Čau,spoki! Spēles kuras mirkļa vājumā,vai prāta aptumsumā esmu nopircis un izspēlējis. Cilvēki ir dažādi,tāpat kā viņu viedokļi un gaumes,šeit izsaku tikai savas domas par konkrētajām spēlēm.Ja jums patiks mans rakstīšanas stils un raksts kā tāds,tad kaut kad ievietošu to kādas spēles noteikti vajadzētu nopirkt. Ar ko padalīties man ir daudz. Jauku vakaru!

 Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
1.  
nbspPaņem dzelzs zāģīti un... Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
2.

 

Paņem dzelzs zāģīti un nozāģē sev kāju... Nē,te tāda prieka nebūs. Ļoti vienmuļa spēle ar drausmīgu vadāmību. Tu vari paņemt no zemes jau iepriekš sagatavotus priekšmetus kā piemēram koka starpliku ar kuru nevar nosist,bet var saraut skabargas,metāla trubu kas kalpos tev pavisam īsu brīdi,koltu (nemaz neceri,ka visus varēsi viegli apšaut) patronas ir tik maz,ka nav vērts to staipīt līdzi,turklāt tēmēšana ir zem katras kritikas,manekena kāju (WTF?) un vēl pāris štruntus. Kur gaidītās šausmas un grūtās "golovolomkas"? NAV!!! Spēle ir tik viegla,ka to iespējams iziet dažās stundās,visas puzles un mīklas ir tik vieglas kā atņemt mazam bērnam konfekti(labāk nevajag) Grafika-5 Vadāmība-0 Mūzika-0 Grūtības pakāpe-3...

Kāds velns mani dīdija... Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
3.

Kāds velns mani dīdija nopirkt šo geimu? Viennozīmīgi sūdīgākais RPG kādu ir nācies redzēt un spēlēt,te pat vairāk nav ko piebilst. Jāsaka gan,ka otrā daļa ir krietni labāka,bet tik un tā nestāv pat tuvu tādām spēlēm kā Dungeon Siege,Dragon Age,Fable... Grafika-0 Vadāmība-0 Mūzika-4 Grūtības pakāpe-7 

 Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
4.  
Nu jāmans mīļākais... Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
5.

Nu jā,mans mīļākais seriāls,laikam tieši tāpēc pirku šo spēli. Veltīga naudas izsviešana. Viegla līdz riebumam. Kur gan ierastās Maikla viltības un galovolomkas? Nav ne sūda. Visa grūtība aprobežojas ar slēpšanos tumšos kaktos,kamēr cietuma uzraugi tev acīs spīdina batereju un pāris uzgriežņu atskrūvēšana pēc iespējas klusākā veidā un sadošana pa muti ieslodzītajiem,tai skaitā Saimniekam. Nagla ir tā,ka tu nevadi ne Skolfildu,ne Sukri,pat ne Beliku,bet gan FIB aģentu kas brīvprātīgi ielīdis cietumā lai sīkāk izpētītu Maikla bēgšanas plānus. Grafika-7 Vadāmība-3 Mūzika-8 (brīžiem skan seriāla muzikālais pavadijums) Grūtības pakāpe-1.

 Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
6.  
Viena no retajām gonkām ko... Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
7.

Viena no retajām gonkām ko nopirku,nu i veltīgi,izbraucu pāris trases un nometu stūrī lai pelē. Nav pat vērts salīdzināt ar tādām spēlēm kā Dirt,Dirt2,Forza... Vadāmība tik cieta kā brauktu zirga pajūgā. Normālajā grūtības pakāpē izbraukt pirmajam ir ļoti grūti,nu nejau tāpēc,ka sūdīgs braucējs,vnk pārējiem laiks šķiet jau ir ieprogramēts. Ooo,koks,nu tik pajuks skaidas pa gaisu,ne sūda,mašīna atdurās kā pret betona sienu,dodam zadņikā un ripojam tālāk,bez īpašām redzamām buktēm... Grafika-3 Vadāmība-2 Mūzika-brum,brummm Grūtības pakāpe-9. 

 Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
8.  
Cik gan MortalnbspKombat... Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
9.

Cik gan Mortal Kombat daļas nav izspēlētas sākot jau no Sega laikiem. Šī tad nu ir pati sūdīgākā. Par tādu prieku kā Fatality vispār var aizmirst. Prijomi ir tik maz,ka tos var katram personāžam apgūt dažās minūtēs. Doma jau laba,salikt kopā supervaroņus ar kombat cīnītājiem,tik tolka no tā maz. Story režīmā spēli var iziet vienā elpas vilcienā. Ja pirmstam ir spēlēts Tekens,vai Street Fighters,tad labāk pie tā arī palikt. Plusi tādi,ka var aplūkot kaķsievietes apaļās,puskailās krūtis. Grafika-3 Vadība-elementāra Mūzika-vai maz bij Grūtības pakāpe story režīmā-1. 

 Autors: SCOFIELD Spēles kuras nevajadzētu iegādāties.
10.  
1  2