Esmu izkopējis dažas pērles no LV seksa palīdzības forumiem. Daži jautājumi smieklīgi, daži varbuut ne tik smieklīgi. Ceru ka patiks. :D (P.S Dažviet stipra valoda.)

Vai esat ievierojushi cik... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
1. Vai esat ievierojushi cik biezhi,it sevishki vasaraa,sabiedriskajaa transportaa var just vagiinu aromaatu. Tas saistiits ar karstumu un to,ka sievietes saak neesat kleitas,taadejaadi tur viss veejojas un visiem jaaelpo taa smaka,vai smarzha. Kaa to varetu mazinaat?
kas tā par modi vīriešiem... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
2. kas tā par modi vīriešiem dzīt apmatojumu apakšgalā! vai tiešām viņi iedomājas,ka durstīgas olas ir kas supererotisks?
Ar ko slimo cilveeks  kam no... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
3. Ar ko slimo cilveeks , kam no mutes naak meeslu smaka ? Zobi it kaa veseli un zobu pastu lieto , bet sajuuta taada , ka iekshaas meeslu bedre .
Esmu noverojiska sievietes... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
4. Esmu noverojis,ka sievietes biezhi kasa savas petenes. Gan veikalaa gan uz ielas. Kapec taa vinjas dara? Man darba kolegje ar,sedot pie galda.
Mlējoties vagn nokļst... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
5. Mîlējoties vagînâ nokļûst gaiss..un sexa laikâ vai pēc tâ tas nâk ârâ un izklausâs pēc pirdieniem...kâ to var izbeigt??? Kâ tas radies??? Un vai to ir iespējams izbeigt????
Man vēl nav bijis sex  Mums... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
6. Man vēl nav bijis sex. :( Mums tas vienk nesanaca, es nepalieku mitra . :( kāpēc tā ? ir brīdis, kad it kā .. un tad viss un nekaa .:(
Sakietlūdzu vai vīrietim nav... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
7. Sakiet,lūdzu, vai vīrietim nav pretīgi laizīt sievietes kājstarpi? cik esmu redzējusi video, tad veči ir sajūsmā, bet tur tik patīkams, tas taču ir negaršīgi. T'pat arī ar sievietēm - vai tad nav pretīgi laizīt peni un vēl mutē dabūt spermu - tas nav negaršīgi?! Neesmu to darījusi, tāpēc gribētu zināt apmēram,kā tas ir. Saprotu jau,ka pirms seksa ir obligāti jānomazgājas, bet tik un tā šķiet,ka garša tur nekāda patīkamā nevarētu būt?! :)
Kur jāvēršas ja pārplīst... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
8. Kur jāvēršas, ja pārplīst prezervatīvs guļot ar ieleni?
Ldzu palziet kds Vakar... Autors: Kaspax Latviešu seksa problēmas.
9. Lûdzu palîziet kâds! Vakar vakara kad jau gulēju mans cienîtais vîrs ložņaaja pa datoru un šorît no rîta verot vaļâ jebkuru interneta lapu parâdâs apakšâ(aizņem trešdaļu ekrâna) porno reklâma krievu valodâ!!!!! Pretîgi ar visâm bildēm un rakstîts ka ja grib reklâmu noņemt jâsûta sms, bet nelaime tâda ka tas ir krievijâ tikai pieejams šî sms sûtîšana! Nesaprotu ko darît, pretîgi vienkârši! Kâ lai noņem šo murgu no ekrâna katru reizi kad internetu ieslēdzu :(((
Izmantotie avoti:
http://www.google.lv