Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
28
346

Laba diena, rīts vai vakars viss tāpat ir viens liels čakars!
Pēc virsraksta jau var noprast, par kādu ģēlu būs raksts, bet es netaisos nevienu slavināt!

Moderators ir tas pats, kas sētnieks, jūs jau zināt, kas ir sētnieks, viņš dara tos darbus, kurus nevienam negribas darīt, atšķirība ir tāda, ka sētniekam izmaksā algu. Spokos, Moderators tāpat, kā sētnieks dara visus netīros darbus, kurus arī neviens cits negrib darīt, kā piemēru ņemšu rakstu sūdzēšanu, Moderators nosūdz visus rakstus, kuros ir ielaistas ļoti muļķīgas kļūdas, bet es nesaprotu, nahujam viņš viņus nosūdz, ja viņam pat nepasaka 'paldies'!
Tad vēl ir viena lieta par kuru gribu nedaudz padiskutēt, Mods nosūdz rakstu, kur atrod viņuprāt ielaistu kļudu un tad atnāk vēstule, ka problēma netika konstatēta, tad vēl labotājs mēdz nepateikt, kapēc nav nekādu problēmu un Mods tad lauza galvu, ko viņš ATKAL ir izdarijis nepareizi, vai arī raksta labotājam, kāpēc tas ir fufelis... labotājs protams neatbild un tad vispār ir anusā (stāstu arī no pieredzes, iesaku labotājiem, ja mods atsūta vēstuli, vismaz atbildi ar 'ej dirst' nevis ignorē, tas drausmīgi krīt uz nerviem... tas attiecas arī uz Tevi KALEN, nekā personīga, tad man neatliek nekas cits, kā vien trobelēt citu Redaktoru vai Adminu) labākais ir tas, ja kāds Moderators nosūdz citu Moderatoru par kaut kādiem sīkumiem, tas sūdzētājs uzreiz, pēc savām domām kļūst par krutāko veci pagalmā, kas arī ir neiedomājami kaitinoši!

Tad ir tāda lieta kā Moderatoru privilēģijas, kuras nav diezko daudz, jo pienākumu ir daudz, bet privilēģiju maz, kopš kārtējiem Spokiem.lv jaunumiem, Moderators arvien vairāk un vairāk sāk kļūt par Žurnālistu, jo Moderatora vienīgā īpašā privilēģija ir Moderatora medaļa, jo tagad jau visi citi lohi sākot no 10. līmeņa var dot Dienas domu un Dienas joka medaļas, kas Modu drīz padarīs par fakiniem Žurnālistiem, esmu secinājis, ka Žurnālists sāk kļūt par Moderatoru, tikai Žurnālistam nav jāsūdz visi mēsli, kurus nosūdz Modi.

Tagad pastāstīšu, ko es pats domāju par Moderatoriem, protams es saprotu, ka bez sētniekiem nevar iztikt, tāpat kā Spokos bez Moderatoriem, jo ja nebūtu Modu, tad Spoki būtu viens liels bardaks, bet arī Modi mēdz darīt visādus sūdus, vai arī neko nedarīt, jo kā, kāds Redaktors paņem kādu Žurnālistu par Modu sākās lekcija, kas Modam jādara un kas nav, tad to Žurnālistu ieceļ par Modu, bet viņš ņihuja neko nedara un tajā pašā mirklī Redaktors nožēlo, ka pieņēmis par Modu kaut kādu pimpausi kurš neko nedara.
Tāpēc izdarīju secinājumus un sapratu, lai visiem padarītu dzīvi vieglāku Modus nahuj nevajag, lai citiem viņi nebūtu jāvaktē.
Un ja kāds Tev piedāvā kļūt par Modu man ir sagatavotas divas atbildes kā vajadzētu atbildēt.
Pirmā atbilde: Pašol nahuy suka, nahuj to modu.
Otrā atbilde: Idi nahuy ar savu modu, tīrat paši savus mēslus.
Ja vēlaties, lai kāds labo visus tizlos rakstus, vismaz atalgojiet Modus, kuri savu darbu arī dara, kau ar 10 cepumiem par vienu sūdzību, ja vien tas nav par daudz prasīts...
Ko es varētu novēlēt visai Spoku administrācijai: Lai jums vigla dzīve, un nepiesieniet savus darbus citiem, labāk tīrat paši visus savus mēslus.
Jauku dienu

 Autors: Ciema Sensejs Spoki.lv administrācija! (Moderators)
1.
Izmantotie avoti:
http://Sukasvisinahuj
28
346

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [179]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Briežu Pačuha avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Moderatora favorīts
  Briežu Pačuha 02.07.17 13:00
 
20
0

Gļukus agrāk sekmīgi medīja redi un admini.

