Čau! Ja tu esi spēļu cienītājs un tev ir apnikušas visas līdz šim radītās spēles, jo puse ir spēlētaas, bet otra puse garlaicīgas vai varbūt tev ir pilna galva ar spēļu idejām, kuras neviens nevar īstenot izņemot tevi, tad šis raksts ir domāts tev, jo es tev iemācīšu izveidot pašam savu spēli. Protams tas nau tik viegli un viens cilvēks diezvei izveidos spēli, tāpēc tev palīgā būs japasauc kāds draugs, kurš arī vēlētos vaidot spēli. Lai tu sāktu veidot spēli tev nāksies pasvīst, jo tas nau tik viegls darbs, kurš arī prasa savu laiku un mācīšānos, bet ja to visu pārcietīsi rezūltāts būs labs! Labi, ja esi gatavs uzināt kā viedot spēli tad sāksim.

Ceturtais izmantojot to pašu... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
1. Ceturtais, izmantojot to pašu 3D max tu vari iemācīties animēt, animācija domāta lai tu savam cilvēciņam liktu kustināt kājas, pacvelt roku un vēl citas darbības ko viņš darīs spēlē.
Trešais  varam ķerties pie... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
2. Trešais , varam ķerties pie mācīšanās, ļoti svarīga lieta spēļū izstrādē ir modelēšana, kurā tev būš jāizveido spēlēs vide, spēlētāja izskats un citas lietas, kas būs ietvertas spēlē. Ja gribi sākt mācīties modelēšānu iesaku lejuplādēt programmu 3D max 9.
Otrā lieta kas tev... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
3. Otrā lieta, kas tev nepieciešama ir dators, kurš es saprotu tev ir ja jau tu lasi šo rakstu:D, tālāk tev vajadzēs uzināt datora parametrus, kurus var uzzināt Start->Run un ierakstos dxdiag, tur tu varēsi uzināt datora parametrus.
Septītais Ja tu visu esi... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
4. Septītais, Ja tu visu esi iemācījies tad tev būs nepieciešama tikai viena programma game engine, kurā ir ietverts viss iepriekš minētajs tu vienviet varēsi modelēt, animēt, programmet un pielikt skaņu. Tagad mums jātgriežas pie pirmā soļa tava datora parametru noteikšanā, lei varētu uzināt kādu engine lejuplādēt. Ja tava datora parametri ir (Video karte 64-128mb, Ram līdz 1GB, procesors 3GHz) tev nāksies taisīt spēli ar netik labu grafiku, jo ar šādu datoru tu vari izmantot netik populārus enginus kā unity3D, 3d rad ar kuriem nau taisiitas nekādas dižās spēles, bet ja tava datrā parametri ir šādi(video karte 256mb-512mb vai 1GB, Ram 2-4GB, procesors 3-4GHz) tad tu vari izmantot labus engine, lai radītu spēles ar tādu grafiku kā crysis 2, vai GTA IV, engine ko tu vari izmantot uz šāda datora ir Unreal engine 3 ar šo engine ir veidota spele mars effect un gears of war, vai arī izmantot cryengine ar kuru ir veidots crysis 2. Tagad kad esi ieguvis enginu tu vari sākt gatavot spēli.
Piektais tev būs jāiemācās... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
5. Piektais, tev būs jāiemācās programmēt, populārākā spēļu programmēšanas valoda ir C++, bet pirms sāc mācīties to es iesaku sākt ar kādau zema līmeņa programmēšanas valodu, personīgi es sāku ar Visual basic, jo tā ir vielgi saprotama un labi noder pamatiem. Kad tu sāts mācīties C++ es neieteiktu meklēt e-book par spēļu programmēšanu, vispirms tev vajadzētu iemācīties pašu C++ un tikai tad kā programmēt spēles. Programmēšana spēļu izstādē ir vajadzīga tādēļ lai nospiežot kādu pogu notiktu kāda darbība, spēles menu izveidošanā vnk programmētāji ir tie kas to spēli saliek lai viņa strādātu un lai viss notiktu secīgi, ja šī levela mērķis ir nogalināt ienaidnieku kapteini tad programētājam tas arī ir jāpanāk, vnk programmētāji ir galvenie spēles tapšanas procesā.
Pirmais kas tev būs... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
6. Pirmais, kas tev būs nepieciešams ir idea, ja tev jau viss ir izplānots tev to vajag uzlikt uz papīra izdomāt visu spēlētāja izskatu, apkārtni spēles scenāriju jeb visus spēles notikumus, kad tas ir izdarīts tad vari visu turpināt.
Astotais ja tu vēlies tu... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
7. Astotais, ja tu vēlies tu vari uztaisīt to spēli sev un draugiem, bet ja tu gribi arī pārdot tev būs nepieciešams starta kapitāls, lai nopirktu pārdošanas atlauju no no kompānijas kuras engainu tu izmanto kā arī tev būs nepieciesami 18 gadi es iesaku pašlaik taisīt speles sev un draugiem, labu veiksmu!
Sestais tev vajadzēs... Autors: barts123 Kā izveidot pašam savu spēli.
8. Sestais, tev vajadzēs iemācīties strādāt ar kādu skaņas apstrādes programmu, jo tevai spēlei vajadzēs arī patkādu saņu, piemēram fona mūziku, soļu skaņas vai putnu balsis kokā, skanās kas tev nepieciešamas tu varēsi atrast un bezmaksas lejuplādēt internetā.