai jūs esat dzirdējuši par tādu modeli vārdā Misa Campo? Pateicoties forosesijai ar pingvīnu apakšbiksītēm viņa izpelnija pasaules slavu! :) Ievērtēsim Misu! :) Vai jūs esat dzirdējuši par tādu modeli vārdā Misa Campo? Pateicoties forosesijai ar pingvīnu apakšbiksītēm viņa izpelnija pasaules slavu! :) Ievērtēsim Misu! :)
Rockhopper , 12.03.10 00:46
764

Booooooobs!

Booooooobs!Booooooobs!
18+
Starpcitu jautājums puišiem : Kādas krūtis jums no jūsu viedokļa labāk patīk? un arī ko jūs domājat par meitenēm kurām ir mazas krūtis vai pārlieku lielas krūtis ? :) Starpcitu jautājums puišiem : Kādas krūtis jums no jūsu viedokļa labāk patīk? un arī ko jūs domājat par meitenēm kurām ir mazas krūtis vai pārlieku lielas krūtis ? :) Starpcitu jautājums puišiem : Kādas krūtis jums no jūsu viedokļa labāk patīk? un arī ko jūs domājat par meitenēm kurām ir mazas krūtis vai pārlieku lielas krūtis ? :)
MollyDIAMOND , 11.03.10 12:53
170