Manuprāt, ar moda dalību administrēšanā ir tāpat kā ar kulītes dalību dzimumaktā - kaut kur blakus šūpojas, bet procesā nepiedalās.

spoku dienas joks

Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 02.07.17 15:37
 
18
2

Kad es biju moderators, man parasti redi un admini atbildēja par to, kāpēc ir fufeļi, parasti atbildēja normāli, bet tad bija arī Kalens ar savām pasīvi agresīvajām atbildēm (Nafig to čali!)

Ja es pareizi atceros, tad tevis paša nemaz nebija kopējajā administrācijas čatā. Tā ir baigi labā štelle, pilns ar lieliskiem cilvēkiem, izņemot Kalenu (nafig to čali!)   

spoku dienas joks

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 01.07.17 18:58
 
15
0

Pēdējos gados šķiet, spokos ielikt kādu rakstu ir pārāk liels čakars, ka es no tā visa atturos..     Savulaik man pat ir bijušas domstarpības ar adminiem par vienkāršu boobies bilžu rakstu        

IzzySide avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrs
  IzzySide 02.07.17 13:18
 
16
2

Nu... Arī man ir ko teikt.

Arī es esmu bijis visu sūdaino rakstu sūdzētājs. Man tas sākās no tā, ka fucking atvēru to Jacky vēstuli. Tagad domāju... na*ujam?

Pieteicos par modu pie Zviedrietes. Viņa man izstāstīja visu kas manos pienākumos, taču laikam aizmirsa pastāstīt, ka tiesību tik pat kā nav + vēl admini tev dirš visrsū, ka ka tu bļeģ sūdzēt ņihu*ā nemāki.

Pagāja nedēļa, divas - es sāku domāt, kās par na*uj? Es sūdzu rakstus kuros ir kļūdas, bet man vienkārši rindā nāk fufeļi, jo redz stila kļūas nelabojam, tādas kļūdas vairs neizskatām, būtībā rodas priekštats. na*ujā tos modus vajag, ja kļūdas neizskata?

tad es sāku aizdomāties par nedēļas statistikām... Dažam labam modam ne no kurienes pie 100 ja pat ne vairāk sūdzību (Bez fufeļiem). Un atklājās realitāte, ka vienkārši tie modi sūdz visu, kas kustās. Respektīvi apgrūtinot gan savu, gan adminu dzīvi.

Un tieši tā.... na*uj tad viņus vajag?

#ATLAISTMODUS 

spoku dienas doma

KatHunter avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joksMedaļa Nostradams
  KatHunter 02.07.17 15:31
 
12
0

Ja jau šāda attieksme no administrācijas tad varbūt vispār pametam šo lapu un lai admini vārās savā marinādē!   

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 01.07.17 18:46
 
20
8

Aizmirsi pieminēt, ka moderatoru privilēģija ir lielāks ''domu'' un ''joku'' skaits kā arī ekskluzīvs čats, jauni draugi, labāka lietu izpratne par dažādām sistēmām, labākas zināšanas par latviešu valodu, bezmaksas kino apmeklējumi un citas aktivitātes, kas visiem adminsitrācijas darbiniekiem tiek uzsauktas no tvnet puses, tā kā ''Pašol na*uy suka''  

spoku dienas doma

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 01.07.17 18:43
 
11
0

"[..] visi citi lohi sākot no 10. līmeņa [..]" Paldies, esmu viena no viņiem

Es jau kopš moderatora statusa izveidošanas nesaprotu, kam tas vajadzīgs - to taču dara arī žurnālisti, vai tad ne? Nu, piemēram, nosūdz rakstus, kuros kaut kas nav, kā vajag. Ja agrāk teica, ka admina statuss ir krāniņa pagarinātājs (dažiem varbūt arī bija), kam man bija grūti piekrist, tad moda statuss toč tāds ir...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.07.17 19:37
 
