Tālāk apskatīsim kā izmasēt sievietes dzimumorgānus, sniedzot nebijušas sajūtas savai mīļotajai.

Šajā rakstā arī būs jāiztiek bez bildītēm, līdz ar ko cenšamies saprast tā pat.

Nu tad sākam :

1. Šīs kustības paradzētas lielajai un mazajai kaunumu lūpai. Novietojiet īkšķi vienā tās pusē un rādītājpirkstu - otrā. Ļoti maigi saspiediet tos un pavelciet pāri lūpas malai. Mainot rokas, šādā veidā masējiet katru kaunuma lūpu visā tās garumā.

2. Tagad kustības koncentrējas ap klitoru, kas atrodas tieši tajā vietā, kur ārējo dzimumorgānu augšējā daļa saplūst mazās kaunuma lūpās. Vispirms labās plaukstas vidējo pirkstu vairākkārt virziet augšup, lejup starp mazo un lielo kaunumu lūpu -vispirms vienā pusē, tad - otrā.  Ar vienu vai diviem pirkstiem lēni iezīmējiet aplīšus ap klitora galviņu- vispirms vairākkārt vienā, pēc tam otrā virzienā. Ar vienu pirkstu veiciet ļoti lēnu kustību augšup : sākot no maksts atveres, virzieties cauri mazajām kaunuma lūpām, pāri klitoram.

3. Iedomājaties ka pie ieejas maksti atrodas pulkstenis; tas rādīs 12 pie klitora un 6- pie anālās atveres. Kreiso roku uzlieciet uz vēdera. Pie iedomātā rādītāja 12 lēni ievadiet makstī labo īkšķi, līdz tā spilventiņš spiežas pret kaunuma kaula apakšējo daļu. Maigi virziet labo roku pāris centimetru šurpu turpu. Pēc pacmit sekundēm vai amzliet vēlāk samaziniet spiedienu un pagrieziet īkšķi pie rādītāja 1(atceramies pulksteni) tad sāciet to kustināt atkal. Turpinot tādā pašā veidā līdz nonākat līdz rādītājam 7.

4.Punktā 7 īkšķi nomainiet ar rādītājpirkstu un turpiniet iepriekšējo kustību līdz rādītājam 12.

5. Nākamo kustību veikt būs vieglāk, ja partneres kājas būs izvērstas un saliektas.

Pie iedomātā rādītāja 12 lēni ievadiet makstī labās rokas rādītājpirkstu un vidējo pirkstu, līdz pirkstu spilventiņi atspiežas pret kaunuma kaulu. šajā vietā kustiniet pirkstus, īt kā veicot žestu "panāc šurp", lai pirkstu spilventiņi glāstītu gļotādu. Mainiet spiedienu, izzinot, kāds ir tīkamākais(ja sagādā sāpes, maziniet to vai pārtrauciet kustību vispār.)

6. Ar labo roku turpinot iepriekš aprakstīto kustību, kreisās plaukstas pamatni uzlieciet vēdera lejasdaļai, ļaujot kreisās rokas pirkstiem maigi glāstīt klitoru.

Nākoša tēma  Kakls un Seja Autors: Grandsire Erotiskā masāža : Sieviešu dzimumorgāni
1. Nākoša tēma : Kakls un Seja