Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
56

Droši vien daļai cilvēku ir bijuši erotiskie sapņi. Tie mēdz būt dažādi, un ne vienmēr tie ir tādi, par kuriem varētu runāt vai īstenot realit

Sekss ar bijuscaronoTas ne... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
1. Sekss ar bijušo.

Tas ne vienmēr nozīmē, ka tu gribi ar viņu būt atkal kopā. Iespējams, neesat viens no otra tā īsti atvadījušies. Ja attiecības vēl ir svaigas, un sapņos redzi bijušo, iespējams vēl neesi gatava jaunām attiecībām.

Sekss ar radiniekuJa sapņo... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
2. Sekss ar radinieku

Ja sapņo par seksu ar radinieku, iespējams ir kādi psihiski traucējumi. Bet ne visos gadījumos. Meitenes, kas sapņo par seksu ar tēvu, parasti ir saistīts ar pāreju no bērnības uz pusaudžu gadiem. Sekss ar radiniekiem, var liecināt arī par kādu apslēptu pāri nodarījumu, vai vienkārši ilgas pēc sen neredzēta tuva cilvēka.

Homoseksuāls sapnisTas... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
3. Homoseksuāls sapnis

Tas nenozīmē, ka gribi pārgulēt ar savu labāko draudzeni, drīzāk tam ir kāda saistība ar nesenu konfliktu vai greizsirdību.

Sekss ar slavenībuIespējams... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
4. Sekss ar slavenību

Iespējams gandrīz katrs ir sapņojis par seksu ar slavenību. Parasti, sekss ar karstām slavenībām arī ir ļoti karsts. Par šādiem sapņiem nav jāuztraucas, jo parasti mēs gribam to, ko nevaram iegūt.

Sekss ar nepazīstamu... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
5. Sekss ar nepazīstamu personu

Sapnī svešiniekam parasti ir tās īpašības, no kurām pats vēlies tikt vaļā. Kāda meitene sapnī vīrietim jautāja kā viņu sauc, viņš atbildēja – dusmas. Reti ir sastopama tāda parādība, ka mums tiek pateikts priekšā no kā jātiek vaļā.

IzvaroscaronanaTas nozīmē ka... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
6. Izvarošana

Tas nozīmē, ka kāds grib sagraut tavu pašapziņu. Izvarošana sapnī var liecināt par to, ka tev ir jābeidz tēlot, esi vairāk tu pati.

NeuzticībaJa tavs partneris... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
7. Neuzticība

Ja tavs partneris tevi sapnī krāpj, tas var liecināt par tavu ne pārāk lielo uzticību partnerim. Iespējams attiecības tevī neraisa uzticību?

Ja sapnī tu esi tā, kas iet pa kreisi, iespējams tev ir sirdsapziņas pārmetumi, vai nezini kādus partnera noslēpumus, ko labprāt gribētu uzzināt.

Sekss ar draugadzenes otro... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
8. Sekss ar drauga/dzenes otro pusīti

Ja sapņo par drauga/dzenes otro pusīti, tas ne vienmēr nozīmē, ka tev ir simpātijas pret šo cilvēku, drīzāk tev pret viņu ir nepatika.

Orgānu izmaiņasČetras krūtis... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
9. Orgānu izmaiņas

Četras krūtis. Milzīgs loceklis. Divi locekļi. Sapņos var ieraudzīt milzum daudz dīvainību. Iespējams dēļ satraukuma intīmajās attiecībās. Šādus sapņus parasti redz meitenes, kurām vēl nav bijis sekss ar jauno partneri. Sapnis norāda uz satraukumu.

Sekss ar... Autors: Enter sex Erotiskie sapņi un to nozīmē
10. Sekss ar priekšnieku

Parasti pēc šādiem sapņiem ir neliels kauns no priekšnieka. Tomēr, tas ir normāli, jo pamatojums tam ir bailes un respekts pret šo personu.

0
56

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa AutoklikerisMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 07.04.17 18:32
 
0
0