12
1

Mods nosūdz rakstu, kur atrod viņuprāt ielaistu kļudu

Elementāri pareizrakstības kļūdu? Tās es tāpat bez jebkādām privilēģijām metu rakstu autoriem uz PM. Ja uzraksta, kas un kā un kur tieši jāpalabo, tad parasti autors pats izlabo pēc norādes. Īpaši gadījumi - ja 2 nedēļas vai cik tur pagājušas un vairs labot autors pats nevarot.

Par to, ka nosūdzot admins neatbild - nu parasti man atbild, ja adekvāti līdzi sūdzībai uzrakstu arī jautājumu no sērijas "Vai drīkst tāda lieta būt vai arī ne un kur ir robeža?". Arī minētais Kalens - ja sākumā uz maniem publiskajiem jautājumiem atbildēja stipri lecīgi (es nez, varbūt mani kā ne tik augsta līmeņa spoku neatpazina), tad beigās esmu uz jautājumiem saņēmis arī sakarīgas atbildes un paskaidrojumus no viņa, tā ka runāt adekvāti spēt viņš spēj, ja grib, tik jāprasa detalizēti uzreiz sūdzībā, nevis post factum "pirms x stundām tur bija tāda lieta ..". Lai pie viena viss izdarīts. Ja nebūs atbildējis - nu varēsi nākamajam adminam atsaukties, ka "tas tur neatbildēja par jautājumu, bet gribu zināt..". Pie 20. atsaukšanās arī pārējie sapratīs, ka problēma pastāv.

sākās lekcija, kas Modam jādara un kas nav

Vai tad tas ir slikti? Esmu pats savai zināšanai aktīvi meklējis un adminiem prasījis smalkāku informāciju par to, ko ir vērts vispār sūdzēt un ko ne. 

Ja tas būtu publiski rakstītā formā, nesen atjaunots - ar prieku izlasītu. Pieņemu, ka daļa nemaz nezina smalkumus, pie tam izskatās, ka autors vienkārši nav smalki painformēts par visiem robežgadījumiem. To vajadzētu kaut kur izlikt ar piemēriem, lai nav tādu pārpratumu, kad cilvēks cenšas, bet vajadzīgo informāciju nesaņem. Pat ja autoram atbildēs privāti, tad 10 citiem būs tie paši jautājumi agrāk vai vēlāk.

Un vispār - Sensej, Tu taču normāls čalis liecies - un pilnmēness tikai pēc nedēļas būs. Laikam kaut kas stipri ZB.

spoku dienas doma

Dr. Freeman avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Dr. Freeman 02.07.17 11:14
 
11
0

Visi ir vienlīdzīgi, bet daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Dzīvē nekas jau nemainās. Tāpēc arī notiek revolūcijas.

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 01.07.17 18:41
 
13
5

, bet arī Modi mēdz darīt visādus sūdus, -piemēram, uzvedās spoku čatā kā mežoņi no krātiņa izlaisti... Savā rakstā piemirsi pastāstīt par to, ka pats neesi labākais paraugs... Un, savukārt, par tiem sliktajiem "labotājiem, kas neatbildi" -vai tiešam visi redadmini tādi ir? Un vai nevar būt tā, ka neatbild, jo pats uzvedies ne sevišķi pieklājīgi?

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 09.07.17 17:20
 
8
0

atbildot uz TheFirst komentāru " nepārspīlē. adminstrāciju melnu neredzu, bet ... " Man nepatīk nest gaismā senus notikumus, noslēpumus utt., bet pirms saskati citu acīs skabargu, paskaties pats uz sevi...Kamēr biji mods ļoti skaisti pārkāpi noteikumus, kurus kā modam bija jāzin publicējot rakstus ar referāļiem, betting utt. Un ja tiešām bija ar Kalenu tā kā tagad pasniedz - ne jau angry raksti ir risinājums. Tev tad tajā laikā bija jārunā ar Jacky, Evitu utt. Un tas, ka Kalens praktiski vienmēr uzvar -cik nu es esmu spokos viņš ir uzvarējis 1 vai 2 megas, pāris izsoles un pāris mazos konkursus. Vai tas ir praktiski viss?

