Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Saldumiņ, vai tu esi tur?

18+
Saldumiņ, vai tu esi tur? Saldumiņ, vai tu esi tur?
Mīļā, tagad, kad esam precējušies, pasaki godīgi, cik vīriešu tev ir bijis? - Apsoli, ka nedusmosies! - Apsolu! - Septiņi. - Tas nozīmē, ka es esmu septītais? - Nē…tu esi ceturtais. Mīļā, tagad, kad esam precējušies, pasaki godīgi, cik vīriešu tev ir bijis? - Apsoli, ka nedusmosies! - Apsolu! - Septiņi. - Tas nozīmē, ka es esmu septītais? - Nē…tu esi ceturtais. Mīļā, tagad, kad esam precējušies, pasaki godīgi, cik vīriešu tev ir bijis? - Apsoli, ka nedusmosies! - Apsolu! - Septiņi. - Tas nozīmē, ka es esmu septītais? ...
Enter sex , 14.08.17 19:04
233

 For girls 2

18+
For girls 2 For girls 2
nu ja pat dazas bildes ir gejiskas kapec tad jums patik lesbiezu bildes tas nozime ka jus atbalstat homoseksualus !!!!!!!!!!!!!!!! ir meitene skuram patik geji!!!!!!!!!!! nu ja pat dazas bildes ir gejiskas kapec tad jums patik lesbiezu bildes tas nozime ka jus atbalstat homoseksualus !!!!!!!!!!!!!!!! ir meitene skuram patik geji!!!!!!!!!!! nu ja pat dazas bildes ir gejiskas kapec tad jums patik lesbiezu bildes tas nozime ka jus atbalstat homoseksualus !!!!!!!!!!!!!!!! ir meitene skuram patik geji!!!!!!!!!!!
Fosilija , 14.08.17 11:39
937 5
343

Kāda dāmīte

18+
Kāda dāmīte Kāda dāmīte
Kāda dāmīte dakterim: “Ārsta kungs, kad es uzsmēķēju cigareti, man uzreiz sagribas sekss”. Dakteris: “Hmm…, apsēžamies mierīgi vispirms un uzpīpējam!” Kāda dāmīte dakterim: “Ārsta kungs, kad es uzsmēķēju cigareti, man uzreiz sagribas sekss”. Dakteris: “Hmm…, apsēžamies mierīgi vispirms un uzpīpējam!” Kāda dāmīte dakterim: “Ārsta kungs, kad es uzsmēķēju cigareti, man uzreiz sagribas sekss”. Dakteris: “Hmm…, apsēžamies mierīgi vispirms un uzpīpējam!”
Enter sex , 13.08.17 17:50
031
« 1  2  3  4  5 »