Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos?

Testi
Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos?
Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu.. Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu.. Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu..
pyrathe , vakar 10:43
2756

Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (3.daļa)

Testi
Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (3.daļa) Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (3.daļa)
Turpināšu pārbaudīt Tavas zināšanas par vecajām labajām multenēm. Ja nu kāda no šīm multenītem nav redzēta - noskaties.. ceru, ka Tev patiks.. Turpināšu pārbaudīt Tavas zināšanas par vecajām labajām multenēm. Ja nu kāda no šīm multenītem nav redzēta - noskaties.. ceru, ka Tev patiks.. Turpināšu pārbaudīt Tavas zināšanas par vecajām labajām multenēm. Ja nu kāda no šīm multenītem nav redzēta - noskaties.. ceru, ka Tev patiks..
pyrathe , vakar 16:23
1235

Vai Tu atpazīsti šos leģendāros literāros un kino varoņus?

Testi
Vai Tu atpazīsti šos leģendāros literāros un kino varoņus? Vai Tu atpazīsti šos leģendāros literāros un kino varoņus?
Sveiciens testu cienītājiem. Šajā testā Tev pēc attēla jāatpazīst, tajā redzamais tēls no kādas grāmatas vai kinofilmas.. Lai veicas.. Sveiciens testu cienītājiem. Šajā testā Tev pēc attēla jāatpazīst, tajā redzamais tēls no kādas grāmatas vai kinofilmas.. Lai veicas.. Sveiciens testu cienītājiem. Šajā testā Tev pēc attēla jāatpazīst, tajā redzamais tēls no kādas grāmatas vai kinofilmas.. Lai veicas..
pyrathe , vakar 20:08
0221

Testē savas Spoki.lv prasmes: kurš autors to ir teicis?

Testi
Testē savas Spoki.lv prasmes: kurš autors to ir teicis? Testē savas Spoki.lv prasmes: kurš autors to ir teicis?
Ar šo testu pielienam vēl tuvāk autoriem, jo šoreiz galvenais ir nevis raksti, bet cilvēki aiz tiem. Visiem tika uzdots viens vienkāršs jautājums: Kas, Tavuprāt, cilvēkiem liek atvērt un lasīt Tavus rakstus? P.S. Ir iekļauti daži no šobrīd aktīvakajiem publicētājiem. Teksts nav labots, tā kā varbūt rakstības stils palīdzēs atšifrēt īsto. Ar šo testu pielienam vēl tuvāk autoriem, jo šoreiz galvenais ir nevis raksti, bet cilvēki aiz tiem. Visiem tika uzdots viens vienkāršs jautājums: Kas, Tavuprāt, cilvēkiem liek atvērt un lasīt Tavus rakstus? P.S.... Ar šo testu pielienam vēl tuvāk autoriem, jo šoreiz galvenais ir nevis raksti, bet cilvēki aiz tiem. Visiem tika uzdots viens vienkāršs jautājums: Kas, Tavuprāt,...
kaķūns , vakar 14:28
3105

Mūžīgā pasaka

Testi
Mūžīgā pasaka Mūžīgā pasaka
1937. gada 21. decembrī kādā no Holivudas lielākajiem kinoteātriem notika neaizmirstama pirmizrāde - visslavenākās pilnmetrāžas multiplikācijas filmas "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" prezentācija. Kāds ievērojams amerikāņu multiplikātors izvēlējās brāļu Grimmu slaveno pasaku, jo to zināja visi. 1937. gada 21. decembrī kādā no Holivudas lielākajiem kinoteātriem notika neaizmirstama pirmizrāde - visslavenākās pilnmetrāžas multiplikācijas filmas "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" prezentācija. Kāds ievērojams... 1937. gada 21. decembrī kādā no Holivudas lielākajiem kinoteātriem notika neaizmirstama pirmizrāde - visslavenākās pilnmetrāžas multiplikācijas filmas "Sniegbaltīte un septiņi...
Zofija , vakar 16:39
092

Vai tu atpazīsti šos datorspēļu tēlus?

Testi
Vai tu atpazīsti šos datorspēļu tēlus? Vai tu atpazīsti šos datorspēļu tēlus?

Daudzstāvu mājās ir tik laba dzirdamība, ka es jau zinu mūsu jauno kaimiņu bērnu vārdus - Marta un Idiots.

Skolā es ļoti gaidīju brīvdienas Augstskolā man bija vienalga, jo arī darbdienās es atpūtos Tagad man vienalga, jo strādāju arī brīvdienās


Kāds puisis busā paņēma mani aiz rokas un teica: "zač, mums tagad jākāpj", es viņam saku: "man nākošajā". Apmulsa gan viņš gan viņa meitene.
Dark Magician , vakar 16:57
273

Ragainie ieži

Testi
Ragainie ieži Ragainie ieži
Mīklas āķīgie atjautības uzdevumi dos iespēju bagātināt vārdu krājumu, izprast vārdu lietojumu, nozīmes, interesanti un jautri pavadīt brīvo laiku. Jauku dienu ! Mīklas āķīgie atjautības uzdevumi dos iespēju bagātināt vārdu krājumu, izprast vārdu lietojumu, nozīmes, interesanti un jautri pavadīt brīvo laiku. Jauku dienu ! Mīklas āķīgie atjautības uzdevumi dos iespēju bagātināt vārdu krājumu, izprast vārdu lietojumu, nozīmes, interesanti un jautri pavadīt brīvo laiku. Jauku dienu !
Zofija , vakar 10:34
567 8
368