Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Anorexia Mirabilis

Anorexia MirabilisAnorexia Mirabilis
Šoks
Zinu, zinu. Vien kopš vakarvakara bijuši jau divi raksti par anoreksiju, bet šī nav Jūsu ierastā "es gribu būt tieva" anoreksija. Anorexia Mirabilis - tiešā tulkojumā "brīnumains apetītes zudums". Tā bija izplatīta praktiski tikai starp viduslaiku sievietēm, kuras bija gatavas badoties, nereti līdz pat nāvei, Dieva vārdā. Atšķirībā no mūsdienu badošanās (Anorexia Nervosa),... Zinu, zinu. Vien kopš vakarvakara bijuši jau divi raksti par anoreksiju, bet šī nav Jūsu ierastā "es gribu būt tieva" anoreksija. Anorexia Mirabilis - tiešā tulkojumā "brīnumains apetītes zudums". Tā bija izplatīta... Zinu, zinu. Vien kopš vakarvakara bijuši jau divi raksti par anoreksiju, bet šī nav Jūsu ierastā "es gribu būt tieva" anoreksija. Anorexia Mirabilis - tiešā...
kartupelis , 29.07.08 14:38
757

Aizmiga kupenā

Aizmiga kupenāAizmiga kupenā
Šoks
Banāls stāsts: ziema, čalis nolēma sasildīties ar grādīgajiem dzērieniem... pārsildījās, līdz mājām netika, aizmiga kupenā... īsāk sakot, klavieres vairs nespēlēs. Banāls stāsts: ziema, čalis nolēma sasildīties ar grādīgajiem dzērieniem... pārsildījās, līdz mājām netika, aizmiga kupenā... īsāk sakot, klavieres vairs nespēlēs. Banāls stāsts: ziema, čalis nolēma sasildīties ar grādīgajiem dzērieniem... pārsildījās, līdz mājām netika, aizmiga kupenā... īsāk sakot, klavieres vairs nespēlēs.
jacky , 29.07.08 06:55
860

Autosporta avārijas, kas beidzās letāli.

Autosporta avārijas, kas beidzās letāli.Autosporta avārijas, kas beidzās letāli.
Šoks
Dažas ļoti traģiskas autosprta avārijas. Daži lieliski autosprtisti, kas vairs nav starp mums. Daži mirkļi, kas beidza viņu dzīves. Dažas ļoti traģiskas autosprta avārijas. Daži lieliski autosprtisti, kas vairs nav starp mums. Daži mirkļi, kas beidza viņu dzīves. Dažas ļoti traģiskas autosprta avārijas. Daži lieliski autosprtisti, kas vairs nav starp mums. Daži mirkļi, kas beidza viņu dzīves.
lameris , 26.07.08 20:19
531

Čīles striptīzdejotāja

Čīles striptīzdejotājaČīles striptīzdejotāja
Šoks
Čīliešu striptīzdejotāja ar skatuves vārdu Pazemes dieviete, kas veselu nedēļu ar deju numuriem uzstājās Čīles galvaspilsētas Santjago metro, 10. jūlijā tika arestēta tieši metro vagonā. Striptīzdejotāja uzskata, ka viņas arests ir Čīles varas iestāžu neiecietības pret citādo un naidīgu uzskatu par atsevišķām sabiedrības grupām klaja demonstrācija. Monserata Morileša sāka... Čīliešu striptīzdejotāja ar skatuves vārdu Pazemes dieviete, kas veselu nedēļu ar deju numuriem uzstājās Čīles galvaspilsētas Santjago metro, 10. jūlijā tika arestēta tieši metro vagonā. Striptīzdejotāja... Čīliešu striptīzdejotāja ar skatuves vārdu Pazemes dieviete, kas veselu nedēļu ar deju numuriem uzstājās Čīles galvaspilsētas Santjago metro, 10. jūlijā tika arestēta tieši metro vagonā. ...
just look , 22.07.08 07:04
766

Vilhelms Tells nobāl

Vilhelms Tells nobālVilhelms Tells nobāl
Šoks
Nu vēl pēdējais šorīt :) BRĪDINĀJUMS! Turcijas pilsonim Simam Bolkijam iešāva ar bultu galvā. A neko, čalis izdzīvoja un pēc operācijas ievietoja fotogrāfijas inetā :) Nu vēl pēdējais šorīt :) BRĪDINĀJUMS! Turcijas pilsonim Simam Bolkijam iešāva ar bultu galvā. A neko, čalis izdzīvoja un pēc operācijas ievietoja fotogrāfijas inetā :) Nu vēl pēdējais šorīt :) BRĪDINĀJUMS! Turcijas pilsonim Simam Bolkijam iešāva ar bultu galvā. A neko, čalis izdzīvoja un pēc operācijas ievietoja fotogrāfijas inetā :)
jacky , 20.06.08 12:03
191