Tad nu, šad tad papētu tetovējumu žurnālus (jā, jā, man patīk, bet vairs neesmu tik ļoti apmāta ar tiem, kopš...nu nav svarīgi) un ievēroju vienu tādu interesantu stilu, varbūt man ne tik ļoti interesē, kas tur tiek tetovēts, bet gan vairāk, kādā stilā. Jo šada veida stils mani sajūsmina arī gleznās utt. Tad nu pavisam neliels ieskats par šo tetovēšanas clubu.

Galvenie mākslinieki ir... Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
1.

Galvenie mākslinieki ir Volko Merschky un Simone Pfaff. Volko ir studējis interjēra dizainu, bet Simone grafisko dizainu, kā arī abi ir piekopuši fotogrāfēšanas mākslu. Viņi atrodas Vācijā, Wurzburg`ā.

Viņu oficiālajā mājas lapā... Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
2. Viņu oficiālajā mājas lapā (raksta beigās) varat aplūkot vairākus viņu darbus. :)
Kad nonākat viņu salonā jūs... Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
3.

Kad nonākat viņu salonā, jūs dodat viņiem pilnīgu brīvību ķermeņa zīmējumam, protams, kā klients jūs varat dot kādu noteiktu tēmu, atslēgas vārdu, dziesmu, vai dzeju, pēc kuras ietekmēsies abi šie mākslinieki un izveidos pilnīgi individuālu tetovējumu tieši Tev.  Sakot ko tieši jūs gribat dizainā, nav īsti viņu stilā.

nbspTetovējumu nosaukums ir... Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
4.

 Tetovējumu nosaukums ir Realistic Trash Polka Tattoo. Tas sastāv no pustoņiem, krāsu pārklājumiem, efekts, kas panākts, ka būtu ar otu pārvilkts pāri, pleķiem, un vecmodīgiem fontiem, kas atbist rakstāmmašīnas rakstam. Kā arī tas ir melnbalts, reizēm ar vienas krāsas akcentēšanu. Attēlo lielākoties galvas kausus un portretus. Pārsvarā tiek tetovēts uz lieliem ķermeņa laukumiem. 

 Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
5.
 Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
6.
 Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
7.
 Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
8.
 Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
9.
 Autors: laim Buena Vista Tattoo Club
10.
1  2