Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
310

Ir pagājusi nedēļa, kopš piereģistrējos spoki.lv
Jau pirmajās dienās man tika piešķirts Žurnālista statuss, bet vakar kļuvu par moderatoru.. tāda savāda un patīkama sajūta, kad tiec novērtēts vēl neiepazīts.
Šodien no rīta pamodos un biju 8. līmenī. Ieliku rakstu, kas nopublicējās nesmukā formātā un izdzēsu, kas mani atsvieda atpakaļ - līmeni zemāk. Nezināšana un stulbums. Bet tas nekas, jo rakstu daudz un nekas mani neapturēs šodien sasniegt šo līmeni no jauna.
Vakarnakt zem mana raksta notika filozofiskas pārdomas, saņēmu arī vēstuli ar tikpat filozofiskām pārdomām. Patīkami likt cilvēkiem aizdomāties un rosināt diskusijas..
Mani tālākie mērķi vēl paliek neskaidri. Es turpināšu rakstīt gan šeit, gan savā blogā (vxxvme.tumblr.com).. ceru rīt saņemt arī Aģenta medaļu..
Kopumā esmu apmierināta ar to, ka esmu šeit. Auditorija arī pietiekama, vismaz zini, ka kāds lasa. Nevis burto savos pierakstos..

Šodien cenšos norobežoties no virtuālās pasaules un vairāk laika veltīt mācībām un domām. Īsti nesanāk.. ir vilinoši rakstīt.

Ak, atcerējos kāds prieks bija saņemt pirmās medaļas. Gribu tā turpināt.
P.s. šodien manam vienam no mīļākajiem autoriem (dzejas) dzimšanas diena! Raksts par vienu dzejas krājumu atrodams manā profilā - Erotika (bez 18+)

 Autors: vxxvme Nedēļa spokos
1.
 Autors: vxxvme Nedēļa spokos
2.
 Autors: vxxvme Nedēļa spokos
3.
11
310

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [29]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
pankeeik avatars
Medaļa StudentsMedaļa Dienas domaMedaļa Sponsora favorīts
  pankeeik 14.01.17 13:22  
 
18
0
kā var nedēļas laikā iegūt moderatoru???????

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.01.17 12:59  
 
12
2

"atzīmējiet tikai svarīgo" meme atsauca atmiņā: http://cdn.webfail.com/upl/img/2f5d3a85cfa/post2.jpg

kas tur tik svarīgs iekrāsots?

vxxvme avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa PirmavotsMedaļa Aģents 0/7
  vxxvme 14.01.17 13:26  
 
10
0
atbildot uz Peliite12 komentāru " kā var nedēļas laikā iegūt moderatoru??... "Rakstot. Kvalitatīvi un uzrunājoši. (Vismaz man tā šķiet, un, nē, tas netiek teikts ar augstprātību) Nezinu, pati biju patīkami pārsteigta. Man nav neviena raksta, kas nebūtu sorgs.
fakingsons avatars
Medaļa BestsellersSpēja OriģinālautorsMedaļa Apokalipse
  fakingsons 14.01.17 15:57
 
10
0

..paveikts daudz, bet uzrakstīs par to tā galīgi švaki   

KALENS avatars
Medaļa Troll killerMedaļa ĢenerālisMedaļa Gremlins
  KALENS 14.01.17 12:34
 
11
2

  

KALENS avatars
Medaļa Troll killerMedaļa ĢenerālisMedaļa Gremlins
  KALENS 14.01.17 16:06
 
9
0

atbildot uz fakingsons komentāru " ..paveikts daudz, bet uzrakstīs par to ... " Izrādi savu literāro dominanci?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.01.17 15:53
 
8
0

atbildot uz arvislacis komentāru " Apsveicu ar Tavu pirmo nedēļu spokos, tiešām ... " Bet ja raksts atbilst sorga noteikumiem, tas būtu diezgan muļķīgi nelikt to par sorgu. Kā arī nevar tā: ''ak, manuprāt šim rakstam kaut kas pietrūkst, tādēļ es viņam nedotu sorga statusu'' Tāpēc jau ir noteikumi, lai nevajadzētu katram to uz sajūtām darīt. Ja sorga noteikumiem atbilst, tad kur vēl problēma    

