Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

L@m

18+
L@m L@m
mate ar tevu drazas tevs saka zini tev ir viena problema tu seksa laika aizmiedz es to ta daru tadel jo velejos lai tev apniktu jo tu savu daiktu vienmer aizliec garam. mate ar tevu drazas tevs saka zini tev ir viena problema tu seksa laika aizmiedz es to ta daru tadel jo velejos lai tev apniktu jo tu savu daiktu vienmer aizliec garam. mate ar tevu drazas tevs saka zini tev ir viena problema tu seksa laika aizmiedz es to ta daru tadel jo velejos lai tev apniktu jo tu savu daiktu vienmer aizliec garam.
Edgarsoo , aizvakar 18:59
136

Medmāsa

18+
Medmāsa Medmāsa
Slimnīcā ieved cilvēku ar pārsistu galvu. Medmāsa aizpilda reģustracijas kartiņu: – Vārds, uzvārds? – Jānis Bērziņš. – Precējies? – Nē, avārija. Slimnīcā ieved cilvēku ar pārsistu galvu. Medmāsa aizpilda reģustracijas kartiņu: – Vārds, uzvārds? – Jānis Bērziņš. – Precējies? – Nē, avārija. Slimnīcā ieved cilvēku ar pārsistu galvu. Medmāsa aizpilda reģustracijas kartiņu: – Vārds, uzvārds? – Jānis Bērziņš. – Precējies? – Nē, avārija.
Edgarsoo , 24.07.16 13:55
244

Sekretāres

18+
Sekretāres Sekretāres
Jaunas sekretāres un sistēmu administrātora dialogs: – Inta, vai jūs vispār zināt, kas ir “Excel”? – Protams! – Un kas tas ir? Sekretāre (lepni): Apģērbu izmērs! Jaunas sekretāres un sistēmu administrātora dialogs: – Inta, vai jūs vispār zināt, kas ir “Excel”? – Protams! – Un kas tas ir? Sekretāre (lepni): Apģērbu izmērs! Jaunas sekretāres un sistēmu administrātora dialogs: – Inta, vai jūs vispār zināt, kas ir “Excel”? – Protams! – Un kas tas ir? Sekretāre (lepni):...
Edgarsoo , 24.07.16 13:47
339
« 1  2  3  4  5 »