local-stats-pixel fb-conv-api

D.Ikauniekam divi vārti, FK Liepāja pārliecinoši uzvar Jūrmalas ''Spar1

Spēles rezultāts tika atklāts jau mača 6. minūtē, kad jūrmalnieku aizsargs Ingus Šlampe izklupienā mēģināja pārtvert Dāvim Ikauniekam adresēto piespēli soda laukumā, taču bumba nonāca pie „Liepājas” komandas uzbrucēja, kurš sita precīzi – 1:0. Pēc ielaistajiem vārtiem „Spartaks” aktivizējās un 16. minūtē pussargs Jevgeņijs Kazačoks ar lielisku tālsitienu pārsteidza liepājnieku vārtsargu Raivo Varažinski – 1:1. Spēles 35. minūtē „Liepājai” tomēr izdevās atgūt vadību, kad pretinieku soda laukumā ar Frančesko Vivakvu izrēķinājās Ikaunieks, panākot 2:1. Aizritēja vien pāris minūtes un liepājnieki palielināja pārsvaru pēc lieliski izpildīta Dmitrija Hmiza soda sitiena, kuru nespēja atvairīt vārtsargs Pāvels Davidovs – 3:1. Lai gan iepriekšējās spēlēs liepājnieki divreiz bija izsējuši iekrāto pārsvaru, šoreiz tas nenotika, turklāt 81. minūtē Raivis Andris Jurkovskis sešas minūtes pēc uznākšanas laukumā uz maiņu panāca 4:1.