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa NastijsMedaļa Dienas domaMedaļa Fraktālis
  Sasha Aleksandrs 14.01.17 14:41
 
12
4

atbildot uz marlboro komentāru " - par to vatņiku daiktu 2. bildē &... " Kāds sakars rakstam ar to daiktu ???  Sēdies !  Mīnus Divi !   

arvislacis avatars
Spēja OriģinālautorsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Fledermausis
  arvislacis 14.01.17 16:32
 
8
0

atbildot uz mellom komentāru " Daļēji Tev piekrītu, taču šis teikums gan ir ... " Diezgan sen neesmu aktīvi izmantojis spokiem.lv portālu un diez vai arī tagad tam pārāk sanāktu laiks, bet vismaz senāk bieži vien bija daudzi tādi raksti, kuros saturs 1:1 ir nokopēts no kādas citas latviešu vietnes un autors pat uz to nav sniedzis avotu vai jebkādi citādi atsaucies. Varbūt pašlaik cilvēki ir kļuvuši prātīgāki un šis ir mainījies.

Jā, Tev taisnība un tam arī piekrītu, ka viens admins varētu tādā gadījumā rakstam piešķirt vienu statusu, bet otrs -pavisam citu, domāju, ka pat tādā gadījumā, ja viņi balstītos uz esošajiem noteikumiem, jo esošie noteikumi tomēr pieļauj atkāpes gadījumos, ja ievietotais saturs/attēli nav pietiekami kvalitatīvi utml. Bet faktisi par to visu arī ir šie mani komentāri - par subjektīvo viedokli..., nezinu, iespējams vienkāršākais problēmas risinājums būtu stingrāku noteikumu ieviešana, bet, kā jau Tu minēji, ne par to ir šis stāsts.

vxxvme avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa PirmavotsMedaļa Aģents 0/7
  vxxvme 14.01.17 13:00  
 
10
3
atbildot uz marlboro komentāru " - par to vatņiku daiktu 2. bildē &... "Ehh. Visiem jau izdabāt nevar. Un citu ceļu izvēlēties arī ne
Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa NastijsMedaļa Dienas domaMedaļa Fraktālis
  Sasha Aleksandrs 14.01.17 17:50
 
11
4

atbildot uz Anna Smeltere komentāru "Izņēmu psrs atmiņu. Kļùda no manas puses, ko no... " Nebija nekāda kļūda ! Savu vēsturi nedrīkstam ne noliegt, ne aizmirst, tieši otrādi,  sava vēsture vienmēr ir jāpatur prātā lai nepieļaitu ka tā atkārtojas...

vxxvme avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa PirmavotsMedaļa Aģents 0/7
  vxxvme 14.01.17 17:32
 
8
1

atbildot uz ezkins komentāru " 3x padomaa, pirms cep miinusus....  ... " Viss taču ok. saprotams, ka cilvēkiem nepatīk tāda veida bildes, kas ir kā atgādinājums par 9. maiju un citiem tāda veida notikumiem.

ezkins avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Betmens
  ezkins 14.01.17 17:31
 
11
4

atbildot uz marlboro komentāru " - par to vatņiku daiktu 2. bildē &... " 3x padomaa, pirms cep miinusus....   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.01.17 12:39
 
9
2

Perfekti.

arvislacis avatars
Spēja OriģinālautorsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Fledermausis
  arvislacis 14.01.17 15:40
 
7
0

atbildot uz Anna Smeltere komentāru "Rakstot. Kvalitatīvi un uzrunājoši. (Vismaz man... " Apsveicu ar Tavu pirmo nedēļu spokos, tiešām daudz esi sasniegusi un novēlu arī tā turpināt, lai izdodas! Praktiski visi no Taviem publicētājiem rakstiem ir kvalitatīvi un daudzos arī izteiktas interesantas atziņas, kas, kā jau redzēji, raisa pārdomas un idejas arī citos. Līdzīgi varu teikt arī par Tavu Tumblr emuāru, kurā Tavi darbi, paveiktais, manuprāt, ir atspoguļots vēl labāk un krāšņāk, tiešām patīkami.

