Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Sezonas jaunums

Sezonas jaunumsSezonas jaunums
Stils&Mode
Ārkartīgi stilīga lietiņa, kurai jābūt katra sevi cienoša modes guru rokassomiņā. Jaunākais spiedziens pie pasaules vadošajiem dizaineriem. Ārkartīgi stilīga lietiņa, kurai jābūt katra sevi cienoša modes guru rokassomiņā. Jaunākais spiedziens pie pasaules vadošajiem dizaineriem. Ārkartīgi stilīga lietiņa, kurai jābūt katra sevi cienoša modes guru rokassomiņā. Jaunākais spiedziens pie pasaules vadošajiem dizaineriem.
jacky , 02.12.09 10:44
546 4
128

Zirnekļsievietes skūpsts.

Zirnekļsievietes skūpsts.Zirnekļsievietes skūpsts.
Stils&Mode
Decembra Harper`s Bazaar parādījusies fotofantāzija- "Kiss of the Spider Woman". Zirnekļsievietes lomā modele Adina Forizs, fotogrāfs Jonas Bresnan. Decembra Harper`s Bazaar parādījusies fotofantāzija- "Kiss of the Spider Woman". Zirnekļsievietes lomā modele Adina Forizs, fotogrāfs Jonas Bresnan. Decembra Harper`s Bazaar parādījusies fotofantāzija- "Kiss of the Spider Woman". Zirnekļsievietes lomā modele Adina Forizs, fotogrāfs Jonas Bresnan.
LaMariposa , 01.12.09 20:29
201 1
026

 space spray art

space spray artspace spray art
Stils&Mode
  Tie ,kas vell nezina ,kas ir space spray art , tulit centīšos pastāstīt! Space spray art ir maksla ar krāsu baloniņiem ,jeb tauta sauktiem flakoniem . Šajā rāksta es jums parādīšu video kuri jums palidzēs uztaisiit kadu smuku paintingu uz papīra ,vai kartona ,vai jūsu izvēleta priekšmeta ,kurš pēc iespejas butu gludāks ( siena nau...   Tie ,kas vell nezina ,kas ir space spray art , tulit centīšos pastāstīt! Space spray art ir maksla ar krāsu baloniņiem ,jeb tauta sauktiem flakoniem . Šajā rāksta es jums parādīšu video...   Tie ,kas vell nezina ,kas ir space spray art , tulit centīšos pastāstīt! Space spray art ir maksla ar krāsu baloniņiem ,jeb tauta sauktiem flakoniem . ...
Fosilija , 01.12.09 18:35
165 2
132

Alexander McQueen

Alexander McQueenAlexander McQueen
Stils&Mode
Tā ir augstā mode jeb haute couture,kuru dizaineri izmanto lai izteiktu savas domas par sezonas aktualitātēm. Lūdzu šo modi nesalīdziniet ar TERRANOVU !   Tā ir augstā mode jeb haute couture,kuru dizaineri izmanto lai izteiktu savas domas par sezonas aktualitātēm. Lūdzu šo modi nesalīdziniet ar TERRANOVU !   Tā ir augstā mode jeb haute couture,kuru dizaineri izmanto lai izteiktu savas domas par sezonas aktualitātēm. Lūdzu šo modi nesalīdziniet ar TERRANOVU !  
kerli121 , 28.11.09 17:05
224

Fashion shows 2

Fashion shows 2Fashion shows 2
Stils&Mode
http://www.spoki.lv/foto-izlases/Mode/84527 - 1.daļa Bildes ir ņemtas no modes skatēm: Rodarte,Versace,Preen,Giles,Valentino. Man patīk apģērbu kombinācijas.. jauku skatīšanos jums! http://www.spoki.lv/foto-izlases/Mode/84527 - 1.daļa Bildes ir ņemtas no modes skatēm: Rodarte,Versace,Preen,Giles,Valentino. Man patīk apģērbu kombinācijas.. jauku skatīšanos jums! http://www.spoki.lv/foto-izlases/Mode/84527 - 1.daļa Bildes ir ņemtas no modes skatēm: Rodarte,Versace,Preen,Giles,Valentino. Man patīk apģērbu kombinācijas.. jauku...
kerli121 , 28.11.09 13:43
314 6
016

scene\emo no LV !!

scene\emo no LV !!scene\emo no LV !!
Stils&Mode
Ja domājat kad šīs bildes ir no googles nu ķipa FAKE tad jūs maldāties jo gandrīz visas no viņām es pazīstu ;) (visas no Latvijas)!! Un atvainojiet par mazajiem attēliem ;) Ja domājat kad šīs bildes ir no googles nu ķipa FAKE tad jūs maldāties jo gandrīz visas no viņām es pazīstu ;) (visas no Latvijas)!! Un atvainojiet par mazajiem attēliem ;) Ja domājat kad šīs bildes ir no googles nu ķipa FAKE tad jūs maldāties jo gandrīz visas no viņām es pazīstu ;) (visas no Latvijas)!! Un atvainojiet par mazajiem attēliem ;)
Muudzis69 , 26.11.09 16:49
1462