Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

TESTS: Cik labi Tu pārzini PSRS laika sadzīves priekšmetus?

Testi
TESTS: Cik labi Tu pārzini PSRS laika sadzīves priekšmetus? TESTS: Cik labi Tu pārzini PSRS laika sadzīves priekšmetus?

Ja negribi ģimenē konfliktus, vienkārši izdari to, ko grib tava sieviete un tad ... gaidi, kad viņa vēl sagribēs ...

Kā students var pierīties no vienas paciņas ar "Roltonu". Vajag nopirkt vienu paciņu "Roltonu", divas pudeles ar šņabi un "PIERĪTIES"!


Šodien maršrutniekā neviens nedeva grūtniecei vietu apsēsties. Nostāvēju visu ceļu kā muļķis, parūkā ar uzkrāsotām lūpām un bumbu zem jakas.
Mao Meow , aizvakar 23:15
3475

Tests: Vai vari atpazīt, kuras no šīm bildēm ir fotošopētas?

Testi
Tests: Vai vari atpazīt, kuras no šīm bildēm ir fotošopētas? Tests: Vai vari atpazīt, kuras no šīm bildēm ir fotošopētas?
Ja uzskati sevi par interneta profesionāli, tad paskaties vai spēj atšķirt kuras bildes ir fotošopētas, bet kuras vienkārši dīvainas. Ja uzskati sevi par interneta profesionāli, tad paskaties vai spēj atšķirt kuras bildes ir fotošopētas, bet kuras vienkārši dīvainas. Ja uzskati sevi par interneta profesionāli, tad paskaties vai spēj atšķirt kuras bildes ir fotošopētas, bet kuras vienkārši dīvainas.
Syder , aizvakar 19:03
3351

Tests: Vai tu mūžam paliksi viens, vai arī esi gatavs precībām?

Testi
Tests: Vai tu mūžam paliksi viens, vai arī esi gatavs precībām? Tests: Vai tu mūžam paliksi viens, vai arī esi gatavs precībām?
Precības ir daudzu cilvēku labākie svētki vai arī murga sākums. Uzzini vai tev ir lemts precēties vai arī mūžam būt vienam? Precības ir daudzu cilvēku labākie svētki vai arī murga sākums. Uzzini vai tev ir lemts precēties vai arī mūžam būt vienam? Precības ir daudzu cilvēku labākie svētki vai arī murga sākums. Uzzini vai tev ir lemts precēties vai arī mūžam būt vienam?
Syder , 15.08.17 22:44
14312

Vai esi īsts filmu eksperts?

Testi
Vai esi īsts filmu eksperts? Vai esi īsts filmu eksperts?
I'm back... Kādu laiku nav bijis ne raksts, ne tests.. Izdomāju uztaisīt testu par filmām... Lai veicas!!! (Nepareizo filmu nosaukumi var būt nepatiesi) I'm back... Kādu laiku nav bijis ne raksts, ne tests.. Izdomāju uztaisīt testu par filmām... Lai veicas!!! (Nepareizo filmu nosaukumi var būt nepatiesi) I'm back... Kādu laiku nav bijis ne raksts, ne tests.. Izdomāju uztaisīt testu par filmām... Lai veicas!!! (Nepareizo filmu nosaukumi...
Sexxeris , 11.08.17 00:02
5116

Akvārija tests 2. daļa

Testi
Akvārija tests 2. daļa Akvārija tests 2. daļa
šis ir jau mans otrais tests, kas jums palīdzēs atkārtot vai uzzināt, ko jaunu par akvāriju un tā kopšanu. Es atzīstu, ka pagājušajā testā divās vietās rakstiski kļūdījos, bet šis tests būs nevainojams 10 jautājumu tests. šis ir jau mans otrais tests, kas jums palīdzēs atkārtot vai uzzināt, ko jaunu par akvāriju un tā kopšanu. Es atzīstu, ka pagājušajā testā divās vietās rakstiski kļūdījos, bet šis tests būs nevainojams 10... šis ir jau mans otrais tests, kas jums palīdzēs atkārtot vai uzzināt, ko jaunu par akvāriju un tā kopšanu. Es atzīstu, ka pagājušajā testā divās vietās rakstiski...
ernestsmalejs , vakar 21:30
0111

Cik labi Tu pārzini slengu?

Testi
Cik labi Tu pārzini slengu? Cik labi Tu pārzini slengu?
2015. gada žurnāla "Mezgls" numurā uzgāju atvērumu ar veselu lērumu slenga vārdiem, no kuriem vairumu nebiju dzirdējusi nekad. Pārbaudi, cik labs slenga pazinējs esi Tu! 2015. gada žurnāla "Mezgls" numurā uzgāju atvērumu ar veselu lērumu slenga vārdiem, no kuriem vairumu nebiju dzirdējusi nekad. Pārbaudi, cik labs slenga pazinējs esi Tu! 2015. gada žurnāla "Mezgls" numurā uzgāju atvērumu ar veselu lērumu slenga vārdiem, no kuriem vairumu nebiju dzirdējusi nekad. Pārbaudi, cik labs slenga pazinējs esi Tu!
antila , 13.08.17 15:25
8111

Latviešu HipHop izpildītāji

Testi
Latviešu HipHop izpildītāji Latviešu HipHop izpildītāji
Hiphops ir mūzikas žanrs un kultūras kustība, kas aizsākās 20. gadsimta 70. gadu sākumā Ņujorkā, un tās aizsācēji bija galvenokārt afroamerikāņi un latīņamerikāņi. Hiphopa kultūru raksturo četri galvenie pamatelementi: repošana, dīdžejošana, grafiti un breikošana. Citi papildu elementi ir bītbokss, hiphopa ģērbšanās stils un slengs jeb valodas kultūra. Kopš... Hiphops ir mūzikas žanrs un kultūras kustība, kas aizsākās 20. gadsimta 70. gadu sākumā Ņujorkā, un tās aizsācēji bija galvenokārt afroamerikāņi un latīņamerikāņi. Hiphopa kultūru raksturo četri galvenie pamatelementi: repošana,... Hiphops ir mūzikas žanrs un kultūras kustība, kas aizsākās 20. gadsimta 70. gadu sākumā Ņujorkā, un tās aizsācēji bija galvenokārt afroamerikāņi un latīņamerikāņi. Hiphopa kultūru raksturo...
Empire States , 11.08.17 12:51
296