Bet tajā pašā laikā arī neliela kritika no manas puses (pārāk neņem vērā, jo kritika tomēr jāuztver pozitīvi ) - neuzskatu, ka lietojot teikumu "Man nav neviena raksta, kas nebūtu sorgs." Tu īpaši vari argumentēt vai izcelt savu darbu kvalitāti. Kādēļ? Jo šo statusu Tu izvēlies pats, veicot rakstu publicēšanu. Protams, ja gala rezultāts neatbilst kvalitātes minimumam, tad kādam citam spokiem.lv administrācijas lietotājam iespējams rakstam noņemt "superorģinālā" raksta statusu, taču lielā mērā, tas ko gribēju pateikt, tas atkarīgs no paša autora un viņa standartiem par to, kas ir oriģināls un superoriģināls raksts. Es, piemēram, savus rakstus neatzīmēju kā superoriģinālus, lai gan, šķiet, to varētu darīt, ņemot vērā to, ka visu saturu tomēr esmu rakstījis pats, nevis 1:1 tulkojis vai citādi ņēmis no citiem avotiem. Es to nedaru, jo vienkārši tos neuzskatu par tik kvalitatīviem un arī man nav nepieciešami nekādi papildus ieguvumi vai priekšrocības no tā, ka kāds no maniem rakstiem varētu būt superoriģināls. Katrā ziņā tas ir atkarīgs no katra paša un iekšējiem standartiem... Un ja pilnīgi atklāti un patiesi, tad šim Tavam rakstam es pats visticamāk nepiešķirtu superoriģinālā raksta statusu, jo, kaut kas tomēr pietrūkst..., tikai grūti pateikt kas. Lai vai kā, tās ir tikai manas domas un neņem pārāk vērā.

vxxvme avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa PirmavotsMedaļa Aģents 0/7
  vxxvme 14.01.17 13:47  
 
7
0
atbildot uz Tēvocis Sems komentāru "   https://www.youtube.com/wat... "Haha, biju jau aizmirsusi par šādu pasākumu
Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 14.01.17 13:46
 
6
0

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.01.17 16:24
 
6
0

atbildot uz arvislacis komentāru " Daļēji tā varbūt ir, atkarīgs no interpretāci... " Daļēji Tev piekrītu, taču šis teikums gan ir aplams: '' bet savukārt otri atkal tos diezgan ignorē, piemēram, neievērojot autortiesību noteikumus utml'', jo autortiesību noteikumi tiek ievēroti.

Ja runāt par šo teikumu: ''Jebkurā gadījumā noteikumi ir labi, lai uz tiem atsauktos, taču tie neparāda un nevar noteikt katra mersonīgos morāles principus un iekšējos standartus.'' tad kas būtu, ja piemēram katrs admins vadītos pēc savām sajūtām pie orgu/sorgu statusu piešķiršanas vai noņemšanas? Būtu nevienlīdzība. Viens admins par rakstu iedotu sorga statusu, bet cits admins tieši par to rakstu neiedotu sorga statusu. Juceklis sanāktu. Šajā konkrētajā orgu/sorgu gadījumā noteikums ir vajadzīgs. 

Protams, nevienmēr vajag vadīties tikai pēc noteikumiem, vajag arī mazliet cilvēcības un saprāta. Tas jau ir cits stāsts.

fakingsons avatars
Medaļa BestsellersSpēja OriģinālautorsMedaļa Apokalipse
  fakingsons 14.01.17 16:08
 
6
0

atbildot uz KALENS komentāru " Izrādi savu literāro dominanci? " ..nē, es tikai izsaku savu viedokli     

vxxvme avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa PirmavotsMedaļa Aģents 0/7
  vxxvme 14.01.17 14:46  
 
6
0
atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Kāds sakars rakstam ar to daiktu ???  Sē... "Izņēmu psrs atmiņu. Kļùda no manas puses, ko novērsu (Nepropagandēju vēstures pieminekļus, kas atgādina ne tik labus laikus)