 

Un par to acu atvēršanos -interesanta sakarība. Lielākoties acis atverās tiem, kas kā modi savu darbu darīja sūdīgi - nepildīja normu, taisīja tonnu ar fufeļiem, jo pat nepacentās ielāgot noteikumus, paši neievēroja noteikumus, darīja lietas, kuras jebkurā kolektīvā tiktu uzskatītas par neētiskām...

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 01.07.17 20:02
 
13
5

Tu šo drāmu uzbūri tā, ka it kā kādam par to maksātu.  Brīvprātīga nodarbe, ko katrs pats izvēlas. Vienam hobijs, citam laika kavēklis.

Ja ir sāpe uz sirds, tad vērsies pie Tvnet darbiniekiem, kas izskatīs un uzklausīs Tavu un citu nepatiku. 

Jauku vakaru!

spoku dienas doma

abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārs
  abolzinis 01.07.17 19:10
 
9
2

"Moderators ir tas pats, kas sētnieks, jūs jau zināt, kas ir sētnieks, viņš dara tos darbus, kurus nevienam negribas darīt, atšķirība ir tāda, ka sētniekam izmaksā algu." - tieši šī te vienkāršā iemesla dēļ es pieklājīgi atteicos no piedāvājuma kļūt par sētn... ē, atvainojos, moderatoru.

Un vēl moderatoram ir tas varenpatīkamais pienākums kušināt bļaustekļus, riebekļus un virtuālos kaušļus, reizēm pašam virtuāli atraujoties pa snuķi.

Paldies, es vairs to nevēlos.    

edis861 avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa SviestmaizeMedaļa Masons
  edis861 10.07.17 00:21
 
7
0

Mjā... Palasot komentus diez cik labs iespaids neradās... Man arī Jacky atsūtīja vēstuli,  ka varu modam pieteikties, bet zināmā mērā noignorēju... Piedod... Protams, tas nenozīmē, ka nedomāju par to. Apsvēru un sapratu, ka fiziski man nav laika ar to ņemties. Un palasot šeit komentārus- pagaidām tas manu izvēli tikai apstiprina, kā pareizo variantu...  

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 01.07.17 18:55
 
7
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Es nerunāju administrācijas, bet savā vārdā -... " First of all - visiem lietotājiem būtu jābūt iespējai uzzināt par " dažādas fīčas, kuras žurnālisti ne vienmēr iedomājās". Nav normāli, ka joprojām, lai saprastu what went wrong, ir jāmeklē jacky rakstos vai starp noteikumu daudzajām izmaiņām. Kāds no administracijas taču varētu to savest kārtība, ja jau ir tik daudz dažādu pakāpju.

Otrkārt, šis viss kļuva jo īpaši smieklīgs, kad it kā ir tik daudz dažādu līmeņu, kad roka roku mazgā, bet paši negrib ievērot nekādus noteikumus. Piemēram, kaut kādu kopēju politiku, kam dot medaļas utt.

Bet ok, tā ir mana personīgā sāpe. Vienmēr tā ir bijis, ka tiem, kas ir administrācijā pa lielām šaibām viss šķiet baigi ok, vienmēr ir tādi, kam tas nepatīk, un vienmēr ir tādi, kas saka, ko domā, un par to tiek administrācijas vārdā kopistiski nolinčoti

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.07.17 00:08
 
9
3

Neviens ar varu neliek pieņemt šo statusu.

Tas ir kā pieteikties uz darbu, kas nepatīk un sūdzēties cik visi ir lieli s*di.

So...nepatīk smilšu kastes noteikumi, ņem savu lāpstiņu, spainīti un puņķaino degunu, un dodies meklēt citu vietu, kur izpausties.

spoku dienas doma

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Sertificēts spoks
  Ghost Whisperer 08.07.17 23:31
 
6
0

Es arī biju mods (lai gan online tikai uz 4dienām , laikam, bet tomēr biju). Jā... Attieksme, vismaz pret mani, bija pozitīva un visi redaktori atrakstīja atpakaļ kāpēc tā nav kļūda, bet nedaudz piekrītu arī tev, jo ir izveidotas tik daudz kategorijas un tu nespēj saprast, ko vari labot un ko ne - kad video ir orgi un kad tie jāliek pie "LV youtuberiem".

