Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
8

Attiecas uz jebkāda veida spēles atskaņošanu datortīklā vai internetā. Cilvēki to raksturo kā videospēles, ko viņi spēlē internetā, un vairāki spēlētāji savieno kopā dažādās vietās visā pasaulē. Šīs spēles var būt vienkāršas uz tekstu balstītas spēles vai spēles, kas tiek apvienotas ar virtuālām pasaulēm un sarežģītu grafiku. Tie prasa ātrgaitas interneta pieslēgumu un optimālu aparatūru. Dažām spēlēm ir nepieciešamas aparatūras ierīces, piemēram, spēļu kontrolleri vai kursorsviras. Spēļu programmatūra ir pieejama kompaktdiskā vai DVD diskā vai pat pieejama kā vienkārša lejupielāde, izmantojot internetu. Cilvēki interesējas par tiešsaistes spēlēm vairāku iemeslu dēļ, taču, protams, tas palīdz nogalināt laiku, spēlējot spēli no galvas līdz galvai.

Tiešsaistes spēļu spēles ir pasaules mēroga parādība. Pieejams ikvienam, kam ir interneta pieslēgums, tiešsaistes spēles izklaidē, apvienojot cilvēkus. Daudzi no šiem aizraujošajiem, aizraujošajiem nosaukumiem ļauj spēlētājiem sazināties spēlē, izmantojot teksta vai audio tērzēšanu. Šeit ir izveidota jauna azartspēle. Papildus laika pagarināšanai un stresa mazināšanai dažas tiešsaistes spēles ir saistītas ar uzlabotu smadzeņu attīstību.

Jūs, iespējams, esat pamanījuši, ka pēdējā laikā tiešsaistes spēles ir negatīvi kritizētas nozīmīgā sabiedrības daļā.1 Lielākā daļa no šīm kritikām parasti koncentrējas uz to, cik daudz laika cilvēki pasīvi izmanto, spēlējot tiešsaistes spēles, nevis citus aktīvākus uzdevumus. Lielākā daļa no šiem ziņojumiem pazūd vai ignorē iegūto tiešsaistes spēļu spēlēto priekšrocību. Jaunākie empīriskie pētījumi ir radījuši pārsteidzošu pierādījumu kopumu tiešsaistes spēļu atbalstam.

Tiešsaistes spēles nav saistītas ar negatīviem sociālajiem efektiem, tās nav balstītas uz masu vardarbības tēmu vairumā bezsaistes spēļu, ir ārkārtīgi atjautīgas un izglītojošas. Patiešām, tie neattiecas uz visām tiešsaistes spēlēm, jo ​​daži no tiem ir paredzēti kā garlaicības izārstēšana.

Tādēļ jautājums ir, kā jūs varat izvēlēties tiešsaistes spēles, kas ir izdevīgas?

Šeit ir saraksts ar labāko tiešsaistes spēli spēlēt, kad jums ir garlaicīgi, lūdzu spelejiet spēles..

Mīli šo rakstu? Kopīgojiet to ar saviem draugiem pakalpojumā Facebook

 Autors: Kim Story Kā jūs varat izvēlēties labākās tiešsaistes spēles?
1.
 Autors: Kim Story Kā jūs varat izvēlēties labākās tiešsaistes spēles?
2.
 Autors: Kim Story Kā jūs varat izvēlēties labākās tiešsaistes spēles?
3.
2
8

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
theFOUR avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas modersMedaļa Nedēļas moders
  theFOUR 17.07.17 08:46
 
2
0

  

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  SAMSS 17.07.17 18:52
 
0
0

  

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 17.07.17 20:56
 
0
0