local-stats-pixel fb-conv-api

Karlsonam un Apiņam sezonas pirmie vārti liepājnieku uzvarā pār "Metta/LU"1

"SynotTip" Latvijas futbola virslīgas 4. spēļu kārtu ar uzvaru noslēdza "Liepāja/Mogo", kas izbraukumā ar rezultātu 3:0 apspēlēja "Metta/LU" futbolistus.

Jau mača ievadā spēles favorītiem liepājniekiem piederēja bumbas kontrole, Tamaza Pertijas komandai vairākkārt liekot mājiniekiem sajust briesmu tuvošanos savā soda laukumā. Tomēr pirmajās desmit minūtēs Dāvim Ošam nopietni spēlē iesaistīties nevajadzēja. Pirmā pavisam bīstamā vārtu gūšanas iespēja mača 11. minūtē bija mājiniekiem, kad pretuzbrukumā viens pret vārtsargu nonāca Ņikita Ivanovs, tomēr Krišjānis Zviedris uzbrucēja sitienu atvairīja. Spēles 19. minūtē mača rezultāts bija jāatklāj Artūram Karašauskam, kurš, pēc sieniņas izspēles ar komandas biedru, no vārtu priekšas raidīja sitienu pāri vārtu pārliktnim."Metta/LU" futbolistiem pretinieki bumbu ilgi pieturēt neatļāva, izdarot lielu spiedienu uz spēles rīku pieturošajiem spēlētājiem zaļajās formās.

Puslaika otrajā pusē kurzemnieki izniekoja vairākas vārtu gūšanas iespējas. Pēc viena no šādiem momentiem kritiku no savas komandas trenera saņēma Kristers Tobers, kura vietā pēc neveiksmīgās epizodes tika sūtīts Ģirts Karlsons. Sākoties pēdējām piecām minūtēm pirmajā mača daļā, bīstamu sitienu izdarīja Keita, bet rīdziniekus kārtējo reizi glāba vārtsargs Ošs. Pirms došanās uz ģērbtuvēm "Liepājai/Mogo" izdevās atklāt spēles rezultātu, kad viesu komandai izdevās pārsteigt Andra Riherta padotos pretuzbrukumā. Verners Apiņš no labā flanga ar centrējumu nolika bumbu uz kājas Karašauskam, kurš trieca bumbu vārtu tīklā, ļaujot "Liepājai/Mogo" panākt 1:0.

Otrajā puslaikā abas komandas sāka ar uzbrukumiem caur flangiem, kad vienībām izdevās izkārtot stūra sitienus. Ja "Metta/LU" vienības standarta situācija beidzās bez rezultāta, tad liepājniekiem savu momentu realizēt izdevās. Soda laukumā nonākušo bumbu ar lielu spēku sita Ģirts Karlsons, liekot otro reizi mačā kapitulēt pretinieku vārtsargam - rezultāts 2:0 par labu liepājniekiem. Pie tā viesu komanda neapstājās un savus pirmos vārtus "Liepājas/Mogo" rindās guva Verners Apiņš, kurš ar galvu ievirzīja bumbu vārtos, sasniedzot rezultātu 3:0.

Tamazs Pertija ar arī pēc trīs vārtu pārsvara iegūšanas vēlējās palielināt rezultāta starpību, ar savu pēdējo spēlētāju maiņu aizsargu Aleksi Zarati nomainot pret uzbrucēju Kristapu Grebi. Noslēdzošajās desmit minūtēs mājinieki centās gūt vismaz goda vārtus, tomēr Renāra Varslavāna un Ivanova centieni raidīt bumbu vārtu četrstūrī nebija sekmīgi. Divas minūtes pirms mača noslēguma Karašausks varēja vēl vairāk nostiprināties Virslīgas bombardieru tabulas līderpozīcijā, taču "Liepājas/Mogo" kapteinis izrāvienu pret Oša sargātajiem vārtiem nespēja noslēgt ar vārtu guvumu, raidot bumbu garām vārtu tālajam stabam. Divas sekundes pirms mača beigām bīstami ar galvu bumbu uzsita Karlsons, tomēr mača rezultāts nemainījās. Līdz ar to spēle beidzās ar rezultātu 3:0.

Virslīgas 5. spēļu kārtā "Liepāja/Mogo" savā laukumā samēros spēkus ar "Jelgavu", savukārt pie pirmajiem punktiem tiks "Metta/LU" vai "Valmiera Glass/ViA", kuras aizvadīs savstarpējo cīņu.

Metta/LU - Liepāja/Mogo 0:3 (0:1)

Vārti : Karašausks 45', Karlsons 55', Apiņš 66'
Brīdinājumi : Emsis
Metta/LU : Ošs, Strods (Birka 63'), Ševaļovs, Gulbis, Seriba, Emsis, Fazili (Ozoliņš 46'), Fjodorovs (Varslavāns 69'), Džamulatinovs,Šibass, Ivanovs
Liepāja/Mogo : Zviedris, Keita, Zarate (Grebis 69'), Negro, Kozlovs, Strumia, Tobers (Karlsons 38'), Ikaunieks, Apiņš, Toress (Hmizs 59'), Karašausks

0/2000
Es vispār skatos futbolu, bet LV futbolu man nepatīk sjatīties. Sekoju tikai rezultātiem.. +