Bet nav jau arī tik atpalikusi tā spoku administrācija un vajadzētu jau ar visiem pa labam, vai vismaz privāti (kaut vai ar džekiju vai ... Ev1tu).

spoku dienas doma

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 09.07.17 15:36
 
8
2

atbildot uz TheFirst komentāru " pačeko sīkāk pēdējos mega konkursu top 5 &nb... " Tu piemirsti vienu ļoti vērtīgu lietu - kas parasti ir administrācijā jo īpaši sākot ar adminiem? Tie, kas lieto visaktīvāk portālu. Tātad tie, kam būs lielākais sekotāju skaits, tātad tie, kas zin, kuri raksti tautai patīk vislabāk, tātad  tie, kas ir zin vai nojauš, kad online būs visvairāk tauta. A,SA,BA,R vai M burtiņs pie profila negarantē uzvaru konkursā. To garantē vai cerības rada sajēga saprast ko un kad cilvēki grib redzēt... Rēķini ja gribi uzvarēt megā ar pāris 4k+ rakstiem, nemaz nerunājot par spēļu rakstiem nepietiks. Nedēļā vajag vismaz 100k. Protams, var nepatikt tā paša agura rakstu tematika, bet viņš, kaķūns, Kalens un citi, kas parasti ir topu augšās liek to, ko redz ka citi lasa...Neteiktu ka daļa tavu populārako rakstu ir diži mazāk "dzelteni". Iemācies, taču redzēt otru pusi. Savādak kopš "aizgāji" no modiem administrāciju redzi tikai melnu, tāpat, kā senos laikos FFtv redzēji tikai baltu un nespēji uzklausīt nekādu kritiku. Lai būtu pilnīgs viedoklis ir jāspēj redzēt un saprast abas monētas puses...

Senču Lācis avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa LācītisMedaļa Gada spoks 2014
  Senču Lācis 02.07.17 17:37
 
8
2

atbildot uz Aleksa52 komentāru "Spoki.lv pelna no reklāmām. Uz alikācijas  ... " "Uz aplikācijas nevar izsekot reklāmām tā, kā gribētos."

yeeeaa, raaaait, zeme arī ir plakana un chemtraili ir reāla lieta, kā arī Kenedijs dzīvo Havaju salās.

Gan jau vienkārši vajadzība pēc app ir mazāka, nekā vēlme tajā ieguldīt, jo tas nenesīs ievērojamu peļņu, jo m versija ir diezgan op un tajā izskatās, ka jau ir ieguldīts.

spoku dienas doma

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 01.07.17 19:07
 
6
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Par tavu First of all - nevajag aizmirst, ka i... " Nu bet kā jau raksta Sensejs - tagad, kad to var visi - who cares? Medaļu skaits? Nu varbūt kādam tas arī ir motivātors. Man viedoklis gan tad, kad pati to darīju, gan tagad - ņemot vērā, ka tas ir brīvprātīgi, administrācijā būtu jābūt cilvēkiem, kas vēlas portālu padarīt par labāku vietu visiem, nevis kaut kādu labumu dēļ vai varas izpausmju demonstrēšanai. Izbaudot komunikāciju ar pašreizējiem administrācijas cilvēkiem, man ir skaidrs, ka ir ļooooooti maz tādu cilvēku starp jums šobrīd.

O, super, mani pieskaitīji pie tiem, kas esot statusā tjipa darījuši sūdus, nais.

Kopēja nolinčošana ir gan Pati ik pa laikam izbaudu uz savas ādas. Tā tas ir bijis vienmēr. Un motīvi katram savi - kurš kādam pielien, kurš cenšas turēties kolektīvā.

Es kā pieaudzis cilvēks saprotu, ka tas viss ir smieklīgi Jā, arī tas, ka mēs par to visu tik ļoti iespringstam (tai skaitā es).

« 1  2  3  4  5 »