Vīrietis tevi nekad nepametīs, ja ievērosi zemāk norādītos nosacījumus.1. Pieņem viņu tādu, kāds viņš ir

Vispirms izdomā, vai vēlies būt kopā ar viņu. Ja atbilde ir pozitīva, tad necenties viņu izmainīt, nepārtraukti norādot uz viņa trūkumiem.

2. Mīli viņa locekli

Vīrietis ļoti mīl savu locekli, tas viņam ir viss, tas ir ar savu individualitāti. Tu vari slavēt viņa citus orgānus (dibenu, lūpas, plecus), bet lielākā uzmanība ir jāpievērš viņa loceklim. Mīlestības pret locekli nekad nav par daudz. Viņu ir jāmīl 24h diennaktī, neatkarīgi no laika un tavas pašsajūtas. Tad arī vīrietis pret tevi labāk attieksies.

3. Kļūsti par viņa skaistuma etalonu

Tev nav jākļūst par foto modeli uz žurnāla vāka. Vienkārši centies izcelt tās ķermeņa daļas, kas patīk tavam vīrietim. Dažkārt uzvelc erotisku apakšveļu. Un vari būt pārliecināta, viņa acis vienmēr būs vērstas tavā virzienā.

4. Kļūsti par viņa iedvesmas avotu

Vīrieti var iedvesmot jebkas: tavs prāts, skaistums, īpatnības. Bet galvenais – bauda no seksa. Iedvesmo viņu, lai viņš dzīvotu tikai dēļ tevis.

5. Uzbudini viņu

Dari visu iespējamo, lai viņu uzbudinātu, nostājies erotiskā pozā, ko viņš nebūtu gaidījis, izdomā kādu neķītru spēli, lūkojies uz viņu ar kaisles pilnu skatienu. Lai viņš sajūt, ka arī citi tevi iekāro. Turi sevi un viņu tonusā.

6. Rūpējies par viņu, bet neaizraujies

Visi vīrieši vēlas, lai par viņiem rūpējas, bet tai pat laikā, lai tas nebūtu pārspīlēti. Sniedz vīrietim tik daudz uzmanības, cik viņam tās nepieciešams. Pārmērīgs daudzums glāstu nav vajadzīgs.

7. Uzzini viņa slēptākās fantāzijas

Katram vīrietim ir seksuālās fantāzijas. Un viņi vienmēr cenšas tās realizēt dzīvē. Ir vērts zināt, ja viņš tās nerealizēs ar tevi, viņš nepalaidīs garām to izdarīt ar citu sievieti. Labāk ļauj viņa fantāzijām vaļu, un pati tikai gūsi baudu no tā.

8. Katrs vīrietis sirdī ir mazs zēns

To nekad neaizmirstiet. Un ko mīl puišeļi? Protams, daudz spēlēties. Viss apkārt esošais viņiem ir viena liela spēle. Paspēlējies kopā ar viņu.

9. Padari viņu par varoni

Tava sajūsma par viņu, sniedz viņam enerģiju. Nav obligāti jāsaka viņam to, ka viņš ir varonis, iespējams tas viņam pat nepatiktos. Bet ļaut viņam to izjust, ir nepieciešams. To, ka tu ar viņu lepojies, sniegs viņam nepieciešamo pārliecību par sevi.

10. Rij, rij, rij…

Izdari tā vismaz pa retai reizei. Ja nevēlies to darīt, tātad meklē citu vīrieti, ar spermu, kas domāta tieši tavas garšas kārpiņām.

 Autors: Kurmus Kā apmierināt vīrieti - 10 baušļi?
Izmantotie avoti:
http://eroslv.lv