Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
0

Zomb.io ir fun-addicting spēle, jūs to varat spēlēt un baudīt mūsu vietnē Paperio.org bez maksas. Būvēt! Aizstāvēt! Izdzīvot! Šīs spēles mērķis ir iegūt tik daudz zelta kā iespējamo un dzīvot tik ilgi, cik vien iespējams.

Lai spēlētu šo spēli, jums ir jāsavāc daži vienkāršāki resursi, piemēram, koks un akmens. Kad esat savācis pietiekami daudz no abiem resursiem, jūs varat savākt zeltu. Kas nosaka jūsu bāzi un saglabā visu savu zeltu, tad jūs varat sākt zelta ražošanu ar zelta mīnām. Tas ir drošs dienas laikā, bet, kad tas kļūst tumšāks, jums ir jācīnās un jāaizsargā jūsu bāze no ļaunu zombiju hordēm. Izvietojot dažādus ieročus, torņus un slazdus ap jūsu bāzi, jūs varat ietaupīt visas savas zelta mīnas.

Lai pārvietotu savu raksturu Zombsio, jums ir jāizmanto WASD taustiņi un peli, lai skatītos apkārt. Lai savāktu, izveidotu un uzbruktu, nospiediet kreiso peles pogu, lai automātiski uzbruktu, nospiediet SPACE. Uzlabo ātri ar E taustiņu, dziedē savu raksturu ar F, B, lai ieietu veikala izvēlnē un P pusi izvēlnei. Zombsio spēlētāji var arī sazināties, vienkārši nospiediet ENTER, lai sāktu čatā.

Spēlējiet šo spēli šeit un priecājieties, ko varat dalīties ar saviem draugiem

 Autors: Kim Story ZOMBS.IO - Online multiplayer izdzīvošanas spēle, jautra, aizraujoša spēle Zombs
1.
 Autors: Kim Story ZOMBS.IO - Online multiplayer izdzīvošanas spēle, jautra, aizraujoša spēle Zombs
2.
1
0

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 14.07.17 15:30
 
0
0

Google Translate?